Traffic Rider Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.81

Traffic Rider Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.81

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Traffic Rider Hileli 1.81 Sürümünü Şimdi Apk İndir Ve Oyna! Android Oyun Sitemizden İndireceğiniz Traffic Rider Apk Sürümünü Para Hileli Olarak İndirebilirsiniz.

En popüler yarış oyunlarından biri olan Traffic Rider Mod APK, tek oyunculu bir motosiklet aksiyon oyunudur. 100 milyondan fazla kuruluma sahip, dünya çapında En İyi Ücretsiz Yarış Oyunlarında 2. sırada. Motosikletinizle yarışlara katılabileceğiniz basit bir mobil oyundur. Oyun içerisinde zaman dolmadan caddelere ve otoyollara çıkabilir ve bitiş çizgisini geçmek için araçları sollayabilirsiniz. Ayrıca, yeni bisikletlerin ve seviyelerin kilidini açmak için görevleri tamamlayın ve bağımlılık yapıcı oyunun en son sürümüne kendinizi kaptırın.


Ek olarak, mod apk sürümünü kullanarak oyunun tüm premium kilitsiz özelliklerine ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Kilidi açılmış ve sınırsız öğeler, ödüller, para ve yükseltmelerden yararlanın. 

Traffic Rider Apk Para Hilesi İndir

Traffic Rider, 29’a kadar farklı motosiklet ve 70’den fazla görev seçebileceğiniz en iyi motosiklet oyunudur. Bu oyun, oyuncuyu bu oyunu tekrar tekrar oynamaya çeken gerçekten güzel grafiklere sahip. Traffic Rider Apk’da ne kadar çok jeton toplarsanız o kadar çok puan alırsınız ve [Tüm motosiklet kilidini açın, vb.] gibi farklı özelliklerin kilidini açma şansınız o kadar artar.

Bu oyun, motosikletinizi tam hızda sürebileceğiniz otoyol gibi bazı güzel yollara sahiptir. Ancak yoldaki diğer araçlara dikkat edin. Eğer araçlara çarparsanız oyun sona erer.

Traffic Rider Apk Hileli Android Oyun İndir

Traffic Rider, çok ilginç bir motosiklet sürme oyunudur. Yolda farklı tipte havalı motosikletlere bineceksiniz. Bu oyunda yol durumu oldukça düz. Sadece otoyollarda gideceksiniz. Bu nedenle, engebeli yol durumu nedeniyle yönünüzün kontrolünü kaybedeceğiniz konusunda endişelenmenize gerek yok. 

Oyuna gelince, herkesin bu oyunu oynaması çok basit. Gaz pedalı ve fren düğmesi vardır. Hızlanmak istiyorsanız gaz düğmesine basmaya devam edebilirsiniz. Yavaşlamak istiyorsanız, sadece fren düğmesine basabilirsiniz.

Ayrıca cihazınızı bir yandan diğer yana yatırarak yönünüzü kontrol edebilirsiniz. Başlangıçta, aracı kontrol etmek sizin için zor olabilir. Her zaman çok uzağa eğiliyorsun. Ancak bir süre oynadıktan sonra kontrollere alışacaksınız.

Gerçek hayatınızda motosiklet sürme deneyiminiz varsa, işler sizin için daha iyi olacaktır. Bu motosikleti kontrol altına almak için hiçbir şekilde mücadele etmeyeceksiniz. Bu arada, tüm kontroller çok yumuşak. Ve tüm sürüş deneyimi harika.

Bu oyunda Kariyer Modu, Sonsuz Mod, Zaman Denemesi ve Serbest Mod dahil olmak üzere toplam dört mod bulunmaktadır. Farklı oyun modlarında farklı bir deneyim yaşayacaksınız. Bu oyuna atladığınızda, yalnızca Kariyer Moduna ve Sonsuz Moduna sahip olacaksınız. Deneme ve Ücretsiz modunun kilidini açmanız biraz zaman alır. Bu nedenle, Deneme ve Ücretsiz Deneme'de yer alan tüm içerikleri denemek istiyorsanız sabırlı olmanız çok önemlidir.

Kariyer Modunda araba kullanmak hala çok ilginç. Birçok seviye var. Ama onları birer birer açmanız gerekiyor. Kurnaz bir oyuncu olamaz ve ilk seviyeden son seviyeye atlamaya çalışamazsınız, belirli bir sıra takip ederek onları açmalısınız. 

Ve her seviye için farklı hedefleriniz olacak. Örneğin, binicilik görevini saniyeler içinde tamamlamanız gerekiyor; ya da bitiş çizgisine zamanında ulaşmanız gerekiyor. Her neyse, tüm bu hedeflere hata yapmadan ulaşarak kendinize meydan okumak gerçekten heyecan verici. Ve ıssız otoyollarda sürmek çok iyi hissettiriyor. 

