Zooba Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v3.39.0

Zooba Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v3.39.0

Puan: 4.34 (Oylar: 31)
Zooba Hile APK – Sınırsız Para ve Elmas Hilesi – Android için indirin. Bu heyecan verici Aksiyon ve nişan oyununu tüm karakterlerin kilidini ücretsiz açarak açarak oynamaya başlayın.

Zooba Apk Hile, Play Store’daki Android cihazlar için popüler bir aksiyon ve kahraman nişancı oyunudur. Oyunda arkadaşlarınızla kavga etmeniz ve destansı bir hayvanat bahçesini keşfetmeniz gerekiyor. Destansı hayvanat bahçesi savaşlarına katılın ve kazanmak için sonuna kadar hayatta kalın. Birçok hayvan karakterini keşfedin ve favorilerinizi seçin. Savaşları kazandıkça ve hayvanlarınızı geliştirdikçe ödüller kazanın.

Zooba Apk Elmas Hilesi İndir

Bu benzersiz Battle Royale oyunu, çok oyunculu ve PvP gibi çeşitli oyun modlarına sahiptir. Oyunun prensibi çok basittir, sadece beğendiğiniz karakteri seçmeniz, diğer rakiplere karşı çok oyunculu savaşa katılmanız ve rakiplerinize karşı savaşmanız gerekmektedir. Arenada 20’ye kadar katılımcı savaşabilir, bu nedenle gerekli silahı seçin, daha iyi bir şey alın, mevcut olanı yükseltin ve en güçlü olun. 

İhtiyaç duyduğunuzda en iyisini seçmek için toplayabildiğiniz kadar çok hayvan toplayın. Çok oyunculu savaşlarda düşmanlarınızla yüzleşin ve güçlü hayvanlarınızı sergileyin. Birçok savaş alanında oynayın ve hayvanlarınızı düşmanlara karşı konuşlandırın.

Zooba oyunu, on milyondan fazla kayıtlı oyuncunun bir dönüm noktasına başarıyla ulaştı ve oyun mağazası tarafından editörlerin tercihi ödülünü ve aksiyon ve nişancı kategorisinde mükemmel sıralamaları aldı.

Zooba: Zoo Battle Royale Game oyuncularının çoğu, Para, Elmas, Ücretsiz alışveriş, Sprint Becerileri, elmaslar ve çok daha fazlası gibi tüm ve sınırsız her şeyin kilidinin açılmasını talep etti. Bu yüzden bu sayfada Zooba MOD APK‘sını sağlıyoruz.

Zooba Apk Hileli Android Oyun İndir

İlginç hayvan krallığına hoş geldiniz! Diğer hayvanlara karşı savaşmak ve hayatta kalan son kişi olmak gerçekten eğlenceli. Bu oyunu oynarken hayvanat bahçesinin bekçisine karşı savaşmanız gerekiyor. 

Ayrıca her turda farklı tuzaklarla karşılaşacaksınız. 45'ten fazla rakibe karşı yarışacaksınız. Diğer tüm oyuncuları başarılı bir şekilde yenebilirseniz, başarıyla hayvanat bahçesinin kralı olacaksınız. 

Kendinizi hayatta tutmanın o kadar kolay olmadığını göreceksiniz. Ancak en önemli şey, mümkün olduğunca çok sayıda güçlü silah toplamaktır. Bu güçlü silahlarla, kendinizi savunmak için kendi araçlarınıza sahip olacaksınız.

Bu oyunu oynarken asla dikkatiniz dağılmaz. Dikkatinizi başka şeylere yönelttiğinizde, Kendi bilinciniz olmadan diğer oyuncular tarafından öldürülmenizin çok muhtemel olduğunu fark edeceksiniz.

Ancak kendinize çok fazla baskı yapmanıza gerek yok. Sakin kaldığınız ve dövüşe odaklandığınız sürece, sonunda diğer tüm oyuncuları öldüreceksiniz. Ama hiç kimse her zaman hayatta kalan son kişi olacağınızı garanti edemez.

Aslında, zorluklar bu oyunun gerçek eğlencesidir. Başarısız olsanız bile, sadece bir tur daha yapmak istersiniz ve diğer tüm oyuncuları yenene kadar savaşmaya devam etmek istersiniz.

Bu oyunu oynarken herhangi bir katı kısıtlamaya uymanıza gerek yoktur. Bu vahşi hayvanat bahçesini özgürce keşfetmenize izin verilir. Ve 20'den fazla benzersiz ve özel karakter olarak oynayabileceğiniz için bu oyundan çok kısa bir süre içinde sıkılmanız imkansız.

