TextNow APK MOD (Premium Kilitsiz) Son Sürüm v22.16.2.0 İndir

TextNow APK MOD (Premium Kilitsiz) Son Sürüm v22.16.2.0 İndir

Puan: 4.98 (Oylar: 66)
TextNow Premium APK İndir – En Son Sürüm (v22.16.2.0) — TextNow Premium Apk Sürümü Şimdi Moddiot.com Sitemizden İndirin ve Kullanmaya Başlayın.

TextNow'u indirin ve en iyi hizmetlerden yararlanın. Arkadaşlarınızla hızlı ve rahat bir şekilde iletişim kurun, çok uygun fiyata uluslararası aramalar yapın. Uygulamanın 50 milyondan fazla aktif kullanıcısı var. TextNow Premium APK sürümünü indirin ve kullanmaya başlayın.

TextNow Premium APK İndir

TextNow Premium APK MOD (Kilitsiz) , ABD ve Kanada bölgesine odaklanan bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Sevdiklerinizle iletişim kurmak için uygun bir uygulama arıyorsanız, bu en iyi seçenektir.

Şu anda bu makaleyi okuyorsunuz, her saniye yüz binlerce arama ve mesaj gönderiliyor. Geçmişte iletişim sorunları zor ve maliyetliydi. Ama artık tamamen ücretsiz ve TextNow APK MOD bu tür hizmetler sunuyor. Bu uygulamayı indirin, ikinci telefon numaranızı alın ve sevdiklerinizle hızlı bağlantı kurun.

TextNow Premium Apk Özellikleri

Arkadaşlarınızı kolayca arayın

Tıpkı Whatsapp Messenger veya Truecaller gibi , bu uygulamayı kullanırken sınırsız sesli arama yapabilir ve kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Sesli sohbet, resim gönderme, metin mesajları ve harici aramaları içerir. TextNow APK MOD, her kullanıcıya ABD ve Kanada'daki alan kodlarıyla birlikte sanal bir telefon numarası (kimliğe benzer) verecektir. Birçok şirket, bu alanlardaki ortaklarla iletişim kurmak için bu uygulamayı kullanarak çok fazla telekom maliyetlerinden tasarruf ettiklerini söylüyor.

Metin mesajları açısından, uygulama, kişisel duygularınızı özgürce ifade edebilmeniz/iletebilmeniz için çeşitli temalara sahip simgeler, çıkartmalar, simgeler ve giflerden oluşan bir envantere sahiptir.

Mükemmel kalite

Çağrı kalitesi her zaman birçok üst düzey geliştiricinin yanıt bulamadığı bir sorun olmuştur. Zayıf bir internet bağlantısı üzerinden birbirlerine bağlandıklarında elektromanyetik dalgalar şeklindeki bilgiler düzgün bir şekilde iletilemez, bu da enterferansa ve bilgi kaybına neden olur. TextNow daha kaliteli, muhtemelen karşılaştığım en iyisi. Hala zayıf bağlantı durumunda çalışabilir. İnternet artık kararlı değilse, bağlantıyı kesmeden önce kullanıcıyı bilgilendirecektir.

Buna ek olarak, telekomünikasyon ağları üzerinden saniyede sadece 0,01 $ gibi çok düşük bir maliyetle uluslararası aramalar yapmak da mümkündür.

Maliyetler açısından, bunlar için ödeme yapabilir veya uygulama içindeki etkinliklerde indirim alabilirsiniz.

Arayüz optimize edildi

TextNow'un arayüzü güzel ve zarif bir şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcıyı ilgilendiren fonksiyonlara odaklanır, bu nedenle oldukça basittir ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için zaman kaybetmenize gerek yoktur.

Geliştirici ayrıca kısayollar ekledi ve kullanıcıların bunları ana ekrana atamasına izin verdi. Birine mesaj göndermek veya arama yapmak her zamankinden daha hızlı.

Ayrıca, ses, metin yazı tipleri ve boyutu, mesajlar veya aramalar için zil sesleri dahil olmak üzere ekran arayüzünü özelleştirebilirsiniz.

Güvenlik ve kişiselleştirme

Oldukça hassas bir konu, kimsenin telefonlarımızı kontrol etmesini, mesajlarımızı okumasını veya iletişim kurduğumuz kişileri istemememizdir. Messenger veya benzeri uygulamalar, korumak için şifreler kullanarak güvenlik mekanizmaları sağlamaz. Bunu yapmak için üçüncü taraf hizmetleri kullanmanız gerekecek. Ancak TextNow ile entegre edildi. Birinin sizin izniniz olmadan gizliliğinizi ihlal etmeye çalışmasını önlemek için Şifre Kodunu ayarlayabilirsiniz.

Google'ın SmartLock teknolojisi de var. Akıllı bir şifre yöneticisi sağlar, her giriş yaptığınızda şifreleri ezberlemeniz gerekmez. Bu süreç, doğrulanmış cihazlar tarafından yönetilebilir. En sıkı kontrole sahip olmanız için izleme adımları da kaydedilecektir. Hacker için kapı da kapalı!

Çoklu platformlarda destek

Android, IOS (iPhone/iPad), Windows veya macOS gibi en popüler platformlarda TextNow'u yükleyebilirsiniz. Bu, her yerde yaşayabileceğiniz zaman şüpheli bir kolaylık getiriyor. Ofiste, kafede, hatta arabada otururken.

Senkronizasyon, bu uygulamanın öne çıkan özelliklerinden biridir. iPhone'unuzda yaptığınız tüm aramalar, metinler, sesler veya resimler, bağlı kalan tüm cihazlara gönderilir. Sonuç olarak, cihazları değiştirdiğinizde bilgiler kaybolmaz.

TextNow Premium Apk nasıl indirilir ve kurulur

  1. Daha önce yüklediyseniz, Google Play'in orijinal sürümünü kaldırın.

  2. TextNow Premium APK'mızı indirin

  3.  Cihaz ayarlarınızdan bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin  .

  4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

  5. Hazır! TextNow Premium'un keyfini çıkarın.

Daha fazla detay için "Android'de Apk Dosyaları Nasıl Kurulur?" başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.


 Ayrıca birçok dili online olarak öğrenmenizi sağlayan Duolingo Plus APK ve Brawl Stars hileli sürümü olan Nulls Brawl oyununu indirmenizi öneriyorum. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 66 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »