Super Cloner 3D Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.5.9

Super Cloner 3D Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.5.9

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Super Cloner 3D Apk İndir – En Son Sürüm (v1.5.9) — Super Cloner 3D Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Super Cloner 3D Apk Hile İndir

Super Cloner 3D Apk, bir klon sistemi üzerine kurulu ilginç bir uygulamadır. Kahramanınız basit bir bakteri ve her yerde birçok düşman var. Artık süper gücünüzü kullanarak rakibinizin bir klonu olabilir ve onu çok kolay bir şekilde öldürebilirsiniz. 

Her düşman, haritanın belirli bir alanını izler. Görüş alanına girmeden geçip gitmeye çalışın. Biri sizi fark ederse, kaçın ya da dövüşün! Her seviyenin bir kapı şeklinde kendi sonu vardır. Ek olarak, kullanıcının sona ulaşmasına yardımcı olacak birçok beceri ve geliştirmeniz var. Ayrıca Coin Master Apk ve My Child Lebensborn Apk'yı da indirmenizi öneririz . 

Super Cloner 3D Apk Oyun İndir

Super Cloner 3D, savaşlara girmeden seviyeleri tamamlamayı mümkün kılar. Tüm incelikleri öğrenmek ve başarıya ulaşmak için bu dünyada makul bir süre kalmalısınız. Her durumda, gizlilik her şeyin üstündedir. Ne kadar düşünceli bir şekilde saklanırsanız, kazanma şansınız o kadar yüksek olur. Yakalanmamak için rakiplerinizin fenerinin hangi alanı aydınlattığını izlemeniz yeterli.

Sadece ışıktan uzak dur ve ilerle. Tabii ki, bazen bunu yapmak neredeyse imkansız, çünkü konumun küçük bir bölgesinde birkaç rakip var. Bu durumda, zaten silah kullanmanız veya düşmanın bir klonu olmanız gerekecek. Super Cloner 3D Android Oyunu indirip oynamaya değer gibi görünüyor.

Super Cloner 3D Apk Para Hilesi İndir

Bazen Super Cloner 3D Para Hilesi'ndeki karakter, düşmanları daha da şiddetli bir şekilde yok etmenize izin veren çeşitli güçlendiriciler alır. Örneğin, bir bıçaklama, dondurma, ok, bomba veya katanadır. Hatta bunlardan üç tanesini koleksiyonunuza ekleyerek bütün bir beceri setini bile toplayabilirsiniz. Macerası sırasında rakiplerinize hasar verebileceksiniz.

Kahramanınızın belirli bir miktarda yaşam enerjisinin yanı sıra düşmanlara sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Bu nedenle, bir kez daha arkadan gizlice girip düşmanı keserken dikkatli olmalısınız. Size cevap vermek ve belirli sayıda can almak için zamana sahip olması mümkündür.

Super Cloner 3D, zorlukları kademeli olarak arttığı için birçok seviye sunar. Açılması için altın bir anahtar gerektiren odalarda patlayan dolgulu variller, kameralar, alarmlar, özel kapılar beliriyor. Oyuncu, gardiyanlardan saklanmak için bölümleri kullanmalı, düşmanların görüş alanına düşmeyecek şekilde hareket etmelidir.

Katlar arasında, oyuncu özel bir odada, cephanelikte bir şeyler satın alma fırsatı elde eder. Girmeden önce “Ekipman seçin” yazısını göreceksiniz. Biraz şansla, burada oyun içi para birimi için beceriler satın alabilirsiniz: kılık değiştirme, kaçınma, artan hareket hızı, silah atış hızı ve daha fazlası.

Grafikler ve ses

Super Cloner 3D'de parlak ve çekici 3D modelleme grafikleri kullanılır. Gerçekçi değil, yeterince güzel ve tuhaf bir kullanıcının bile ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Super Cloner 3D Apk Hileli Mod Özellikleri

Super Cloner 3D'da kahraman için tüm yeni güçlendirmeleri elde etmek için sınırsız para için bir mod indirmenizi öneririz.

Mod Testi

Super Cloner 3D size düşmanın bir klonuna dönüşmenizi ve onu kendi yöntemleriyle öldürmenizi sunuyor. Geçiş sırasında zaten biraz para kazanabilirsiniz. Madeni paralar konum boyunca dağılmış durumda. Ayrıca düşmanları öldürürken düşebilirler. Belirli bir seviyede oyun içi para birimi ile bitiş çizgisine geleceksiniz. Bazen rakipler çok beklenmedik bir şekilde ortaya çıkar.

Kimseyi gözden kaçırmamalısın. Aksi takdirde, aynı seviyeden defalarca geçmeniz gerekir. Aldığınız para karşılığında kahramanınızın özelliklerini geliştirebilirsiniz. Ayrıca yeni iyi silahlar kaydedebilir ve alabilirsiniz.

Super Cloner 3D Apk Nasıl İndirilir?

Moddiot Android Oyun sitemizden Apk nasıl indirilir? Apk uzantılı dosyaları sitemizden indirmek için ilgili sayfada bulunan “Şimdi İndir” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada on beş saniye beklemeniz gerekmektedir. Super Cloner 3D Apk Hile Son Sürüm, Apk İndir ve Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Super Cloner 3D Apk Nasıl Yüklenir?

 1. Daha önce yüklediyseniz, oyunun orijinal sürümünü kaldırın.

 2. Super Cloner 3D Hile Apk'mızı indirin.

 3. Cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.

 4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

 5. Hazır! Super Cloner 3D Apk'nın tadını çıkarın.

Ayrıca sevilen bir oyun olan Kuma Sushi Bar Apk  ve en iyi oyunlarından olan Nulls Brawl indirmenizi öneririm. Unutmadan, müzik dinlemek isterseniz Spotify Premium Apk indirebilirsiniz. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »
QR Kodu ile İndir
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: Lion Studios
 • Dosya Boyutu: 157M
 • İndirme Sayısı: 2804
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Eylül 06, 2022
Editörün Seçimi