Ve oyun deneyiminiz zaman zaman yenilenecektir. Çünkü yeni bir karakterin kilidini her açtığınızda, bu yeni karakterin özel beceriler ve benzersiz yeteneklerle donatıldığını fark edeceksiniz.

Ancak her karakterin de kendi dezavantajları olduğunu öğrenmekten heyecan duyacaksınız. Bu nedenle, karakterinizin şiddetli düşmanlara karşı savaşmak için nihai gücünü serbest bırakmasına her zaman yardımcı olacağınızdan emin olmalısınız.

Yani bu sadece savaşmak için acımasız gücü kullanmakla ilgili değil. Aslında, daha çok belirli düşmanlara karşı savaşmak için uygun karakteri göndermekle ilgilidir. Ayrıca karakterlerinizi yükseltmeniz de aynı önemde.

Karakterlerinizi başarılı bir şekilde yükselttiğinizde daha az çaba sarf ederek savaşı kazanabileceğinizi göreceksiniz. Ve daha güçlü karakterlere sahip olduğunuzda, Tüm bu oyunun bir anda çok daha kolay hale geleceğini göreceksiniz.

Ve bu güçlü düşmanlardan yılmayacaksınız. Ayrıca, bir düzine farklı öğenin kilidini açabilirsiniz. Bu öğelerle karakterlerinizi özelleştirebilirsiniz. Ayrıca kilidini açman için birçok ilginç görünüm var. Karakteriniz için her yeni bir görünüm açtığınızda, tamamen yeni bir oyun deneyimine sahip olacaksınız.

Bu oyunun en eğlenceli yanı etkileşimidir. Bu oyunu oynarken asla sıkılmayacaksınız çünkü diğer oyuncularla emoji ve metin göndererek iletişim ve etkileşim kurabilirsiniz. Komik emojiler ve ilginç sözler ile rakipleriniz üzerinde derin bir izlenim bırakabilirsiniz. 

Ayrıca çok oyunculu bir mod var. Yani isterseniz en iyi arkadaşlarınızı da bu oyunu birlikte oynamaya davet edebilirsiniz. Bu oyunu en iyi arkadaşlarınızla oynadığınız için asla pişman olmayacaksınız çünkü bu sanal dünyada birbirinizle savaşırken çok mutlu hissedeceksiniz. 

Tüm ilginç görevleri tamamlayarak lider panosunda gerçekten üst sıralarda yer alabilirseniz, kendinizle çok gurur duyacaksınız. Elbette, harika performansınız için bolca ödüllendirileceksiniz. 

Bir de mevsimsel etkinlikler var. Eğer istersen, Ayrıca harika ödüller kazanmak için her mevsimsel etkinliğe katılabilirsiniz. Dürüst olmak gerekirse, bu gerçekten zor bir dünya. Ve hayatın için savaşmanın zamanı geldi. 

Bu oyunu oynarken tereddüt edemezsiniz. "En uygun olanın hayatta kalması" altın kuralını her zaman hatırlamalısınız. Tüm ahlaki kodlarınızı bir kenara bırakabilirsiniz. Diğer hayvanlar tarafından uzaklaştırılmayı reddederseniz, cesurca savaşmalısınız. 

Tek kelimeyle hayatta kalma oyunları oynamayı seviyorsanız bunu kesinlikle denemelisiniz çünkü harika bir hayvan harikalar diyarına gireceksiniz ancak bu oyunu gerçekten agresif bir şekilde oynamamalısınız. 

Aslında akıllı olmalı ve farklı hayvanlarla başa çıkmak için farklı stratejiler uygulamalısınız. Örneğin, bu dünyaya bir kez geldiğinizde, Daha fazla silah toplamak ve düşmanlarınızın görüş alanına girmekten kaçınmak için önce kendinizi bazı ağaçların veya çalıların arkasına saklanmalısınız. 

Aksi takdirde, savaşma şansınızı bulamadan düşmanlarınız tarafından öldürülürsünüz. Bu yüzden kendinizi her zaman korumanız çok önemlidir. Sonunda, bu oyunun ses efektlerine de aşık olacaksınız. 

Ses efektinin harika olduğunu fark edeceksiniz. Farklı karakterler farklı sesler çıkaracaktır. Ve bu karakterler farklı sesler çıkarırken siz de bu sevimli hayvanlara aşık olacaksınız. 

Bu sevimli hayvanlarla bu dövüş macerasını yaşamak çok eğlenceli. Bu arada farklı karakterler dünyanın farklı yerlerinden gerçek oyuncular tarafından kontrol ediliyor. Yani mekanik robotlara karşı savaşmayacaksınız. 

Aslında, dünyanın farklı yerlerinden gerçek oyunculara karşı savaşmak için altın şansa sahip olacaksınız. Yani bir dereceye kadar, bu bir hayatta kalma yarışması. Spesifik olmak gerekirse, bu bilgelik ve dövüş becerilerinin yarışmasıdır. 


