Stick War Legacy Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v2022.1.32

Stick War Legacy Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v2022.1.32

Puan: 4.41 (Oylar: 74)
Stick War Legacy Apk 2022.1.32 Para Hileli Mod İndir - Android Oyun İndir Sitemizden Para Hilesi Olan Stick War Legacy Apk Oyununu Ücretsiz İndirip Oynayabilirsiniz.

Stick War Legacy Hile APK (Sınırsız Elmas, Altın, Yükseltme) çok ilginç bir strateji oyunudur. Oyunda rakiplerin topraklarını ele geçirmek ve krallığı ve yakınınızdaki tüm toprakları yönetmek için büyük bir orduya liderlik edeceksiniz. 

Stick War Legacy Mod Apk ile Tüm Kaplamaların Kilidini Açın, Sınırsız Elmas ve Sınırsız Altın / Ordu Hilesi almanın yanı sıra HD grafiklerle Yeni Seviyelerin Kilidini Açabilirsiniz . Bu içerikte sizlere Stick War Legacy Son Sürüm APK indirme adımlarını sunacağız ve tüm özellikleri anlatacağız.

Stick War Legacy Hile Apk

Stick War Legacy , oyuncuları düşmanları fethetmek ve krallıklarını genişletmek için orduya liderlik edecekleri yepyeni bir ‘Inamorta’ dünyasına getiriyor. Güçlü düşmanlara karşı sürekli savaşların ortasında, stratejik düşüncenizi geliştirecek ve kısa sürede rütbeleri tırmanacaksınız. Stick War Legacy ile ilgili en iyi şey, yeni görevlerin ve fethedilecek ölümcül rakiplerinizin asla tükenmemesidir. Başka bir savaş, yalnızca krallığınızı genişletmenize ve daha fazla güç elde etmenize yardımcı olacaktır. Sınırsız parayla ücretsiz oynamak için Android için Stick War Legacy APK’sını ücretsiz indirin .

Stick War Legacy Apk Hileli Android Oyun İndir

Stick War Legacy, oldukça zorlu bir mobil oyunudur. Ama gerçekten eğlenceli ve bağımlılık yapıyor. Farklı dövüş türlerine katılma şansınız olacak. Ama ordun bir sürü çöp adamdan ibaret olacak. 

Kazanmak için mükemmel bir oluşum oluşturmak için ordunuzu kontrol etmeniz çok önemlidir. Her çubuk şeklinin tam kontrolüne sahip olmanız gerekir. Ordunuzu savaşmak için kontrol etmenin yanı sıra, kılıç kullanmanın doğru yolunu öğrenmek ve altın madenciliği de dahil olmak üzere başka ilginç şeyler de yapabilirsiniz. 

Düşman heykelini yok etmek ve tüm bölgeleri ele geçirmek için cesur olmanız gerektiğini göreceksiniz.Elbette tek denemede her zaman başarılı olamazsınız. Bu yüzden sabırlı olmanız gerektiğini söylüyorum. 

Ve sonra toplam altı bonus kampanya seviyesi vardır. Bu oyundan sıkılmanın bir yolu yok. Her savaşın sonunda, performansınız yeterince iyiyse savaşı kazanırsınız. Bu güçlü silahların kilidini açmak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız çünkü birçok sürprizle karşılaşacaksınız. 

Tüm bu silahların benzersiz avantajlarla donatıldığını göreceksiniz. Ve tüm karakterleriniz için görünümler de mevcuttur. Bu deriler anlamsız değil. Cildi bırakır, hızlı hareket etmenize yardımcı olabilir. Buz kaplamaları, düşmanlarınızı yavaşlatmaya yardımcı olabilecek güçlü bir büyüye sahiptir. Vahşi deriler, saldırma yeteneğinizi, hızınızı ve çevikliğinizi geliştirmenize yardımcı olabilecek büyülü canavarların beyaz kemiklerinden ve kürklerinden yapılır. 


Kalbinde oluşan lav derisi bir yanardağ ve büyük hasara neden olabilir. Vamp derileri kaosun gücünü içerir. Tek kelimeyle, bu oyunda kendiniz keşfetmeniz için birçok ilginç ve ayırt edici özellik var. 

