Toon Blast Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v8877

Toon Blast Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v8877

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Toon Blast Apk İndir – En Son Sürüm (v8877) — Toon Blast Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Toon Blast Apk Hile İndir

Toon Blast Apk, Peak geliştiricilerinden renkli ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Ayı Bruno, kedi Cooper ve kurt Wally ile kafa kafaya ilginç maceralara dalın ve kahramanların sonuna kadar gitmesine yardımcı olmak için kombinasyonlar yaparak ve küpleri kırarak binlerce heyecan verici seviyeden geçin. 

Bu oyun, Candy Crush Saga gibi klasik maç 3'e benzer , ancak mekanikler biraz farklıdır. Kombinasyon yapmak için taşları hareket ettirmenize gerek yok. 

Ana göreviniz aynı renkteki eşleştirilmiş küpleri aramak ve onları havaya uçurmaktır. Bu görevin üstesinden gelmeyi kolaylaştırmak için alanı temizlemenize ve seviyeyi tamamlamanıza yardımcı olabilecek çeşitli bonuslara erişiminiz var.

Toplamda, Toon Blast, her birinde farklı görevlerle üç buçuk binden fazla seviyeye sahiptir. Bir yerde, belirli bir renkteki birkaç taşı devirmeniz veya alanı bataklıktan temizlemeniz gerekir. 

Diğer seviyeler ördekleri kurtarmaya gelir. Sadece onları haritanın tepesinden aşağı indirin, altlarındaki taşları patlatın. Hadi ne duruyorsun? Şimdi Toon Blast Apk Hilesi indir ve oynamaya başla.

Alternatif Oyunlar

60 Seconds Apk Türkçe Yama

Ultimate Real Car Parking Apk

Pou Apk

Toon Blast Apk Oyun İndir

Toon Blast'ta milyonlarca insan oynuyor ve şimdi size neden bu kadar popüler olduğunu anlatacağız.

Binlerce ilginç seviyenin tadını çıkarın

Yukarıda belirtildiği gibi, Toon Blast, üç buçuk binden fazla seviyeye sahipken, sürekli olarak yenileriyle güncelleniyor. Başlangıçta, araç ipuçlarını kullanarak kolay denemelere katılırsınız, böylece ilk dünyaların tamamlanması kolaydır. 

Ancak, ilerledikçe, ortaya çıkan yeni görevler ile seviyeler daha da zorlaşır. Seviyeleri başarıyla geçmek için bonuslar alabilirsiniz.

Tüm taşları kırmak için benzersiz bonuslar kullanın

Toon Blast, oynamayı daha kolay ve daha ilginç hale getiren bir güçlendirme ve bonus sistemine sahiptir. Topun kendisiyle aynı renkteki yerlerdeki tüm taşları kırmak için renkli bir disko topu kullanın. 

Kendinizi bir çekiçle donatın ve seviyeyi tamamlamanızı engelleyen belirli bir taşı kırın. Bir bomba alın ve çevredeki her şeyi yok edin! Genel olarak, oyun bonusları çeşitlidir ve geçiş sırasında sayıları sürekli artmaktadır. Böylece, epik güçlendirmelerden yararlanarak her zaman en zor seviyeyi bile tamamlama şansınız var.

Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun basit oyun

Oyun renkli bir tarza sahiptir, böylece bir çocuğu kolayca bu oyuna sokabilir ve işinizle ilgilenerek onun dikkatini dağıtabilirsiniz. Bununla birlikte, Toon Blast'ta yetişkinlerin de yapacakları bir şey var, çünkü sürekli olarak oyunculara meydan okuyor ve ilk seviyelerden uzaklaşıyor. 

Uygulama arayüzü ve oyunun kendisi basit ve sezgiseldir, çünkü ilk konumlarda bu heyecan verici oyunun tüm inceliklerini ve mekaniğini anlamanız için ipuçları olarak yardım alırsınız.

Tüm seviyeleri üç yıldızla tamamlayın ve ek ödüller kazanın

Toon Blast bir skor ve yıldız sistemine sahiptir. Seviyeyi geçmek için bir ila üç yıldız toplayabilirsiniz. Buna göre, ne kadar çok puan alırsanız o kadar çok yıldız alırsınız. 

Her seviyeyi mümkün olduğunca iyi tamamlamak önemlidir, çünkü oyunda belirli noktalara ulaştığınızda, varlığınızdaki gerekli yıldız sayısına göre sağlanan özel bonuslar alırsınız. Bu, daha fazla puan kazanmak ve sonuçlarınızı iyileştirmek için başka bir teşviktir.

Arkadaşlarınızla takımlar oluşturun ve geçişlerde birbirlerine yardım edin

Arkadaşlarınızı oyuna davet edin, onlarla takımlar oluşturun ve çevrimiçi oynayın. Bir grup sohbetine katılın ve oyunu tartışın veya arkadaşlarınızdan zor bir seviyeyi geçmek için yardım isteyin. 

Sizin gibi düşünen insanlardan oluşan bir ekipten her zaman hoş bonuslardan yararlanabilirsiniz: fazladan can, jeton veya güçlendirici alın. Ayrıca oyunda genel takım görevleri de yer alıyor. Başarıyla tamamlanırlarsa, klanınızın tüm üyeleri özel bir komuta sandığı alır.

