Spaceflight Simulator Apk Hile İndir v1.5.7.5 (Kilitler Açık) Son Sürüm Mod

Spaceflight Simulator Apk Hile İndir v1.5.7.5 (Kilitler Açık) Son Sürüm Mod

Puan: 0.00 (Oylar: 0)
Spaceflight Simulator Apk İndir – En Son Sürüm (v1.5.7.5) — Spaceflight Simulator Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Spaceflight Simulator Apk Hile İndir

Spaceflight Simulator Apk, evrendeki gezegenlere fırlatılan bir roketin çok gerçekçi bir simülasyon oyunudur. Uçsuz bucaksız evrendeki gezegenlere roket fırlatma aşamalarını deneyimleyeceksiniz. Montajdan fırlatmaya kadar, varış noktasına ulaşana kadar uçuş yolunu ayrıntılı bilgilerle takip edin. Daha önce hiç olmadığı gibi tüm roket fırlatma ve uzay keşiflerinin tadını çıkarın.

Evrendeki gezegenlere tutkusu olan ve roketlere ilgi duyan biriyseniz bu oyun tam size göre. Oyuncular kendi tasarımlarının roketlerini uzaya fırlatmaya başlayacak ve farklı gezegenleri keşfedecekler. Spaceflight Simulator Apk Hile oyununda gezegenlerin tamamı gerçek ölçekte tasarlanmıştır, böylece gezegenleri birbirleriyle karşılaştırırken doğru bir görüşe sahip olabilirsiniz.

Her gezegenin, kalın ve sıcak bir atmosfere sahip olan Venüs, ince bir atmosfere sahip Mars ve Dünya ve Ay dahil olmak üzere güneş sistemindeki gezegenler gibi özellikleri vardır. Ayrıca ziyaret edebileceğiniz ve uçsuz bucaksız evrende daha önce hiç gitmediğiniz uzak gezegenlere ayak basabileceğiniz dağınık asteroitler de var. Spaceflight Simulator ile büyüleyici ve sonsuz açık evreni keşfedin. Hadi ne duruyorsun? Şimdi Spaceflight Simulator Apk Hilesi indir ve oynamaya başla.

Spaceflight Simulator Apk Oyun İndir

Spaceflight Simulator oyununun getirdiği uçsuz bucaksız evreni keşfetmek için bir roket hazırlamanız gerekiyor. Oyun, parçaları bir araya getirerek roketinizi monte etmenizi sağlıyor. İstediğiniz gezegene gitmek için doğru parçaları seçerken roketinizi en detaylı şekilde tasarlamaya başlayın.

Tamamlamak için roket mermilerini, savaş başlıklarını, roketatarları ve diğer birçok parçayı özgürce seçin, bunları tam teşekküllü bir rokette birleştirin ve uzaya fırlatın. Her roket motoru veya parçası, hızını ve uçuş yolunu etkiler, bu nedenle her parçanın özelliklerini bilmeniz ve hedefleriniz için doğru türü seçmeniz gerekir. Bir roket mühendisi olma, kaliteli roketler tasarlama ve Spaceflight Simulator Apk indir oyununun sonsuz evrenini keşfetme hissini yaşayın.

Roketi fırlatma rampasına monte edip yerleştirdikten sonra uzay araştırmanıza başlayacaksınız. Roket istasyondan başlayacak, ardından yavaş yavaş hızlanarak atmosferden geçecek, uzaya uçacak ve parçaları ayırarak maksimum irtifaya ulaşacak ve gezegenlere uçmaya devam edecek. Ayrıca son adım, astronot kompartımanını ayırmak ve Dünya'ya dönmek, paraşütü açarak dünya yüzeyine yavaşça inmektir.

Gerçekçi tasarlanmış yörünge ve mekanik elemanlar, roketin yüksekliği, hızı ve uçuş açısı gibi uçuş parametrelerinin yanı sıra en gerçekçi rotayı sağlar. Bu sayede Spaceflight Simulator'da roketinizi uzaya kadar takip edebilir ve uzak gezegenlere ulaşabilirsiniz. Spaceflight Simulator Android Oyunu indirip oynamaya değer gibi görünüyor.

Spaceflight Simulator Apk Son Sürüm

Spaceflight Simulator oyunu sürekli olarak güncellenmektedir. Spaceflight Simulator Apk v1.5.7.5 en son sürüm versiyonudur. Bu mobil oyunun en son sürüm yeniliklerini aşağıda bulabilirsiniz:

• İstediğiniz roketi oluşturmak için parçaları kullanın!

• Tamamen doğru roket fiziği!

• Gerçekçi ölçeklendirilmiş gezegenler!

• Açık evren, uzakta bir şey görürsen oraya gidebilirsin, sınır yok, görünmez duvarlar yok!

• Gerçekçi yörünge mekaniği!

• Yörüngeye ulaşın, Ay'a veya Mars'a inin!

• En sevdiğiniz SpaceX Apollo ve NASA fırlatmalarını yeniden yaratın!

Spaceflight Simulator Apk Hileli Mod Özellikleri

 • Sınırsız Yakıt

 • Tüm Parçaların Kilidi Açıldı

 • Tüm ücretli içeriğin kilidi açıldı

 • Reklamsız

Spaceflight Simulator Apk Nasıl İndirilir?

Hileli oyun indir sitemizde bulunan tüm Spaceflight Simulator gibi Android oyun ve uygulamaların Apk sürümlerini indirmek için ilgili sayfada bulunan ‘’Şimdi İndir’’ butonuna tıklamanız yeterlidir. Butona tıkladıktan sonra indirme işleminiz 7 saniye içerisinde otomatik başlayacaktır.

Spaceflight Simulator Apk Nasıl Yüklenir?

Spaceflight Simulator Hilesi APK‘sını ücretsiz indirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Spaceflight Simulator Apk indirmek için butonuna tıklayınız.

 2. Açmadan önce indirme işleminin bitmesini bekleyin.

 3. Oyunu yüklemeden önce bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.

 4. Ardından Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.

 5. Kurulumu tamamlamak için ‘’Yükle’’ butonuna tıklayın.

Ayrıca sevilen bir açık dünya oyunu olan Gta San Andreas APK ve en iyi araba sürme oyunlarından olan Merge Muscle Car Apk indirip oynayabilirsiniz. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »
QR Kodu ile İndir
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: Stefo Mai Morojna
 • Dosya Boyutu: 64 MB
 • İndirme Sayısı: 3704
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Eylül 22, 2022
Editörün Seçimi