WhatsApp Aero Apk İndir 2022 | Ücretsiz Son Sürüm v9.29

WhatsApp Aero Apk İndir 2022 | Ücretsiz Son Sürüm v9.29

Puan: 4.92 (Oylar: 51)
WhatsApp Aero Apk İndir – En Son Sürüm (v9.29) — WhatsApp Aero Ücretsiz Apk Sürümünü Şimdi İndirin ve WhatsApp Aero Özelliklerini Kullanmaya Başlayın!

WhatsApp Aero APK, WhatsApp kullanırken gizliliğinizi en üst düzeye çıkarmanın harika bir yoludur. Uygulamanın kullanımı çok kolaydır ve herhangi bir android cihaza ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulama sizi yalnızca bilgisayar korsanlarından korumakla kalmaz, aynı zamanda siz ve alıcılarınız arasındaki hiç kimsenin ileri geri gönderilen mesajları okuyamamasını veya engelleyememesini de sağlar. Bu, bu platform üzerinden hassas bilgiler gönderirken içiniz rahat edecek! Aşağıdaki makalemizde WhatsApp Aero APK’sının nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi edinin!

Whatsapp Aero Apk İndir

WhatsApp Aero, normal WhatsApp’a yeni seçenekler, özellikler ve özelleştirmeler getiren, uygulamaya yenilenmiş bir görünüm veren ve kullanıcıların uygulama, görünümü ve işlevleri üzerinde çok daha fazla kontrole sahip olmalarını sağlayan modifiye edilmiş bir uygulamadır.

WhatsApp Aero’nun En İyi Özellikleri Nelerdir?

Aero WhatsApp , bir Türk geliştirici tarafından geliştirilen benzersiz ve harika bir masaj uygulamasıdır. Diğer WhatsApp yerine bu WhatsApp’ı kullanmanız için en büyük sebep, olağanüstü özellikleridir. Bu uygulamadaki temaları kullanarak uygulamanızın daha yaratıcı görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu uygulamada, akıllı telefonunuzda veya android cihazlarınızda keyfini çıkarabileceğiniz başka birçok özellik daha vardır. İşte Whatsapp Aero Apk özellikleri:

1- Temaları Değiştir – WhatsApp’ın normal sürümü yalnızca tek bir temayla gelir ve yapabileceğiniz en fazla şey, onu açık moda veya karanlık moda değiştirmektir. Ancak WhatsApp Aero MOD ile 3000’den fazla tema arasından seçim yapabilir ve WhatsApp’ın istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Artık her gün aynı sıkıcı görünüm yok, neredeyse her gün farklı görünümler deneyebilirsiniz.

2- Yazı Tiplerini Değiştir – WhatsApp Aero ile birlikte gelen bir diğer özelleştirme seçeneği de yazı tipi boyutlarını değiştirmek. Bu, uygulamaya yeni bir görünüm kazandırabilir ve kullanıcıların uygulamayı diledikleri gibi kullanmalarına izin verebilir.

3- Silmeyi Önleme/İptal Etmeyi Önleme  – Çoğu zaman kişilerimiz, biz onları okumadan önce bile bazı mesajları veya durumları siler. Bu, sizi meraklandırdığı için bazen sinir bozucu olabilir. Ancak WhatsApp Aero’daki bu Silme Önleme özelliğiyle, kişilerinizin kalıcı olarak silinmiş mesajlarını bile okuyabilirsiniz. Kişileriniz sizden hiçbir zaman hiçbir şey gizleyemeyecekleri için bu harika bir özellik.

4- Emoji – WhatsApp Aero, normal WhatsApp’tan çok daha fazla emoji seçeneği ile birlikte gelir. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce emojiniz var. Ayrıca, daha fazla emoji seçeneği sağlamak için Facebook’tan emoji eklemenize de olanak tanır.