Stick War Legacy Elmas / Puan Hileli Apk Özellikleri

Stick War Legacy, Google Play Store’da harika Age of War serisinin ve Multi Legends’ın arkasındaki oyun stüdyosu olan Max Games Studios tarafından yayınlanan bir strateji oyunuydu. Stick War Legacy APK, resmi lansmanından bu yana oynanışı, grafikleri ve diğer özellikleriyle dünya çapında oyuncuların dikkatini çekti. Bu oyunun bazı özel anlarına hızlıca bir göz atalım!

Bir Aksiyon Oyunundan Daha Fazlası

İlk başta, Stick War Legacy başka bir aksiyon oyunu gibi görünebilir. Ancak, bu android oyun, oyuncuları oynamaya devam etmelerini sağlayan benzersiz şekillerde cezbeder. Oyuncuların aynı anda başarması gereken birkaç zorluk vardır: madencilik hedefleri, birliklerin düzenlenmesi ve düşmanlarla savaş. Başka bir deyişle, Stick War Legacy, her şeyin sorunsuz çalıştığından emin olmak için stratejik düşünme becerilerinizi ve çok fazla odaklanmanızı gerektirir. Hazırlanmak ve kazanmak için bir savaştan önce rakibinizin gücünü incelemenin heyecanını her zaman yaşayacaksınız. Bu, herhangi bir oyunun getirebileceği en iyi duygu olabilir.

Çekici Oynanış

Oynamaya başladığınızda, bu oyundaki aktivitelerin ayrı bir sırayla nasıl çalıştığını göreceksiniz. Bununla birlikte, hepsi birbiriyle bağlantılıdır veya daha doğrusu birbiriyle ilişkilidir. Oyun boyunca asıl göreviniz, düşmanın heykelini ne pahasına olursa olsun yok etmektir. O zaman o toprak parçasını işgal etmeyi başarmalı ve zaferinizi talep etmelisiniz.

Yol boyunca, savaş faaliyetlerinizi beslemek için altın madenciliğine devam etmelisiniz. Kazanmak için bir diğer önemli unsur, iyi organize edilmiş ve dengeli bir birliğe sahip olmaktır. Savaşlar için doğru olanı seçmek için her tür askerin güçlü ve zayıf yönlerini anlamanız gerekir. Her savaştan önce, her seferinde kazanacağınızdan emin olmak için rakibinizin gücünü analiz etmeniz gerekir.

Birlik Çeşitliliği

Genellikle, aksiyon oyunları oyunculara farklı güçlere ve zayıflıklara sahip üç tür asker verir. Bununla birlikte, Stick War Legacy son sürüm apk, onları olabildiğince akıllıca kullanabilmeniz için beş farklı birlik türü sunar. Bu birlikler Kılıç, Mızrak, Okçu, Sihirbaz ve Dev’i içerir. Güçlü yanlarını ortaya çıkaran çok basit isimleri olsa da, hepsi onları nasıl kullandığınıza bağlıdır. Birliklerinizi düzenlerken küçük bir hata yaptığınızda, kazanma şansınız yok denecek kadar azdır. Bu nedenle, birliklerinizi mükemmel bir şekilde anlamak ve uygulamak için zaman ayırmalısınız.

Oyun Modlarınızı Seçin

Stick War Legacy hile apk indir‘de oynamayı veya pratik yapmayı seçebileceğiniz üç farklı oyun modu vardır. İlk olarak, Zombilerle savaşmak için Hayatta Kalma Modu ile başlamalısınız. Bu özel mod, ölümcül düşmanlara rağmen hayatta kalma yeteneğinizi zorlayacaktır. Daha fazla güven kazandığınızda, Turnuva moduna veya Kampanya moduna ilerleyebilirsiniz.

Turnuva modu, Yapay zeka rakipleriyle savaşmanıza izin verirken, Kampanya modu sizi uluslararası bir oyun alanına getirir. Beceri seviyenize bağlı olarak, bu oyun modlarının her biri size farklı şekillerde hizmet edecek. Stick War Legacy mod hileli oynarken zamanın tadını çıkarın ve zaferinizi talep etmek için daha fazla beceri biriktirin.