Peki hala ne bekliyorsun? Gerçek hayatta kalma becerilerinizi göstermenin zamanı geldi. Gerçekten güçlü düşmanlar tarafından meydan okunmanız oldukça doğal. Ama her zaman sakin olmalısın. Kendinize güvendiğiniz sürece eninde sonunda bu hayvanlar aleminin kralı olacaksınız!

Eğlenceyi Keşfedin – Farklı Hayvanların Gücü

Oyunda kurulan büyük ve küçük savaşlara doğrudan katılan hayvanlar - farklı benzersiz yaratıkları kontrol ederken eğlencenin tadını çıkarın. Oyuncular, savaşlara katılım sırasında yaklaşık 20 farklı karakteri kontrol edebilirler. Hepsinin, görünümde ve benzersiz güçte bir değişiklik olduğunda tanımlamak için farklı özellikleri vardır. Elbette onların da güçlü ve zayıf yönleri var. Ve her türün kendine özgü yetenekleri ve saldırı yöntemleri vardır.

Yükseltin Ve Çeşitli Benzersiz Öğelerin Kilidini Açın

Karakterinizi Zooba'daki en güçlü yaratık haline getirmenin birçok yolu var. Ama bunu yapmak nasıl mümkün olabilir? Basit olan şey, oyuncuların oyun sırasında benzersiz öğeleri toplamaya ve kilidini açmaya çalışmasıdır. Gücünüzü yükseltmek ve geliştirmek için bu ürünleri kullanın. Sadece bu değil, güçlü saldırılar başlatırken düşmanı da etkilemelisin. Onları benzersiz, kendi kendine öğretilen sembollerle etkileyin.

Çok Oyunculu Moda Katılın Ve Tüm Eğlenceyi Keşfedin

Oyunu en eğlenceli ve heyecanlı savaşları yaşamanız arzusuyla geliştiriyoruz. Özellikle oyun modlarındaki farklılıklar başta olmak üzere birçok seviyede birçok farklı savaşı sizlere sunuyoruz. Gücünü göstermen için bir şans. Çeşitli oyun modlarından 45'ten fazla oyuncuyu etkilemek için rakipsiz hasara sahip güçlü saldırılar gerçekleştirin. Düşmanlarınız gerçek oyuncular olabilir ve ayrıca zorluğu özelleştirirken tarafımızdan getirilen AI savaşçıları da olabilir.

Hayvanat Bahçesinin Kralı Olun Ve En Güçlü Yaratık Olun

En heyecan verici savaşlar için şimdi Zooba'ya katılın. Savaşlarda dövüş yeteneğinizi geliştirin veya benzersiz eşyalar elde edin. Sadece bu da değil, oyuncular sıralamanın en üstüne çıkabilmek ve besin zincirinin en üstünde yer alabilmek için oyun şekillerini geliştirmeye çalışmalılar. Aynı zamanda, çoğu savaşta birinciliği kazanırsanız, skor tablosunun en üstünde kalmanıza yardımcı olan bir faktördür. Ayrıca görevi mükemmel bir şekilde ve doğru sezonda tamamlarsanız birçok eşya da toplayabilirsiniz.

Zooba Hile APK Özellikleri

Zooba, arkadaşlarınızla etkileşim kurduğunuz ve heyecan verici dünyayı keşfettiğiniz, en hızlı büyüyen destansı Savaş oyunlarından biridir. Oyunda, çoklu hayatta kalma arenaları ve eğlenceli oyun kontrolleri, harika grafikler, çeşitli yaratıklar vb. dahil olmak üzere sayısız inanılmaz özellikle oynayacaksınız. Ayrıca oyun, Hayvanat Bahçesinin Kralı olmak için birbirleriyle savaşan vahşi hayvanlarla dolu.

Zooba Apk, bazı değiştirilmiş özelliklere sahiptir. Aşağıdan kontrol edin. Zooba’nın tüm faydalarını öğrenin ve savaşa katılın.

Çok Oyunculu Hayatta Kalma Arenaları

Çok oyunculu hayatta kalma arenalarında düşmanlarınızla savaşırsınız. Yeni oyuncularla tanışın, yeni arkadaşlar edinin ve harika ödüller kazanmak için onlarla savaşın. 

Eğlenceli Oyun Kontrolleri

Oyunun kontrolleri kolay ve eğlencelidir. Kontrolleri istediğiniz gibi özelleştirebilir ve konumlarını, boyutlarını, hassasiyetlerini ve şeffaflıklarını ayarlayabilirsiniz. Genel olarak, oyun deneyiminizi diğer aksiyon oyunlarından daha iyi hale getiren kontrolleriniz üzerinde tam kontrole sahipsiniz.

