Steel And Flesh 2 Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.5

Steel And Flesh 2 Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.5

Puan: 0.00 (Oylar: 0)
Steel And Flesh 2 Apk İndir – En Son Sürüm (v1.5) — Steel And Flesh 2 Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Steel And Flesh 2 Apk Hile İndir

Steel And Flesh 2 Apk, bir milyondan fazla indirme ile popüler bir strateji oyunudur. Oyununuz Orta Çağ'da 1212'de Moğolların Asya'da ve Haçlı Seferlerinin Orta Doğu'da büyüdüğü zamanlarda başlıyor. Elinizde yirmiden fazla farklı devlet içeren devasa bir dünya haritası var. Ayrıca, onlar üzerinde tam kontrole sahipsiniz ve kralı olmak için bağlılık yemini edebilirsiniz.

Ayrıca eyaletinizi oluşturabilir ve bölgelerini genişletebilirsiniz. Ayrıca daha fazla ödül ve kaynak için haydutlarla savaşabilirsiniz. İstikrarlı bir altyapı oluşturun ve ekonomiyi ayakta tutacak işletmeler kurmak için arazi satın alın.

Küresel dünyaya seyahat ediyor ve bir şehirde, kalede, limanda veya köyde nerede olursa olsun krallığınızın savaşlarına kişisel olarak katılıyorsunuz. Hadi ne duruyorsun? Şimdi Steel And Flesh 2 Apk Hilesi indir ve oynamaya başla.

Steel And Flesh 2 Apk Oyun İndir

Steel And Flesh 2 ile en gerçekçi 3D birinci şahıs çok oyunculu savaşlarda dünya çapındaki oyuncularla yarışın. Ordularınızı muharebe düzeni ve kılıçlı, mızraklı, okçu, arbalet, şövalye ve çok daha fazlası gibi birçok asker türüyle inşa etmelisiniz. Üç yüzden fazla oyuncu ile savaş alanına kişisel olarak katılabilir ve ayakta kalan son kişi olabilirsiniz.

Tüm bu savaşları kazanmak için rakibin krallığının bulunduğu kaleyi kuşatmanız gerekiyor. Gerçekçi olarak, koçlar, kuşatma kuleleri ve mancınıklar kullanarak onu kuşatmanız gerekir. Savunmacılar kendilerini korumak için okları kullanacaklar ama yine de bunu yapmak zorundasın. Dünya haritasındaki yirmi eyaletin tamamında askeri kampanyalara liderlik etmelisiniz.

Bir savaşa katılmadan önce ordunuzu kılıçlar, miğferler, botlar, kalkanlar, baltalar, mızraklar, gürzler, tatar yayları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birçok zırh ve silahla donattığınızdan emin olun.

Arkadaşlarınızı davet edebilir ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla rekabet edebilirsiniz. Mod versiyonumuz size sınırsız para, her şey, beceri puanları, maksimum seviye ve daha fazlasını ücretsiz olarak sunar. Bu yüzden şu anda en son sürümünü indirin. Steel And Flesh 2 Android Oyunu indirip oynamaya değer gibi görünüyor.

Büyük Ölçekli Savaşlar

Steel And Flesh 2 apk hile ile dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla 3D birinci şahıs savaşları yapmak zorundasınız. Savaş alanında üç yüzü aşkın askerden oluşan ordunuzla aktif olarak savaşabilirsiniz. Şehirde, kalede, limanda, köyde veya başka bir yerde savaştığınızdan emin olun. Ordunuzu yönetin ve okçular, kılıçlılar, mızrakçılar, şövalyeler ve daha fazlası dahil olmak üzere her tür askerle harika kombinasyonlar oluşturun.

Haritada verilen yirmi eyaletin tamamında savaşmanız gerekiyor. Bu yüzden hazırlıklı olun. Kalelerini kuşattıktan sonra savaşı kazandınız ve ödüller ve kaynaklar alacaksınız. Baştan hiçbir şey olmayacağı için imparatorluğunuzu sıfırdan inşa etmelisiniz. Şehirleri ele geçirmeli ve başarılı askeri kampanyalara öncülük etmelisiniz.

Bir şehirden elde ettiğiniz kârı, savaşları başka bir şehre taşımak için kullanın ve kazanmaya devam edin.

