WhatsApp Plus Apk İndir v19.60 | Ücretsiz Son Sürüm 2022

WhatsApp Plus Apk İndir v19.60 | Ücretsiz Son Sürüm 2022

Puan: 4.08 (Oylar: 39)
WhatsApp Plus Apk İndir – En Son Sürüm (v19.60) — WhatsApp Plus Ücretsiz Apk Sürümünü Şimdi İndirin ve WhatsApp Plus Özelliklerini Kullanmaya Başlayın!

Şu anda dünya çapında 1 milyardan fazla kişi WhatsApp kullanmaktadır. WhatsApp çok fazla özelliğe sahip olmasına rağmen birçok kişi bazı farklı özelliklere sahip olmak istiyor ve bu yüzden WhatsApp plus Apk uygulmasını cihazlarına indirmek istiyorlar.

WhatsApp Plus Mod APK ve onu akıllı telefonunuza nasıl indirip kullanabileceğinizi öğrenmek için bu makaleyi tamamen okuyun .

WhatsApp Plus Apk İndir

Whatsapp Plus , gelişmiş işlevler ve benzersiz özelliklerle Whatsapp’ın değiştirilmiş versiyonudur. Çeşitli özelleştirilebilir özellikleri sayesinde uygulamanızı istediğiniz gibi kolayca özelleştirebilirsiniz.

Whatsapp plus ayrıca Whatsapp+ Blue olarak da adlandırılır. İlk sürümü 2012 yılında İspanyol geliştirici Rafalete tarafından oluşturuldu. Rafelete, bu apk sürümünü orijinal WhatsApp uygulamasını temel alarak ve bazı ekstra özellikler ekleyerek oluşturduğunu söylüyor. Uygulama kodu, birkaç değişiklik eklenerek orijinal kodla aynıdır. Bu uygulamada, kullanıcılar son görüntülemelerini gizleyebilir ve temel yazı tiplerini değiştirebilir.

Kullanıcılar uygulamanın arayüzünün rengini diledikleri gibi düzenleyebilirler. Uygulamanın logosu, orijinal yeşil uygulama logosundan farklı olan mavi rengindedir. Uygulama, güvenlik amacıyla uçtan uca şifreleme sağlar. Whatsapp plus, Orijinal Whatsapp’ın tüm işlevlerini içerir.

Whatsapp plus, her türlü virüs ve kötü amaçlı yazılım saldırısı için tüm güvenlik testlerinden başarıyla geçmiştir. Herhangi bir tehdit içermez ve GB Whatsapp gibi kullanımı güvenlidir.

WhatsApp Plus APK Özellikleri

WhatsApp Plus apk sürümü birçok farklı özelliğe sahiptir. Bu özellikler kullanıcıyı uygulamayı hemen indirmeye çekiyor. Hadi uygulamanın özelliklerine bir göz atalım

Özelleştirme

Whatsapp plus, sohbet ekranınızı özelleştirmekten sohbet düzeninizi değiştirmeye ve temanızın rengini değiştirmeye kadar, kullanıcıları için bu tür birçok seçeneğe sahiptir. Sadece bu değil, temanızı yükleyebilir ve uygulayabilirsiniz. harika değil mi?

Seçenekleri Gizleme

Whatsapp Plus’ı kullanarak her bir kişi, yazma durumunu gizleme, iletişim için görünüm durumunu gizleme, ve her kişi için son görülme seçeneğini gizleme gibi diğer birçok heyecan verici özellik de bu android uygulamasında mevcuttur.

Tema Desteği

Whatsapp plus, WhatsApp’ınızı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize yardımcı olan 700’den fazla yerleşik temaya sahiptir. Bu 700’den fazla tema, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli temalar anlamına gelir; Favori temanızı seçerek WhatsApp’ınızın güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Temalar ad, tarih ve sürüme göre otomatik olarak kurulur ve düzenlenir.