En önemlisi, hızınız 100 KMH civarındaysa trafik arabalarını sollayarak bonus puanları ve ekstra süreyi alabilirsiniz. Bu yüzden kendinizi biraz zorlamanızda kesinlikle fayda var. Her seviyenin sonunda, kat ettiğiniz toplam mesafeyi, en yakın geçişi, en yüksek hızı ve ters yönü içeren bir performans listesi alacaksınız. 

Performansınıza bağlı olarak, her seviyenin sonunda toplam puan alacaksınız. Ve daha yüksek puanlar almak istiyorsanız, kalan süreye her zaman dikkat etmelisiniz. Tabii ki, çok yüksek bir hızda ileriye doğru yarışabilmeniz en iyisidir. 


Ancak motosiklet kullanma deneyiminiz yoksa veya hem hızı hem de yönü aynı anda kontrol etmeniz gerçekten zorsa, biraz yavaşlamayı deneyebilir ve doğru tepki vermeniz için biraz boşluk bırakabilirsiniz. 

Traffic Rider Apk Hileli Son Sürüm Mod Özellikleri

Traffic Rider, benzersiz bir deneyim yaratmak için kaliteli 3D görseller ve dinamik kontroller kullanan çevrimdışı bir hız yarış oyunudur. Oynarken, bir motosiklet seçip, yaklaşan trafikten kaçarken yollarda ve şehir sokaklarında yarışabilirsiniz. Daha sonra, tamamlanan her seviyede, aracınızı yükseltmek ve beğeninize göre yeniden tasarlamak için kullanabileceğiniz ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca, daha da heyecan verici yarışlar oynamak için haritada yeni bisikletlerin ve parkurların kilidini açabilirsiniz.

Bir Motosiklet Seçin

Oyunda seçebileceğiniz yaklaşık 29 motosiklet, scooter, ağır bisiklet ve arazi motosikleti var. Eğlenceli bir gerçek, tüm motosikletler gerçek gerçek hayattaki motosikletlere ve diğer iki tekerlekli araçlara dayanmaktadır. Böylece oyun, herhangi bir oyuncuyu şaşırtabilecek özgün bir yarış deneyimi sunuyor. Ancak, en son güncellemelerle daha da iyi motorlara erişebileceğinizi unutmayın.

Motor ve Karakter Özelleştirmeleri

Ayrıca, motorlarınızı yükseltmek için özelleştirme bölümüne gidebilirsiniz. Burada, aracın genel hızını ve çevikliğini artırmak için Güç, Yol tutuş ve Frenleme işlevinde ince ayar yapabilirsiniz. Ayrıca, yeni bir tasarım oluşturmak için rengi değiştirebilir ve ön tarafa çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Makinenin yanı sıra yepyeni yarış eldivenleriyle bile aksesuar yapabilirsiniz.

Yarış Modları

Oyunda 4 yarış modu bulunuyor: Carrer, Endless, Time Trial ve Free Ride modları. Ayrıca, yarış bir otoyolda veya şehir yolunda gerçekleşebilir ve trafik akışı da tek yönlü veya iki yönlü trafik arasında farklılık gösterebilir. Bununla birlikte, temel görev aynı kalır: Trafikte manevra yaparken ve çarpışmalardan ve kazalardan kaçınırken yarışı tamamlamalı ve zaman çerçevesi içinde bitiş çizgisine ulaşmalısınız. Böylece, ödüller kazanmak için heyecan verici 70+ görev ve yarışları oynayın.

Liderler Sıralaması

Tek oyunculu bir oyun olmasına rağmen, çevrimiçi yarış etkinliklerinde diğer oyunculara karşı yarışabilirsiniz. Ek olarak, 30 farklı başarı elde etmek ve liderlik tablosunda en üst sırayı almak için yarışlara katılın.

Ortam Ayarları

Geliştirme ekibi, daha gerçekçi bir oyun oluşturmak için birden fazla gün ışığı ve hava değişikliğini destekleyen bir ortam ayarı oluşturdu. Yani gündüz, gece, öğlen, akşam, yağmur, gök gürültüsü ve gün batımı estetiği, sokaklarda gerçek bir yarış hissi veriyor.

Dil

Oyundaki bir diğer önemli güncelleme ise diller özelliği. Yarış oyununu uluslararası pazara getirmek için oyunun geliştiricileri daha fazla dilsel işlev ekledi. Şimdi, en son sürümde 19'dan fazla farklı dil var.

Birinci Şahıs Bakış Açısı

Oyunu oynarken kamera açılarının birinci şahıs bakış açısında olduğunu fark edeceksiniz. Bu bakış açısıyla, oyuncu bisikletin kıvrımlarını ve dönüşlerini görebildiği ve görselleştirebildiği için oyun daha sürükleyici bir boyut kazanır.