Ordunuzu Birleştirin ve Reklamsız Oyunun Keyfini Çıkarın

Bu aslında bir savaş oyunudur, yani gücünüzü artırmak için savaşmanız gerekecek. Oyunda bir çöp adam ordusu kurmalısın. Farklı asker birimlerinden oluşan büyük bir ordu oluşturun. Orijinal oyun, oynatıcıyı sürekli olarak kesintiye uğratan reklamlar içerir. Modlu versiyonu ile artık oyunun premium versiyonunu satın almadan reklamsız bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Askerlerinizi özelleştirin

Her askerin özel bir özelliği veya becerisi olduğu özelleştirilmiş bir ordu oluşturun. Oyun, farklı çöp adamlara atfedebileceğiniz farklı beceri setlerine sahiptir. Mızrak, Kılıç, Büyücü, Okçu ve hatta Dev arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca askerlerinizi, size savaşta faydalı olacak özel nitelikler kazandıran öğelerle donatabilirsiniz.

Zombi modu

Oyunun yeni güncellemesinde artık Endless Zombie Survival Mode'u kullanabilirsiniz. Bu modda harika ödüller ve eşyalar kazanabilirsiniz. Ne kadar uzun süre hayatta kalırsan, o kadar çok ödül alabilirsin. Zombi istifine karşı savaşta iyi eğlenceler.

Bonus Seviyeleri ve Basit Kontroller

Oyunun önceki taksitlerine kıyasla 6 ek bonus seviyesi vardır. Bir sonrakine geçmek için 7. ligi tamamlayın. Gücünüzü artırmak için görevleri tamamlayın. Kullanımı kolay basit kontroller kullanır ve kısa sürede bunlara hakim olabilirsiniz. Oyuncunun oyunu oynarken herhangi bir sorunla karşılaşmaması için tasarlanmıştır.

Cep Telefonunuzda Çevrimdışı/Çevrimiçi oynayın

Stick War'ın önceki sürümlerini yalnızca PC'lerde oynayabilirsiniz ve bunları telefonunuza yükleyemezsiniz. Ancak yeni Stick War: Legacy hem Android hem de iOS cihazlarda indirilebilir. Stick War, diğer oyuncularla etkileşim kuramayacağınız tek oyunculu bir oyundur. Oyunu herhangi bir internete, Wi-Fi bağlantısına ve hatta mobil veriye bile ihtiyaç duymadan çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Stick War: Legacy Mod Menüsü

Stick War: Legacy mod APK, oyunun değiştirilmiş versiyonudur. Oyunun harika kilitli özelliklerini ücretsiz olarak alabilirsiniz. Oyun, çöp adam çizimine benzeyen karikatürize bir sanat stiline sahiptir. Oyunun grafikleri basit ve oyunun temasına mükemmel şekilde uyuyor.

Sınırsız Sandık ve Para


Sandıkları yalnızca görevlerin sonunda veya günlük giriş ödülü olarak alabilirsiniz. Ancak, modlu oyunla, heyecan verici öğeler ve ödüller içeren Sınırsız Sandıklara erişim elde edin. Oyundaki farklı eşyaları ve özellikleri satın almak için paranız olması gerekiyor. Ayrıca mod APK versiyonu ile Sınırsız Para kazanabilirsiniz. Artık sayısız göreve katılmanıza gerek yok.

Stick War Legacy Apk Sürümünde Ne Var?

Herhangi bir oyunda kazanmanın anahtarı, komutanız altında güçlü silahlara ve birliklere sahip olmaktır. Birliklerinizi sık sık yükselterek ve yeni silahlar satın alarak Stick War Legacy’de bunu kesinlikle yapabilirsiniz. Ancak, bu strateji size oyun içi para birimi olarak da bilinen çok sayıda mücevhere mal olacak. Bu nedenle, gerekli herhangi bir satın alma işleminde ödeme yapmak için sonsuz mücevherlere sahip olmak için Stick War Legacy Elmas Hileli APK‘sını indirmelisiniz. 

Stick War Legacy APK için İpuçları ve Püf Noktaları

Artık APK Stick War Legacy sınırsız para apk oyununun ayrıntılı bir incelemesine sahipsiniz. Yeni bir oyuncuysanız, bu oyunda avantaj elde etmek için aşağıdaki hızlı kılavuza göz atın.

Altın Önceliğiniz

Daha güçlü olmak için daha fazla asker yetiştirmek için iyi miktarda altına ihtiyacınız var. Bu nedenle, sürekli olarak daha fazla altın elde ettiklerinden emin olmak için madencilere her zaman göz kulak olmalısınız. Başlangıçta sadece birkaç madenciye ihtiyacınız olabilir. Ancak, sabit bir altın akışını sürdürmek için madenci sayısını artırmayı unutmayın. Her yeni rütbe elde ettiğinizde altın madenci sayınızı ikiye katlamak iyi bir taktiktir.

