Space Frontier 2 Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir 1.5.9

Space Frontier 2 Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir 1.5.9

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Space Frontier 2 Apk İndir – En Son Sürüm (1.5.9) — Space Frontier 2 Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Space Frontier 2, oyuncularına gerçekleştirmeleri gereken çeşitli roket görevleri aracılığıyla son derece ilgi çekici bir deneyim sunabilecek bir oyun olacak. Uzay roketlerine ve güneş sistemindeki geniş alanlara karşı özel bir tutkunuz varsa, bu kaçırmamanız gereken bir oyun olacaktır.

Oyun, oyuncularının insan dünyasının en modern uzay keşif roket makineleriyle doğrudan iletişim kurmasına ve bunları kullanmasına izin verecek. Oluşturulan her roketin kendine özgü bir anlamı olacaktır, ancak nihai hedef her zaman uzayın uçsuz bucaksız alanına doğru olacaktır. Ve hedeflerinizle yerden fırlatılan dev roketleri kontrol ettiğinizde büyük bir sorumluluğun sahibi olacaksınız.

Oyuncularına daha spesifik bir görünüm verebilmek için görevleri, roketleri kontrol etmek ve uzaya fırlatmak olacaktır. Ve dikkat etmeniz gereken en önemli şey, roketin uzayda kat edebileceği mesafe açısından verimliliği nasıl en üst düzeye çıkaracağınızı çalışmak olacaktır. Ancak oyununuza ilk kez gelen biriyseniz, gerçek çalışmaların teknik olarak roketi kontrol etme konusunda çok fazla endişelenmenize gerek yoktur.

Oyun, oyuncuları için uyarlaması ve uygulaması kolay, tek dokunuşlu tarzda basit bir füze kontrol sistemi tasarlayacak. Ancak, basit bir oyunla sübjektif olmamanız yardımcı olacaktır, çünkü asıl göreviniz roketi başarılı bir şekilde etkinleştirmek yerine en uzağa gitmek için kontrol etmektir.

Oyun, roketi birçok farklı aşamada ve belirli mesafelerden sonra ayırarak tasarlarken roketin nasıl çalıştığını son derece gerçekçi bir şekilde oyuncularına simüle edecek. Bu nedenle, en makul şekilde ayrılabilmeleri ve roketin daha uzağa gidebilmesi için ağırlığını azaltabilmeleri için her adımın yakıt deposuna dikkat etmeniz gerekecek.

Oyuncularına çeşitlilik sunabilmek için oyun, fethedebilmeleri için onları 50'den fazla farklı güneş sistemine sahip bir sistemle donattı. Sadece bu da değil, roketin yolculuğu sırasında birbirinden güzel yüzlerce gezegeni de ziyaret edebilirsiniz. Bu oyundaki en özel şey, Laika the Dog, Tesla Roadster, Pirate Ship ve daha pek çok benzersiz tasarıma sahip 50 uzay gemisinden oluşan bir sistemdir.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Ketchapp
  • Dosya Boyutu: 65M
  • İndirme Sayısı: 48
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Kasım 25, 2022
Editörün Seçimi