Sorumluluk Reddi

Moddiot.com olarak biz bu Sorumluluk Reddi ile, tarafımızca veya iştiraklerimizce (“Moddiot”) Moddiot’nun web sitesi ve alt sayfaları (“Web sitesi”) üzerinden hangi eylemlerden sorumlu olmadığımızı açıklamayı amaçlamaktayız.

Dosyalar:

Moddiot.com, .apk uzantılı dosyaları indirme olanağı sunan bir web sitesidir. Bu web sitesinde bulunan .apk dosyaları farklı sunuculardan alınmaktadır. Yani hiçbir oyun veya uygulamanın apk dosyasını kendi sunucularımızda barındırmayız.

Moddiot.com web sitesinden indirdiğiniz herhangi bir dosyanın ileride çıkaracağı maddi ve manevi zarardan biz sorumlu değiliz. Sitede bulunan dosyalar tamamen kullanıcıların izni doğrusunda indirilmeye başlatılır. Kişinin izni olmadıkça herhangi bir dosya otomatik olarak indirilmeye başlatılmaz.

Reklamlar:

Sitemizde üçüncü tarafların reklamları bulunmaktadır. Bu reklamlar; Afiş, Görsel veya Bağlantı şeklinde olabilir. Sitemizde bulunan reklamlara tıklamak kişinin iradesindedir. Moddiot.com, reklamlara tıklatmak için herhangi bir zorlama yapmaz.

Kişinin www.moddiot.com sitesindeki üçüncü taraf reklamlara tıklaması ve reklam verenin web sitesinde yönlendirilmesinden doğabilecek herhangi bir maddi ve manevi zarardan Moddiot.com sorumlu değildir. 

Sitemizde yayınlanan reklamların içeriği ve sundukları ürün/hizmetin Moddiot’u bağlayıcılığı yoktur.