Doğru Zamanda Saldırın

Stick War Legacy’de hayatınıza mal olacak bir karar, sadece iki kulüp üyesiyle saldırmaktır. Sabırlı olmanız ve en az on veya on iki üniteniz olana kadar beklemeniz gerekir. Ancak o zaman, rakibiniz karşı saldırıya geçerse, saldırmak ve savunmak için yeterli güce sahip olacaksınız. Uygun bir savunma sistemi olmadan çok erken saldırarak HP’lerinizi kaybetmeyin. Yeterince güçlü olduğunuzda, başarılı ve eksiksiz bir şekilde saldırmak için daha iyi bir şansınız olacak.

Formasyonunuzu Dengeleyin

Yine saldırı birlikleriniz ve savunma birimleriniz arasındaki denge büyük önem taşıyor. Saldırı için Swordwraths veya Speartons gibi yakın dövüşçülerin önünüzde olması gerekiyor. Bu arada, savunma için Archidonlar gibi menzilli savaşçıları geride tutun. İyi dengelenmiş bir diziliş, kazanmanız ve konumunuzu korumanız için size daha iyi bir şans sağlayacaktır.

Her Mod İçin Mükemmel Strateji

Dövüş, Stick War: Legacy'nin birçok farklı savaş modunda gerçekleşebilir. 6 klasik mod seviyesi ile oyuncular normalde arzu ettikleri başarıya ulaşmak için savaşacaklar. Hayatta kalma modunda, rakipleriniz zombi ordularına dönüşecek ve savaş yolculuk boyunca sürecek. Kazanmak istiyorsan daha fazla savaşçıya ihtiyacın olduğu için turnuva modundaki Inamorta Crown ödülü birçok kişinin hayali olacak. Kostümler ve silahlardan güçlendiricilere kadar gerekli ekipmanların tümü krallığınızdaki dükkanda tarafımızdan sağlanmaktadır.

Android için Stick War Legacy APK’sını indirin

Stick War Legacy Hile APK’sini akıllı telefonunuza yüklemek zor değil. Uzman ekibimiz tüm MOD APK dosyalarını virüs ve kötü amaçlı yazılım içermediğinden emin olmak için test ettiğinden güvenlik ve gizlilik konularında içiniz rahat olsun. Tek yapmanız gereken aşağıdaki adım adım öğreticiyi takip etmektir.

Adım 1: Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver

Öncelikle, akıllı telefonunuzun bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları kabul etmesini sağlamalısınız. Ardından, cihazınızın Ayarlarını açın ve Güvenlik veya Uygulamalar’ı seçin (cihazlarınıza bağlı olarak). Ardından, etkinleştirmek için “Bilinmeyen kaynaklar” düğmesine dokunun.

Adım 2: Stick War Legacy APK MOD’u İndirin

MOD APK dosyasını indirmeden önce Stick War Legacy oyununu daha önce telefonunuza yüklediyseniz kaldırmanız gerekebilir. Aksi takdirde yükleme başarısız hatasıyla karşılaşabilirsiniz.

Şimdi, APK Stick War Legacy modlu sürümünü ”Stick War Legacy Apk” butonuna tıklayarak indirin. İndirme işlemi bitmeden tarayıcınızı kapatmayın. Dosyanın yüksek hızda indirilmesini sağlıyoruz, bu yüzden fazla zamanınızı almıyor.

3. Adım: Stick War Legacy APK Hile’yi yükleyin

İndirme işlemi tamamlandığında, indirilen dosyayı bildirimlerinizde veya cihazınızın Dosya Yöneticisinde arayın, ardından yüklemek için Stick War Legacy MOD APK dosyasına dokunun. Yükleme işleminin bitmesini bekleyin, ardından oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla detay için "Android'de Apk Dosyaları Nasıl Kurulur?" başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıca sevilen bir oyun olan Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift Apk ve sınırsız para hilesi bulunan Zooba Apk sürümünü denemenizi öneriyorum. 


YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 74 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Max Games Studios
  • Dosya Boyutu: 104M
  • İndirme Sayısı: 6134
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Eylül 26, 2022
Editörün Seçimi