Ödüller Kazanın ve Karakterlerinizi Yükseltin

Zooba hile apk sürümünde her savaş, meydan okuma veya görev kazandığınızda harika ödüller kazanırsınız. Çoğunlukla hayvan olan karakterlerinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz. Karakterinizin özelliklerini geliştirmek çok oyunculu savaşlarda daha güçlü olmalarına ve düşmanlarını yenmelerine yardımcı olacak. Hayvanlar ordunuzun önemli bir parçasıdır, bu yüzden onları yükseltmeye devam edin.

Çarpıcı Grafikler

Oyunda dikkatinizi çekmeye devam edecek mükemmel çarpıcı grafikler göreceksiniz. Tüm karakterler iyi tasarlanmış ve çekici görünüyor. Ayrıca oyundaki dokuyu, tasarımları ve gölgeleri özelleştirebilirsiniz.

Arkadaşlarını Davet Et

Zooba elmas hilesi versiyonu çok oyunculu bir oyundur ve arkadaşlarınızı birlikte oynamaya ve birlikte kazanmaya davet edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınız üzerinden bağlanın, oyunu oynayan tüm arkadaşlarınızın bir listesini alın ve onları davet edin.

Zooba Apk Para Hileli Oyun İndir

Zooba oyununun geliştiricileri aktif olarak hilecilere karşı savaşıyor ve onları sürekli olarak yasaklıyor. Bugüne kadar engelleme riski olmadan kullanabileceğiniz tek kararlı özellik, oyundaki reklamları devre dışı bırakan bir moddur. Oyun özelliklerinden biri, reklamları izledikten sonra alabileceğiniz çeşitli ücretsiz öğelerin ve para biriminin kullanılabilirliğidir. Artık, reklam izleyerek fazladan zaman kaybetmeden tüm ücretsiz satın alımları alabilirsiniz. 

Ekibimiz Zooba için Hileli Ücretsiz Alışveriş özelliğini test etti. Test sonuçları, değiştirilmiş versiyonun kalitesi hakkında olumlu bir sonuca varmamızı sağlıyor. Aslında, reklamları görüntülemeden ücretsiz elmasları ve çeşitli eşyaları toplayabilirsiniz. Bu, böyle bir işlevin savaştaki becerilerinizi bir şekilde etkilediği anlamına gelmez. Bununla birlikte, her zaman bir iyileştirme yapabilir veya yeni bir silah satın alabilirsiniz. Ayrıca, virüsten koruma taramasının modda herhangi bir gizli tehdidi ortaya çıkarmadığına da dikkatinizi çekiyoruz. Tek yapmanız gereken oyunu indirip aşağıdaki talimatlara göre cihazınıza kurmaktır.

Zooba’da zaten anladığınız gibi, sadece bir kazanan olabileceğinden, asıl göreviniz dövüşün sonuna kadar hayatta kalmaktır. Oyunu kurduktan ve başlattıktan hemen sonra, oyun ve kontrollerin temellerini öğrenebileceğiniz bir eğitim turu başlayacaktır.

Zooba Son Sürüm Mod Apk Nasıl İndirilir?

Web sitemizin her ziyaretçisi için indirme işlemini kolaylaştırmak için her şeyi yaptık. Ancak, üçüncü taraf kaynaklardan bir uygulamayı ilk kez indirirseniz, aşağıdaki nasıl yapılır kılavuzu sizin için yararlı olabilir:

 1. Zooba Apk indir düğmesine basın, indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

 2. Tamamlandıktan sonra dosya yöneticinizi açın ve gerekli uygulama dosyasını zooba-moddiot.com.apk seçin .

 3. APK dosyasını ilk kez yüklemeniz durumunda cihazınız sizden birkaç izin isteyebilir. Kurulum işlemine izin vermek için cihaz ayarlarını açmanız ve “Bu kaynaktan izin ver” sekmesini açmanız gerekir.

 4. Oyun kurulumu tamamlandıktan sonra oynamaya hazır hale gelir!

Daha fazla detay için "Android'de Apk Dosyaları Nasıl Kurulur?" başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıca heyecanlı bir araba sürme oyunu olan Earn to Die 2 Apk Hileli ve en çok indirilen oyunlardan olan Nulls Brawl oyununu indirmenizi ve oynamanızı öneriyorum. Ayrıca Spotify premium apk son sürüm 2022 indirmeyi unutmayın. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 31 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »
QR Kodu ile İndir
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: Wildlife Studios
 • Dosya Boyutu: 183M
 • İndirme Sayısı: 3745
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Eylül 26, 2022
Editörün Seçimi