Sunrise Village Apk Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.72.47

Sunrise Village Apk Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.72.47

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sunrise Village Apk İndir – En Son Sürüm (v1.72.47) — Sunrise Village Apk Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Sunrise Village Apk Hileli İndir

Sunrise Village Apk'nın ana karakteri, bir çiftliğe sahip olma hayalini gerçekleştirmek için küçük bir köye taşınır. Doğru, bu ilk başta göründüğü gibi o kadar kolay bir girişim değil, bir rüya çiftliği yaratmak için çok çalışması gerekecek. 

Bir ev ve bir dizi başka yapı inşa etmeli, süt, yumurta vb. almak için evcil hayvanlar edinmeli, yataklarda çeşitli bitkiler yetiştirmeli ve yerel sakinlere mal satmalısınız. Bu şekilde, çiftliğin sonraki gelişimi için madeni paralar alacaksınız. 

Bu süreçte yakınlarda yaşayan komşuları tanıyacak, karizmatik karakterlerle arkadaşlıklar kurabileceksiniz. Oyun güzel bir 3D dünya, kendi tarzınızı ifade etmek için birçok dekoratif unsur içeriyor.

Beklenmedik keşifler ve kaynaklarla, küçük endüstrilerin yaratılmasıyla ve diğer özelliklerle dolu yerlerin keşfine dalın. Ayrıca, bu tür çiftlik oyunlarını seviyorsanız Farming Simulator 18 Apk ve Farming Simulator 14 Apk oyunlarınıda indirebilir ve oynayabilirsiniz. Hadi ne duruyorsun? Şimdi Sunrise Village Apk Hilesi indir ve oynamaya başla.

Sunrise Village Apk Oyun İndir

Sunrise Village, yapacak bir şeylerinizin olduğu büyükbabanızı ziyarete gideceğiniz heyecan verici bir simülatördür. Detaylar incelememizde.

Büyüleyici arsa

Oyunun konusuna göre, büyükbabanızdan köyüne geri dönmenize yardımcı olmak için gelmenizi istediği bir mektup aldınız. Köy, çiftliğe gitmek için çıkarmanız gereken dikenli sarmaşıklarla büyümüş, çünkü sadece felaketten sağ çıkmayı başardı. 

Büyükbabanın çiftliği tek başına yönetmesi çok zor, bu yüzden ona bu konuda yardım etmelisin. Yardımınız köyü kurtarabilir ve bilinmeyen bir hastalıktan kurtulabilir.

Bir ev inşa et ve kaynakları al

Yararlı kaynaklar çıkarmanız, çeşitli binalar inşa etmeniz, dost canlısı köylülerle tanışmanız ve bu arada bu gizemli toprakların heyecan verici sırlarını öğrenmeniz gerekiyor. 

En başta, üzerinde bezelye yetiştireceğiniz küçük bir yatağınız var. Ayrıca yumurtalarınızı taşıyacak bir tavuk kaleminiz de var.

Sunrise Village sırasında yataklarda çeşitli bitkiler yetiştirebilecek ve diğer hayvanları elde edebileceksiniz. Ayrıca bir konut binası ve diğer birçok faydalı yapı inşa edebilirsiniz.

Belirli ürünlerin teslimatı için yerel sakinlerin siparişlerini yerine getirin ve çiftliğin daha da geliştirilmesi için sizin için yararlı olacak ödül olarak deneyim ve altın para kazanın.

İlginç siparişleri tamamlayın

Sunrise Village'ın oynanışı, çiftlik simülatörlerinin unsurlarıyla klasik görevleri andırıyor. Herhangi bir eylemi gerçekleştirmek için, istenen öğeye tıklamanız yeterlidir, ardından ana karakter işe başlar.

Ayrıca, görevlerin başarıyla tamamlanması için kendi kendine yenilenen veya üretilen enerjiye de ihtiyacınız olacak.

Çiftlik, çeşitli siparişleri yerine getirerek var olur. Örneğin mısır, bezelye, domates, elma yetiştirmeniz, yumurta, yün ve çok daha fazlasını satmanız gerekiyor. 

Görüntülenen birincil görevleri olan siparişleri olan bir panonuz var. Uygulanması madeni paralar, deneyim puanları ve bazen de enerji getiriyor. Sunrise Village Android Oyunu indirip oynamaya değer gibi görünüyor.

Sunrise Village Apk Hileli Mod Özellikleri

Reklamları görüntülemeden ücretsiz öğeler almanızı sağlayan Sunrise Village mod APK'sini indirmenizi öneririz.

Mod Testi

Sunrise Village, sizi doğayla çevrili huzurlu bir köye götürecek bir çiftlik simülatörü ve bir macera oyununun karışımıdır. Oyunculara zaten aşina olan bir arsaya sahip başka bir çiftlik simülatörü. 

Ana karakter, büyükbabasından eski çiftliği çevresinde meydana gelen garip olaylara atıfta bulunan bir mektup aldı. Yanında garip bir taş daire belirdi ve arazide dikenli asma çalılıkları belirmeye başladı. 

Zaman zaman gizemli bir sis çiftliği kaplar. Ana karakterle birlikte bu sorunları çözmek ve eski sakin ve ölçülü yaşamına geri döndürmek için çiftliğe gitmeniz gerekiyor.

Kahramanınız çiftliğe varır varmaz Sunrise Köyü'nün geçişi hemen başlayacaktır. Karakterinizin enerjisini kullanarak tarlalarda çalışmanız ve çiftlik hayvanlarıyla ilgilenmeniz gerekiyor. 

Mavi enerji çizgisini takip etmeyi unutmadan siparişleri hazırlayın, yemek dağıtımını organize edin ve çeşitli diğer görevleri yerine getirin. 

İlerledikçe ve kahramanınızın seviyesini yükselttikçe, yeni oyun öğelerinin ve özelliklerinin kilidini açmak için gereken yeni görevlerin ve araçların kilidini açabileceksiniz.

Komşular ayrıca çiftliği ve kasabayı bir bütün olarak kurtarmanıza yardımcı olabilir. Öncelikle onları tanımanız gerekir. 

Birlikte çok daha güçlü ve daha etkili olacaksınız. Bu oyunu yükleyin ve taş çemberin ve şehrin sırlarını anlamaya başlayın. 

Önünüzde ev işlerinin ve endişelerin bir kenara bırakılacağı saatlerce heyecan verici bir oyun var.

Sunrise Village Apk Nasıl İndirilir?

Moddiot Android Oyun sitemizden Apk nasıl indirilir? Apk uzantılı dosyaları sitemizden indirmek için ilgili sayfada bulunan “Şimdi İndir” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada on beş saniye beklemeniz gerekmektedir. Sunrise Village Apk Hileli Sürüm, Apk İndir ve Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Sunrise Village Apk Nasıl Yüklenir?

 1. Daha önce yüklediyseniz, oyunun orijinal sürümünü kaldırın.

 2. Sunrise Village Hile Apk'mızı indirin.

 3. Cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.

 4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

 5. Hazır! Sunrise Village Apk'nın tadını çıkarın.

Ayrıca sevilen bir oyun olan The Tank Apk ve son zamanların en popüler aksiyon oyunlarından olan Gta 5 Apk indirmenizi öneririm.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: InnoGames GmbH
 • Dosya Boyutu: 221M
 • İndirme Sayısı: 368
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Kasım 12, 2022
Editörün Seçimi