Slap Kings Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.4.5

Slap Kings Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.4.5

Puan: 0.00 (Oylar: 0)
Slap Kings Apk İndir – En Son Sürüm (v1.4.5) — Slap Kings Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Slap Kings Apk Hile İndir

Slap Kings Apk, tokatların gücünün sizi arenadan uçurabileceği yeni bir maç simülasyonudur. İki oyuncu arasındaki yüzleşme, sırayla rakibin yüzüne tokat atarak belirlenecek. Takometreler yapıyoruz ve her bir tokatınızdaki gücü kaydediyoruz. Öfke şiddetle çözülecek ve ancak güçlü ellerinizle başarılı olabilirsiniz. Oyunun patronunu bulma yolculuğu, bir dizi unutulmaz başarı ile yeteneğinizi ortaya koymaya cesaret ettiğinizde sona erecek. Hadi ne duruyorsun? Şimdi Slap Kings Apk Hilesi indir ve oynamaya başla.

Not: Web sitemizde Grow Empire Rome Apk veya Car Parking 3D APK gibi başka ilginç oyunları da bulabilirsiniz .

HERHANGİ BİR BAŞKA MAÇLARA KATILIN

Slap Kings tarafından düzenlenen maçlar, oyuncunun el gücü mücadelesine katılımı sırasında gerçekleşir. En iyi sonuçları elde etmek için oyuncuların sistem tarafından sağlanan talimatlara ihtiyacı olacaktır. Rastgele eşleştireceğiz ve farklı seviyelerde olacaklar. Oyuncular için düşük seviyeli rakipleri yenmek kolaydır, ancak güçlü rakiplerle bu daha zor olacaktır. Her şey, güçlü vuruşunuzun kaç puan olduğunu size bildirecek olan güç ölçer tarafından kontrol edilecek. Slap Kings Android Oyunu indirip oynamaya değer gibi görünüyor.

Önerilen Oyun: https://moddiot.com/app/demolition-derby-4-apk-hileli-mod-indir-sinirsiz-para

EĞLENCE MÜCADELE KARAKTER SİSTEMİ

Arenada kimin yerini koruyabileceğini belirleyerek Slap Kings rekabetinin kazananını bulacağız. İki oyuncudan biri arenadan atıldığında, diğer oyuncu kazanır. Böylece, yüzleşme sırasında birçok harika karakterle tanışacaksınız. Bir erkek veya daha yaşlı bir adam olabilirler, ancak güçleri sizi şaşırtacak. Tüm kaslı savaşçılar, şampiyon ödülünü fethetmek için size katılacak gibi görünecek. Slap Kings apk para hilesi indirin ve oyunu son sürüm mod olarak oynayın.

EŞYALARLA GÜCÜ ARTIRIN

Sadece elden güç kaynağı tarafından korunmakla kalmaz, aynı zamanda Slap Kings oyuncuların güç arttırıcı öğeleri kullanmalarına da izin verir. Oyuncular eşya koleksiyonumuzu keşfedecek ve hem saldırı hem de savunma görevlerini iyi bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaklar. Sahip olmaya uygun olduğunuzda çeşitli koruyucu maskeler ve yenilikçi kalkanlar sağlanır. Ayrıca kart tarafından ele enerji verilerek daha da güçlenecektir. Desteklemek için öğelerin gücünü gerektiren tüm çılgın planlarınız için hazırız.

ŞAMPİYONU BULMA YOLCULUĞU

Slap Kings hile apk, oyuncuların herhangi bir oyunda ellerinin gücünü gösteren tek bir tokatla rakiplerini yenme görevini yerine getirmelerini sağlar. İnanılmaz gücünüz için harika ödüller alabilirsiniz. Doğal güçlere ek olarak, oyuncuların zafer kazanmasını kolaylaştıran öğeler tasarlıyoruz. Bu eşyalar, rakibin sürpriz saldırısını kısa süreliğine durdurmanıza yardımcı olabilir. Bir şampiyon bulunacak ve o kişi siz olabilirsiniz.

Slap Kings Apk Son Sürüm indirmeye hazır. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Lion Studios
  • Dosya Boyutu: 100MB
  • İndirme Sayısı: 88
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Kasım 09, 2022
Editörün Seçimi