Geniş Arama Seçenekleri

Kapsamlı arama seçeneği, kullanıcıların bir görüntülü veya sesli aramaya sekizden fazla kişi eklemesine olanak tanır; bu, tüm arkadaşlarınızla hiçbir şeyi kaçırmadan kolayca grup görüşmesinin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

Duvar Kağıdı

WhatsApp Plus sınırsız sayıda duvar kağıdına sahiptir. Bu duvar kağıtlarını sohbet ekranınıza uygulayabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

Otomatik Yanıtlama

WhatsApp plus, işinizde size yardımcı olan bir otomatik yanıtlama özelliğine sahiptir. İstediğiniz kişilere otomatik yanıt mesajları ayarlayabilir ve gönderebilirsiniz.

Gelişmiş Dosya Paylaşım Seçeneği

Resmi WhatsApp sürümünde yalnızca 16 MB’a kadar boyutta bir dosya gönderebilirsiniz. WhatsApp plus apk ise, boyutu 50 MB’a kadar olan dosyaları gönderme seçeneği sağlar. 

Diğer Heyecan Verici Özellikler

 • Başlatıcı simgesini değiştirin

 • Hızlı paylaşım işlevi

 • Yeni güncelleme bildirimi alın

 • Büyük boyutlu videolar paylaşın

 • Tek tıkla Konum paylaşımı

 • Durum simgesi tarih boyutunu ve rengini değiştirin.

 • Özel duvar kağıtları

 • Sohbet arka planını değiştir

 • Sohbet balonları stili özelleştirme

 • Daha fazla yeni emoji

 • Mavi tik renk özelleştirmesi

WhatsApp Plus Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Bu basit adımları takip ederek Whatsapp plus’ı kolayca indirip kurabilirsiniz.

 • Whatsapp plus, Google Play mağazasında indirilemez. Yine de sitemizden uygulamayı hızlıca edinebilirsiniz.

 • Whatsapp plus apk indirdikten sonra, uygulamayı güvenli bir şekilde kurmak için aşağıda belirtilen adımları izleyin.

 • Android telefon ayarınıza gidin ve bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeyi etkinleştirin.

 • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, kurulumu başlatmak için indirdiğiniz APK dosyasına tıklayın.

 • “Aç” seçeneğine tıklayarak Whatsapp plus uygulamasını açın.

 • Ekranda, izne ek olarak uygulamanın medya içeriğinize erişmesine izin vermenizi isteyen bir açılır bildirim görünecektir.

 • Ardından, alttaki Kabul Et ve Devam Et düğmesine tıklayın.

 • Ülke kodunuzu seçin, kişisel ve aktif cep telefonu numaranızı girin. Numarayı girdikten sonra işleme devam etmek için İleri düğmesine basın.

 • Numara doğrulandıktan sonra bir OTP kodu alacaksınız. O kodu girin. Bu adımdan sonra artık Whatsapp plus’ınız tamamen yüklenmiştir. 

Whatsapp Plus Apk Kullanmanın Dezavantajları

Whatsapp plus’ın ciddi dezavantajlarından biri, bu değiştirilmiş WhatsApp modunu kullanırsanız orjinal Whatsapp hesabınızın banlanma ihtimalidir. Bunun dışında, WhatsApp Plus apk son sürüm versiyonunda verilerinizin üçüncü şahıslara sızdırılabileceği güvenlik sorunları vardır.

Hangi Whatsapp Modu Bizim İçin İyi?

Piyasada GB WhatsApp, WhatsApp plus ve FM WhatsApp gibi birçok WhatsApp Modu bulunmaktadır .

Bunların hepsinde hangi WhatsApp modunun sizin için iyi olduğuna karar vermeniz gerektiğinde benim önerim WhatsApp plus APK sizin için en iyi modlu Whatsapp sürümüdür. Çünkü sahip olduğunuz çok fazla özellik var.

WhatsApp Plus’ı Android cihazınıza indirmek için yukarıda verilen tüm adımları izleyin ve tüm özellikleri tamamen ücretsiz kullanın.

Diğer WhatsApp Apk UygulamalarıAyrıca dizi film izlemek için Disney Plus Apk ve en iyi oyunlarından olan Nulls Brawl indirmenizi öneririm. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 39 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla