Stumble Guys Apk Hileli Son Sürüm Kilitsiz Mod İndir v0.40

Stumble Guys Apk Hileli Son Sürüm Kilitsiz Mod İndir v0.40

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Stumble Guys Apk İndir – En Son Sürüm (v0.40) — Stumble Guys Apk Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Stumble Guys Mod Apk İndir

Stumble Guys Apk, Kitka Games'ten bir Android oyun uygulamasıdır. Kendinizi oyunun renkli dünyasına bırakın ve rekabet ruhunu hissedin. En iyinin en iyisi unvanı için diğer kullanıcılarla yarışın veya arkadaşlarınızı davet edin. Engellerden korkma, düşersen ayağa kalk ve zafere doğru koş. Eğlencenin tadını çıkarın! Bunun gibi oyunları seviyorsanız, Roblox Apk indirebilirsiniz.

Stumble Guys oyununda oyuncuların kazanmak için çeşitli oyun aşamalarında birbirlerine karşı yarışmaktadır. En son sürümde, ayakta kalan son adam olmak için dinamik oyunlarda 31 oyuncuya karşı yarışın. Hadi ne duruyorsun? Şimdi Stumble Guys Apk Hilesi indir ve oynamaya başla.

Stumble Guys Apk Oyun İndir 

Stumble Guys Mod Apk, mobil cihazınızda oynayabileceğiniz en bağımlılık yapan oyunlardan biridir. Sağladığı eğlence ve heyecanı başka oyunlarda bulamazsınız. Bu oyun farklı özelleştirme seçeneklerine sahiptir.

Bu seçenekleri karakterinizi kişiselleştirmek ve benzersiz kılmak için kullanabilir, oyun deneyiminizi geliştirebilirsiniz. Birçok farklı seviye, tekrar tekrar oynamanızı sağlayacaktır. Sonuçta, karmaşıklıkları her seferinde artar.

Bir isim seç

Oyunun ilk adımı karakterinize uygun bir isim seçmektir. Adınızı düzenlemek için kalem simgesine tıklayabilirsiniz. İlk değişikliğin ücretsiz olduğunu unutmamak önemlidir. Ancak, ilk isim değişikliğinden sonra isminizi değiştirmek için 100 taş ödemeniz gerekecek.

Akıllı kontroller

İyi düşünülmüş kontroller sayesinde Stumble Guys Hile Apk'ı oynamak kolaydır. Sanal çapraz ped hareket etmenize izin verir ve bir düğme atlamanıza yardımcı olur.

Bu kontrolü engellerin üzerinden atlamak için kullanabilirsiniz, ayrıca havada uçuyorsanız üzerine tıkladığınızda ileri doğru itersiniz. Bu tür battle royale oyununun en iyi yanı, ne kadar oynanabildiği değil. Ayrıca oynadığınız her maç sonrasında topladığınız altınlarla kilidini açabileceğiniz birçok farklı avatar ve görünüm bulunuyor.

İlginç seviyeler

Stumble Guys Apk son sürüm birkaç bölümden oluşmaktadır. Her seviyede, ayrılan sürede bitiş çizgisine koşmanız gerekir. Sona ulaşamayan katılımcılar elenir ve geri kalanı rastgele seçilen başka bir haritada bir sonraki aşamaya geçer.

Tüm pistlerin, yüzeyin buzlu ve kaygan olduğu, normal olduğu, ancak gizli tuzakların olduğu, her seferinde uyum sağlamanız ve beklenmedik durumlara hazır olmanız gereken kendi özellikleri vardır.

Yeni kahraman görünümlerinin kilidini aç

Stumble Guys Apk 2022'nin mekaniği oldukça basittir, sadece kahramanınızın hareket yönünü seçmeniz ve engellerin üzerinden atlamanız yeterlidir ve haritadan düşerseniz kendinizi hemen son kurtarma noktasında bulursunuz.

Savaşlar arasında, oyuncu, çeşitli giysi ve aksesuarlar yardımıyla karakterinin görünümünü iyileştirme fırsatına sahiptir. Yarışları kazanarak, kahramanın için yeni bir görünümün kilidini açabilir ve en iyi oyuncular listesine girme şansı yakalayabilirsin!

Turnuvalar ve Ödüller

Normal haritaların dışında global turnuvalara katılabilirsiniz. Burada, tekrar tekrar oynayabileceğiniz belirli bir haritanın merkezinde yer alan çeşitli turnuvalara katılabilirsiniz.

Başlangıçta, 10 mücevher kullanarak meydan okumaya kaydolmalı ve başlamasını beklemelisiniz. Mücevherler ve diğer ödüllerle dolu büyük bir ödül havuzu var. Ayrıca, oyunlar zaman sınırlıdır ve 6 farklı turdan oluşur, ardından en yüksek puanı alan oyuncu galip ilan edilir.

Özel Parti ve Keyfini Çıkarın

Oyundaki bir diğer önemli kısım, kendi partinizi oluşturabilir veya halihazırda var olan bir partiye katılabilirsiniz. Bu amaçla, oyun içinde bir odaya bağlanmak için bir parti kodu kullanabilirsiniz. Böylece çevrimiçi platformda arkadaşlarınızla etkileşime girebilir ve özel parti ödülleri kazanabilirsiniz.

Grafik ve Ses

Stumble Guys Apk oyununun grafikleri oldukça iyi ve 3D formatı var. Oyun, ilk seviyeden son seviyeye kadar renkli arka planı hemen fark edebileceğiniz Takeshi kalesinin tarzını hatırlatıyor. Her seviyede, tüm engelleri ustaca aşmanız ve sona ulaşmanız gereken üç zorlukla karşılaşıyorsunuz.

Oyunun dış bileşeni çok çeşitlidir, içinde dev kardan adamlar, renkli platformlar, döner kapılar ve yıkım için devasa toplar görebilirsiniz. Güzel ses efektleri oyununuzu daha da unutulmaz kılabilir.

Stumble Guys Apk Mod Hilesi Özellikleri

Stumble Guys mod APK, hile kodlarını etkinleştiren orijinal oyunun değiştirilmiş bir şeklidir. Böylece, benzersiz öğelere premium erişim elde edebilir ve saldırıya uğramış oyunla hilelerin ve promosyon kodlarının kilidini açabilirsiniz. Özellikle sınırsız para, değerli taşlar, ifadeler ve premium geçişe engelsiz erişim, hız ve kazanma hileleri ile alışveriş elde edersin. 

Sınırsız Para ve Elmas

Elmaslae, oyunda yalnızca satın alınabilen ve ödül olarak kazanılamayan değerli bir metadır. Başlangıçta, görünümler ve karakter özelleştirmeleri gibi oyun öğelerinin kilidini açmak için yeterli olmayan yalnızca 5 mücevheriniz var. Bununla birlikte, modlu oyun, Sınırsız Para ve Mücevher kazanabileceğiniz bir Mücevher Üreticisi sağlar.

Kilidi Açılmış İfadeler/Dış Görünümler

Oyun, özelleştirme bölümünde özel ve benzersiz ifadelere sahiptir. Farklı duyguları temsil etmek için bu ifadeleri karakterinize uygulayabilirsiniz. Ancak bazılarının kilidi yalnızca mücevherlerle açılır. Bu nedenle, Tüm Kilidi Açılmış İfadeleri ücretsiz olarak elde etmek için saldırıya Hileli Mod APK oyununu kullanmalısınız.

Premium Pass'ı Etkinleştir

Premium Pass, alışveriş yaptığınızda benzersiz ve ilginç görünümlerin, ifadelerin, animasyonun, ayak seslerinin ve mücevher paketlerinin kilidini açmanıza olanak tanır. Ancak bu özelliği kullanmak için uygulama içi mağazadan yaklaşık 1200 mücevher satın almanız gerekiyor. Ancak hile APK'sı, oyunda zaten Aktif Premium Pass'ın kilidini açtı.

Ücretsiz alışveriş

Stumble Guys Hile oyununun kullanımı ile Sınırsız alışverişe ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Bu, oyunda herhangi bir mücevher kullanmanız veya para ödemeniz gerekmediği anlamına gelir. Artık oyununuzu geliştirmek için tüm premium görünümleri, mücevherleri ve başlangıç ​​paketlerini ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

Reklam Yok

Ücretsiz bir oyun olmasına rağmen, çok dikkat dağıtıcı hale gelen reklamlarla dolu. Örneğin, reklamlar harita seviyesinin ekranının altında yanıp sönmeye devam eder ve oyundan odaklanmanızı bozar.

Ayrıca oyundaki bazı eşyaların kilidini açmak için en az 5 reklam izlemeniz gerekiyor ki bu oldukça yorucu. Böylece, sorunu çözmek için reklamları tamamen kaldırmak için değiştirilmiş sürümü alabilirsin

Stumble Guys Apk Nasıl İndirilir?

Moddiot Android Oyun sitemizden Apk nasıl indirilir? Apk uzantılı dosyaları sitemizden indirmek için ilgili sayfada bulunan “Şimdi İndir” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada on beş saniye beklemeniz gerekmektedir. Stumble Guys Apk Hile Son Sürüm, Apk İndir ve Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Stumble Guys Apk Nasıl Yüklenir?

 1. Daha önce yüklediyseniz, oyunun orijinal sürümünü kaldırın.

 2. Stumble Guys Apk'mızı indirin.

 3. Cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.

 4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

 5. Hazır!Stumble Guys Apk'nın tadını çıkarın.

Ayrıca sevilen bir oyun olan Driving School Sim Apk ve en iyi oyunlarından olan Nulls Brawl indirmenizi öneririm. Unutmadan, müzik dinlemek isterseniz Spotify Premium Apk indirebilirsiniz. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »
QR Kodu ile İndir
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: Kitka Games
 • Dosya Boyutu: 48M
 • İndirme Sayısı: 8702
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Eylül 06, 2022
Editörün Seçimi