Space Colonizers Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.10.0

Space Colonizers Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.10.0

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Space Colonizers Apk İndir – En Son Sürüm (v1.10.0) — Space Colonizers Apk Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Space Colonizers Apk Hile İndir

Space Colonizers Apk, CapPlay tarafından geliştirilen değerli mineralleri çıkarmanız ve gezegenleri kolonileştirmeniz gereken ilginç bir oyundur.

Oyunun Konusu: Gezegenimizin medeniyetinin teknik gelişimi hızla artıyordu ve yakında Dünya normal yaşam için tamamen uygun hale geldi. İnsanların rahat yaşayabileceği uzak gezegenlere uzay gemileri göndermekten başka yapacak bir şey kalmamıştır. Cesur bir gezgin olarak büyük göçe başlayın ve bir roketle keşfedilmemiş dünyalara uçun. 

Yeni gezegene giriş yapabilmek için atomları ve molekülleri çıkarmak gerekiyor. Beceri yükseltmeleri satın almak, gemiyi yükseltmek, uzay nesneleri inşa etmek vb. için oyun paralarını harcayın. Bu mobil oyunda harika gezegenlere seyahat edin, yol boyunca uzaylı ırklarla tanışın ve yeni dünyaları insanlarla doldurun. 

Bu gibi simülasyon oyunlarla ilgileniyorsanız "Getting Over It Apk" ve "Dealers Life Apk Hilesiz" oyunlarını denemenizi öneririm. Hadi ne duruyorsun? Şimdi Space Colonizers Apk Hilesi indir ve oynamaya başla.

Space Colonizers Apk Oyun İndir

Günde birkaç dakika boş zamanınız varsa ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, Space Colonizers oyunu harika bir seçim olacaktır.

Oyunun konusu geleceği anlatıyor, Dünya kaynaklarını tükettiğinde, pratik olarak yaşanabilir olmaktan çıktı. İnsanlar hayatta kalmak için yeni gezegenler aramaya başladılar. Uçsuz bucaksız uzaya ve içerdiği tehlikelere meydan okuyan gezginlerden biri olacaksınız. Oyun boyunca uzayda seyahat etmek zorundayız. Yararlı kaynakları arayın ve toplayın, gemiyi geliştirin, gezegenleri keşfedin, ayrıca binalar inşa edin ve yeni dünyaları doldurun.

Space Colonizers Android Oyunu indirip oynamaya değer gibi görünüyor

Space Colonizers Apk Elmas Hilesi İndir

Oyun, kaynakları toplamanız gereken bir tıklama biçimine sahiptir. Her şeyden önce, nadir minerallerin atomları ve molekülleri toplamanız gerekiyot. Bu, yeni gezegenlerin kilidini açmanıza ve onları kolonileştirmenize yardımcı olur. Ortalama olarak, saniyede belirli sayıda atom alacaksınız. Daha fazlasını elde etmek için madencilik hızınızı yükseltin.

Ardından, moleküllere erişimin kilidini açın ve onları toplamaya başlayın. Böylece oyunda pompalama yapın. Belirli miktarda mineral topladığınızda, gezegeni kolonileştirmek mümkün olacaktır. Ne kadar yukarı tırmanırsanız, insanların kurtuluş şansı o kadar artar. 

Birçok benzer oyunda olduğu gibi, Space Colonizers – The Sandbox'ta asistanların yardımını kullanabilirsiniz. Bu asistanlardan birinin kilidini açtığınızda, kendi başlarına yeni kaynaklar üretecekler. Oyundan bile çıkabileceğiniz için hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Döndüğünüzde birçok mineral çıkardıklarını göreceksiniz. Oyunda birçok uzaylı türü bulunuyor. Birisi bir tür kaynağın çıkarılmasını hızlandırır, biri - diğeri ve biri birkaç gezegenin kilidini açmanıza izin verir.

Grafikler ve ses

Grafikler sevimli ve eğlenceliyken uygulama dikey bir stile sahiptir. Uzaylılar, her biri kendine özgü yeteneklere sahip olan, özellikle ilginç bir şekilde modellenmiştir.

Mod Özellikleri

Space Colonizers oyununda birçok şeyin kilidini elmas ile açabilirsiniz. Fakat oyunda elmas kazanmak oldukça zor. Bu denenle sizlerle Space Colonizers Apk elmas hilesi sürümünü paylaştık. Bu mod apk dosyasını indirerek oyunu hileli oynayabilirsiniz.

Space Colonizers Apk Son Sürüm

Space Colonizers oyunu sürekli olarak güncellenmektedir. Space Colonizers Apk 1.10.0 en son sürüm versiyonudur. Bu mobil oyunun en son sürüm yeniliklerini aşağıda bulabilirsiniz:

 • Fantastik ve zarif grafikler

 • Canlı ve neşeli ışıklar kullanın

 • Uzaylılarla tanış

 • Yeni gezegenleri keşfedin

 • Uzay yapılarının inşaatı

 • Uzay aracını yükseltin

 • Bir süper kahraman ol

 • İlginç bir simülasyon oyunu

 • Mükemmel ve özel grafikler

 • Farklı aşamalar ve farklı zorluklar var

 • Diğer uzay yaratıkları ve gezegenlerle yüzleşme

 • Farklı düşmanların varlığı

 • Uzay geminizi yükseltin

Space Colonizers Apk Nasıl İndirilir?

Moddiot.com Hileli Android Oyun sitemizden Apk nasıl indirilir? Apk uzantılı dosyaları sitemizden indirmek için ilgili sayfada bulunan “Şimdi İndir” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada on beş saniye beklemeniz gerekmektedir. Space Colonizers Apk Hile Son Sürüm, Apk İndir ve Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Bucket Crusher Apk Nasıl Yüklenir?

 1. Daha önce yüklediyseniz, oyunun orijinal sürümünü kaldırın.

 2. Space Colonizers Hile Apk'mızı indirin.

 3. Cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.

 4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

 5. Hazır! Space Colonizers Apk'nın tadını çıkarın.

Ayrıca sevilen bir oyun olan Bucket Crusher Apk ve Brawl Stars oyununun hileli sürümü olan Nulls Brawl'ı indirebilirsiniz. Ayrıca WhatsApp uygulamasında daha fazla özellik istiyorsanız "WhatsApp Aero" ve "WhatsApp Plus" indirebilirsiniz. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »
QR Kodu ile İndir
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: CapPlay
 • Dosya Boyutu: 90M
 • İndirme Sayısı: 6793
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Eylül 06, 2022
Editörün Seçimi