5- Anti-Ban – WhatsApp modlarını denemek isteyen kullanıcıların en büyük endişesi WhatsApp genellikle bu kullanıcıları yasaklıyor. Birçok kullanıcı bu korku nedeniyle WhatsApp Modlarından bile kaçınıyor. Ancak WhatsApp Aero, en son Anti-Ban sistemine sahip olduğu için en güvenli WhatsApp Modlarından biridir. Uygulamanın en son sürümünü indirebilir ve yasaklanma endişesi duymadan bu harika uygulamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

6- Sohbet Koruma – WhatsApp Aero, uygulama içinde dahili bir sohbet gizleme ile birlikte gelir. Bu, sohbetlerinizi kilitlemenize ve gizliliği sağlamanıza olanak tanır. Genellikle, kullanıcıların sohbetlerinin güvenliğini sağlamak için ayrı uygulamalar indirmesi gerekir, ancak WhatsApp Aero APK ile herhangi bir harici uygulama kullanmadan sohbetlerinizi koruyabilirsiniz.

Diğer Özellikler:

 • Herkesten silinse bile mesajları görebilirsiniz.

 • Silinen mesajları karşı tarafın haberi olmadan görebilirsiniz.

 • Farklı font seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 • Silinmiş ya da süresi dolmuş WhatsApp hikayelerini görebilirsiniz.

 • Gizli bile olsa karşı tarafın ne zaman çevrimiçi olduğunu görebilirsiniz.

 • Durum yazısının ve profil fotoğrafının değiştirilme tarihini görebilirsiniz.

 • Mavi tiki kaldırabilirsiniz.

 • Çok daha yüksek boyutlu dosya transferleri yapabilirsiniz.

 • Binlerce farklı tema ile uygulama arayüzünü özelleştirebilirsiniz.

 • Uygulama şifresi ya da parmak izi koruyucusu ekleyebilirsiniz.

 • Veriler, cihazın kendisinde depolanıyor.

 • Çok daha hızlı bir performans sunuyor. 

Android için WhatsApp Aero’yu İndirin

Herkes WhatsApp Aero apk’sını Android Akıllı Telefonuna indirebilir. Whatsapp Aero tüm android sürümlerini desteklediği için akıllı telefonunuzda hangi android sürümünü kullandığınız önemli değil. Uygulamayı yukarıda verilen indirme düğmesinden indirmeniz yeterlidir.

Whatsapp Aero Apk Nasıl İndirilir?

Bu APK’yı nasıl kuracağınıza sahip değilseniz, WhatsApp Aero APK’yi başarıyla yüklemek için bu kurulum kılavuzunu okuyun. Birçok kişi kurulum kılavuzunu okumadan APK indirir. Ve bu APK’yı telefonlarına yükleyemezler, bu yüzden WhatsApp Aero APK’sını yüklemek için bu kılavuzu okumanızı rica edeceğim.

1. Adım : APK dosyasını bu siteden indirin, APK indirildiğinde tamamen tarayıcınızdan çıkın ve dosya yöneticisini ziyaret edin. Ve APK dosyasına tıklayın. Şimdi bilinmeyen bir kaynak olan bir ayarı etkinleştirmeniz gerekiyor. Etkinleştirmek için cihaz ayarları>güvenlik>izinler>bilinmeyen kaynağı etkinleştir’i ziyaret etmeniz gerekiyor.

2. Adım : Artık bu WhatsApp Aero APK’sını içeren bir APK yükleyebilirsiniz. Bu yüzden Yükle Düğmesine tıklayın.

3. Adım : Ardından APK’nız kurulum işlemine başlayacak ve birkaç saniye sürecektir. Tamamladıktan sonra, Yeni WhatsApp Aero APK 2022 Sürümünüzü açın ve keyfini çıkarın .

WhatsApp Aero Güvenli mi?

Evet, tamamen güvenlidir, çünkü bu uygulama, yetkili tarafından mesaj göndermek ve almak için kullanılan sunucunun aynısını kullanır.

Whatsapp Aero Resmi Sürümden Daha İyi mi?

Özelliklerle ilgili olarak, evet, WhatsApp Aero resmi olandan daha iyidir.

Whatsapp Aero’dan silinen mesajları görebilir miyim?

Evet, WhatsApp Aero ile silinen mesajları görmeniz mümkün.

Diğer WhatsApp Apk Uygulamaları

Ayrıca bedava müzik dinlemek isteyenler için Spotify Premium Apk Ücretsiz ve en iyi oyunlarından olan Nulls Brawl indirmenizi öneririm. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 51 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla