Ultimate Custom Night Apk Hileli Son Sürüm Mod İndir 1.0.3

Ultimate Custom Night Apk Hileli Son Sürüm Mod İndir 1.0.3

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ultimate Custom Night Apk İndir – En Son Sürüm (1.0.3) — Ultimate Custom Night Apk Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Ultimate Custom Night Mod Apk, birçok oyuncunun onları korkutan ve ürkütücü yapan korku unsuru nedeniyle sevdiği bir aksiyon oyunudur. Ölümsüzlerle ya da başka bir deyişle içinizi ürpertecek garip şekilli canavarlarla karşılaşacaksınız. Ancak, ne pahasına olursa olsun size saldırmanın bir yolunu bulacaklar, bu nedenle tehlikeli zorluklara karşı hayatta kalmak için savaşmanız gerekecek.

Başlamadan önce, oyunun sunduğu 50'den fazla karakter arasından tarzınıza uygun bir karakter seçin. Her karakterin benzersiz özellikleri olacaktır, bu yüzden satın almadan önce dikkatlice öğrenebilirsiniz. Ek olarak, oyuna hızlı bir şekilde alışmak için oyunun zorluğunu 0'dan 20'ye kadar keyfi olarak ayarlayabilirsiniz.

Ultimate Custom Night, savaşta kullanmayı özgürce seçebilmeniz için oldukça çeşitli ve benzersiz bir araç seti sunar. Sadece bu da değil, oyun aynı zamanda araçlarda ustalaşmak için yeterli bilgi ve beceriye sahip olmanızı da gerektiriyor. Araçlar, karıştırıcılardan, müzik çalarlardan, televizyonlardan, jeneratörlerden ve ısıtıcılardan evrensel müzik kutularına kadar uzanır.

Nihai zorlukları tamamlamak için birkaç başka araç kullanmanız gerekecek. Özellikle, kolayca kazanmak için saldırı ve savunma becerilerinizi ustalıkla birleştirmelisiniz. Ek olarak, canavarlarla savaşırken en iyi tuzakları kurmayı ve odaklanmayı da düşünmeniz gerekir.

Oyunun size verdiği görev sistemi, içinde sayısız zorluk barındırdığı için sürekli değişiyor. Görevi tamamlayabilmek için ardışık faaliyetler gerçekleştirmelisiniz. Ancak, kazananın ödülü değerli ve değerli olacak ve görevi tamamlamak için sizi daha fazla motive edecektir.

Odanın dışındaki tüm etkinlikleri izlemek için görev başında bir güvenlik kamerası bulundurmak veya havalandırma deliklerine lazer tuzakları kurmak gibi her etkinliğin yerine getirmeniz gereken farklı bir gereksinimi olacaktır. Canavarlar gece çöktüğünde ortaya çıkmaya başlayacak, bu yüzden kazanmak için harekete geçmeli ve sabaha kadar hayatta kalmalısınız.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Clickteam USA LLC
  • Dosya Boyutu: 152M
  • İndirme Sayısı: 43
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Kasım 25, 2022
Editörün Seçimi