Hakkımızda


Moddiot, Android ve diğer platformlar için uygulamalar konusunda uzmanlaşmış, bu tür uygulamaları inceleyen ve kullanıcılarına yasal ve ücretsiz olarak indirme imkanı sunan bir web sayfasıdır.

2022 yılında Türkiye’de Harpin Media tarafından kurulan Moddiot, herhangi bir üçüncü şahıs yatırımına dayanmaz, tamamen bağımsız kalır. Temel amacı ziyaretçilerine, oyun ve uygulamalar hakkında en iyi bilgileri ve bunları indirme olanağı sunmaktır.

Misyon ve Öncelik

Her şey kullanıcılarımızla başlar ve biter, amacımız, herhangi bir Moddiot kullanıcısının, menşe ülke ve söz konusu kullanıcı tarafından kullanılan cihazdan bağımsız olarak en sevdiği oyun ve uygulamaları yasal, güvenli, hızlı ve ücretsiz olarak indirme olanağına sahip olabilmesidir.

Onlar için çalıştığımız için kullanıcılarımız en büyük önceliğimizdir. Misyonumuz bu.

Güvenlik

Moddiot ile APK’ları dosyalarını en yüksek güvenlikle indirebilirsiniz. Bir APK indirme sitesi olarak güvenlik en yüksek önceliklerimizdir.

VirusTotal ile paylaştığımız APK dosyalarını sürekli kontrolden geçiriyoruz. Ayrıca Google’ın Güvenli Tarama hizmetiyle sitemizin güvenliğini de düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Ayrıca ekibimiz, doğru çalıştıklarından emin olmak için oyun ve uygulamaların her birini tek tek doğrular, yükler ve kontrol eder.

Mail: harpinmedia@protonmail.com