Zırhlar ve Silahlar

Savaşlarınızda istediğiniz şekilde yüzlerce harika zırh ve silah kullanın. Steel And Flesh 2 hile apk’da savunma için en çok kullanılan zırhlar arasında miğferler, takım elbiseler, çizmeler ve kalkanlar bulunurken, silahlar arasında kılıçlar, tatar yayı, mızraklar, oklar, yaylar, ciritler, dartlar, baltalar ve daha fazlası bulunur. Ayrıca savaş alanına girmeden önce onları keskinleştirdiğinizden emin olmalısınız.

Çok Oyunculu Oyun

Çeşitli sosyal medya platformları üzerinden arkadaşlarınızı davet edebilir ve onlarla oynayabilirsiniz. Ayrıca, çok oyunculu savaşlarda onlarla veya onlara karşı oynamayı seçebilirsiniz. Takımınızla birinci şahıs 3D çok oyunculu savaşlara katılmalı, onlara zor zamanlarda liderlik etmeli ve harika ödüller kazanmaları için duruma göre onlara rehberlik etmelisiniz.

Sohbet seçeneğini kullanarak iletişim kurabilir, kaynak ve jeton göndererek birbirinize destek olabilirsiniz.

Avatar Özelleştirme

Avatarınızı yüzlerce muhteşem kıyafet, stil, zırh, silah ve daha fazlasıyla özelleştirebilirsiniz. Yeni tasarımlar elde edebilmeniz için sık sık birçok yeni öğe eklenir. Ayrıca, savaşlarda atları ve diğer heyecan verici evcil hayvanları kullanabilir ve onlarla daha çekici görünmek için birden fazla dış görünümün kilidini açabilirsiniz. Öne çıkmak ve profesyonel görünmek için kıyafetleriniz ve silahlarınız için farklı görünümler kullanın.

Steel And Flesh 2 Apk Son Sürüm

Steel And Flesh 2 oyunu sürekli olarak güncellenmektedir. Steel And Flesh 2 Apk 1.5 en son sürüm versiyonudur. Bu mobil oyunun en son sürüm yeniliklerini aşağıda bulabilirsiniz:

 • Gerçekçi̇ 3d Bi̇ri̇nci̇ Ki̇şi̇ Savaşları

 • Büyük Kale Kuşatmalari

 • Küresel Hari̇ta

 • Büyük Mi̇ktarda Zirh Ve Si̇lah

 • Epi̇k Çevri̇mi̇çi̇ Savaşlar

 • Kendi İmparatorluğunu Kurabilme

 • Geli̇şmi̇ş Beceri̇ Si̇stemi̇

 • Gerçekçi̇ Manzaralar

Steel And Flesh 2 Apk Hileli Mod Özellikleri

Steel And Flesh 2 oyununda yaşanan maddi zorluklardan dolayı bu son sürümü MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir. İşte oyunun özellikleri:

 • Sınırsız para

 • Sınırsız Herşey

 • Yetenek puanları

 • Sınırsız Sağlık ve Para

 • Sınırsız ordu

 • Ücretsiz alışveriş

 • En üst seviye

Steel And Flesh 2 Apk Nasıl İndirilir?

Moddiot Android Oyun sitemizden Apk nasıl indirilir? Apk uzantılı dosyaları sitemizden indirmek için ilgili sayfada bulunan “Şimdi İndir” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada on beş saniye beklemeniz gerekmektedir. Steel And Flesh 2 Apk Mod Hileli Sürüm, Apk İndir ve Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Steel And Flesh 2 Apk Nasıl Yüklenir?

 1. Daha önce yüklediyseniz, oyunun orijinal sürümünü kaldırın.

 2. Steel And Flesh 2 Hile Apk'mızı indirin.

 3. Cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.

 4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

 5. Hazır! Steel And Flesh 2'nin tadını çıkarın.

Ayrıca sevilen bir oyun olan City Defense Apk ve popüler oyunlarından olan Roblox Apk indirmenizi öneririm. Unutmadan, kamyon sürme oyunu arıyorsanız Truckers of Europe 3 Apk indirebilirsiniz. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: VirtualStudio
 • Dosya Boyutu: 254 MB
 • İndirme Sayısı: 144
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Kasım 09, 2022
Editörün Seçimi