3D Grafikler ve Sesler

3D grafikler ve akıcı görsel efektler, diğer 3D oyunlarda ikonik olan akıcı bir oyun deneyimi yaratır. Ayrıca daha doğal bir his vermek için motorsikletin ve trafiğin gerçek sesleri kaydediliyor ve oyunda kullanılıyor. Bu nedenle, animasyonlar ve oyun müziği, yarış oyununun mükemmel bir tamamlayıcısıdır.

Pürüzsüz Kontroller

Oyunda kullanılan UI/UX, herkesin kontrolleri öğrenebileceği ve ustalaşabileceği şekilde ayarlanmıştır. Belirtmek için, ekranda sırasıyla hızı ve frenleri kontrol eden iki dokunmatik düğme vardır.

Traffic Rider Mod Menüsü

Traffic Rider mod APK, oyunun tüm premium işlevlerinin zaten engellenmemiş ve kullanıcı tarafından kolayca erişilebilir durumda olduğu orijinal uygulamanın modifiye edilmiş sürümüdür. Böylece hileli APK oyunu ile Sınırsız Para, Altın, Kesintisiz Alışveriş ve Her Şeye sahip olabilirsiniz. Ayrıca tüm Kilidi Açılmış Bisikletleri ve Seviyeleri ücretsiz olarak alın.

Sınırsız Para, Anahtar ve Altın

Etkinlikleri ve görevleri tamamladıktan sonra oyunda para ve altın kazanabilirsiniz. Belirtmek gerekirse, Para standart, Altın ise oyun içindeki premium para birimidir. Bununla birlikte, yeni bisikletler satın almak ve kilidini açmak ve motosiklete yükseltmeler eklemek için bu öğeleri kullanabilirsiniz. Ayrıca bu hileli oyun ile herhangi bir çaba harcamadan Sınırsız Para ve Altın'a erişebilirsiniz.

Tüm Motorların Kilidi Açık

Daha önce de belirtildiği gibi, oyunda 29'dan fazla bisiklet ve motosiklet türü var. Ancak bu bisikletleri sadece para ve mücevherlerle alabilirsiniz. Öte yandan, bu hileli sürüm ile kolayca Tüm Motorların Kilidini ücretsiz olarak açabilirsiniz.

Tüm Seviyelerin Kilidi Açıldı

Benzer şekilde, mod APK, çeşitli hile kodlarıyla Tüm Seviyelerin Kilidi Açılmıştır. Böylece, son seviyeye ulaşmak için zorlukları aşmanıza ve bu sürümü kullanmanıza gerek yok.

Reklamsız

Genellikle, ücretsiz oyunlarda, siz oynarken sürekli olarak ortaya çıkan birçok reklam vardır. Bu reklamlar çok can sıkıcı ve çok zaman kaybettiriyor. Bu dikkat dağıtıcı reklamlardan kurtulmak için modlu sürümü kullanabilir ve reklamsız oynanışa sahip olabilirsiniz.

Traffic Rider Hileli Apk Nasıl İndirilir?

 1. APK İndir’e tıklayın

 2. Dosyayı İndirmek İçin İndirme Sayfasına Yönlendirileceksiniz

 3. 7 Saniye Bekleyin

 4. İndirme Başlayacak

 5. Uygulamayı Yükleyin ve Keyfini Çıkarın

Traffic Rider Hileli Apk Nasıl Kurulur?

 1. Traffic Rider Mod Apk İndirin.

 2. Androidinizde Telefon Güvenlik Ayarlarına gidin.

 3. Güvenlik Ayarlarınızı Açın ve Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaların Yüklenmesine İzin Verin.

 4. Şimdi Dosya Yöneticisini Açın ve İndirilen APK Dosyasını tıklayın.

 5. Kurulumun Tamamlanmasını Bekleyin.

Daha fazla detay için "Android'de Apk Dosyaları Nasıl Kurulur?" başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.


Traffic Rider, tüm dünyada oyuncular arasında fazlasıyla popüler olan ünlü yarış oyunlarından biridir. Eğer bir oyun aşığıysanız, bu oyunu indirmenizi ve bir kez oynamanızı şiddetle tavsiye ederim, bu oyunu seveceksiniz ve bağımlısı olacaksınız.

Umarım bu oyunu ve bu oyunla ilgili detayları beğenirsiniz ve sosyal medyada da arkadaşlarınızla paylaşırsınız. Traffic Rider Apk’yi indirirken herhangi bir sorunla karşılaştıysanız, aşağıya yorum yapın. Sorununuzu en kısa sürede çözeceğiz.

Ayrıca Brawl Stars oyuncuları tarafından sevilerek oynana Nulls Brawl oyununu ve son zamanlarda en çok indirilen Stick War Legacy APK sürümünü denemenizi öneriyorum.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »
QR Kodu ile İndir
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: Soner Kara
 • Dosya Boyutu: 126M
 • İndirme Sayısı: 47
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Eylül 11, 2022
Editörün Seçimi