Grafik ve Ses

Toon Blast çok parlak ve güzel bir oyundur. Ayrıca, bonusların ve güçlendiricilerin kullanımından kaynaklanan renkli efektler içeren dinamik seviyeler, yalnızca bu ürünü kullanmanın genel olarak hoş deneyimine katkıda bulunur. 

Ek olarak, oyun sistem üzerinde talepkar değildir, böylece çoğu Android kullanıcısı bundan zevk alabilir. Ses efektlerine gelince, birkaç sakin melodinin yanı sıra taş patlamalarından, roketlerden, bombalardan, toplardan ve örs veya boks eldiveni gibi diğer bonuslardan gelen sesleri duyabilirsiniz.

Alternatif Oyunlar

Among Us Apk

GTA Vice City Apk

İyi Pizza Güzel Pizza Apk

Toon Blast Apk Para Hileli Mod Özellikleri

Toon Blast oyununda yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı bu son sürümü MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir. İşte hileli Toon Blast oyununun öne çıkan özellikleri:

Toon Blast'ı oynamak ücretsizdir, ancak oyuncunun sadece beş canı ve bonus satın almak için az miktarda parası vardır. 

Bu yüzden oyun genellikle ilk zor seviyeye kadar sürer, bundan sonra başka bir çekiç veya bomba satın almak için canların restorasyonunu beklemeniz veya uzun süre para biriktirmeniz gerekir. 

Ancak, oyunun değiştirilmiş bir sürümünü indirebilir ve reklamsız sınırsız can, hamle, jeton ve bonuslardan yararlanabilirsiniz. Cazip geliyor mu? Şimdi size daha fazlasını anlatalım.

Toon Blast oynadık ve modun düzgün ve güvenli bir şekilde çalıştığını garanti ettik. Sadece indirin, kurun ve çalıştırın. Bundan sonra, tüm bonuslar emrinizde olacak, ek bir işlem yapmanıza gerek yok.

Tüm bonuslar normal modda oyun jetonlarına mal olur. Modumuzla, hesabınızda başlangıçta 200 jeton bulunur, ancak bunlar sonsuzdur. Böylece herhangi bir seviyeye başlamadan önce üç farklı güçlendirici seçebilirsiniz. 

Her biri 100 jetona mal oluyor, ancak sonsuz paranız olduğu için her seferinde üç tane ödünç alabilirsiniz. Ayrıca, para ve çeşitli güçlendiricilerin düştüğü sonsuz bonus sandıklarının açılma olasılığına da erişebilirsiniz. Toplamda 50 sandık açabilir, güçlendiriciler biriktirebilir ve bölümler boyunca istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Ayrıca sonsuz canlar elde edebilirsiniz. Başlangıçta, beş tane var. Kaybederseniz, bir deneme harcarsınız, ancak aslında beş tane kaldı, yani sonsuzlar. Hareketlerle aynı durum. Her seviye belirli sayıda hamle sağlar, ancak gerekli sayıyı karşılamak için zamanınız yoksa endişelenmeyin. Seviyeyi tamamlama süresini süresiz olarak uzatabilirsiniz.

Toon Blast Apk Son Sürüm

Toon Blast oyunu sürekli olarak güncellenmektedir. Toon Blast Apk 1.2.1 en son sürüm versiyonudur. Bu mobil oyunun en son sürüm yeniliklerini aşağıda bulabilirsiniz:

● Pek çok zorlu seviyeyi tamamlayıp yeni bölümlerin kilidini aç! ● Eşsiz oyun hedefleri ve çok sayıda eğlenceli engelle oyna! ● Çılgın takviyelerin kilidini açarak bir sonraki seviyeye eriş! ● Seviyeleri tamamlayarak yıldız topla ve harika ödüller kazan! ● Kendi takımını oluşturup diğerleriyle rekabet ederek bulmaca dünyasına hükmet! ● Oynamaya devam etmek için takım arkadaşların can iste! ● Telefon ve tabletin arasında oyunu kolayca senkronize et! ● Oynaması kolay ve eğlenceli olsa da ustalaşması zor!

Toon Blast Apk Nasıl İndirilir?

Moddiot Android Oyun sitemizden Apk nasıl indirilir? Apk uzantılı dosyaları sitemizden indirmek için ilgili sayfada bulunan “Şimdi İndir” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada on beş saniye beklemeniz gerekmektedir. Toon Blast Apk Hile Son Sürüm, Apk İndir ve Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Toon Blast Apk Nasıl Yüklenir?

 1. Daha önce yüklediyseniz, oyunun orijinal sürümünü kaldırın.

 2. Toon Blast Apk'mızı indirin.

 3. Cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.

 4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

 5. Hazır! Toon Blast Apk'nın tadını çıkarın.

Ayrıca sevilen bir araba oyunu olan Traffic Tour Apk ve en çok beğenilen kamyon oyunlarından olan Cargo Simulator 2021 Turkiye Apk indirmenizi öneririm. Unutmadan, hileli YouTube kullanmak isterseniz YouTube Vanced Apk indirebilirsiniz. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »
QR Kodu ile İndir
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: Peak
 • Dosya Boyutu: 134 Mb
 • İndirme Sayısı: 3938
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Eylül 06, 2022
Editörün Seçimi