SimCity Buildit Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.43.1.106491

SimCity Buildit Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.43.1.106491

Puan: 5.00 (Oylar: 21)
Simcity Hileli Apk Sürümünü Şimdi İndir Ve Sınırsız Para, Simoleon, Simcash, Neosimoleon Ve Sınırsız Anahtar Elde Et. Oyunu Son v1.43.1.106491 Sürümünü Android Oyun Sitemizden İndir.

SimCity Buildit Apk, Tracktwenty tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan, şehir kurma simülasyonu tarzı tabanlı bir mobil oyundur. İlk olarak 2014 yılında piyasaya sürüldü. iOS, Android ve Amazon Appstore’dan indirilebilir. Oyunun hileli sürümünü Moddiot.com olarak sizlerle oaylaştık. Şimdi SimCity Buildit hile apk indir ve oyna.

SimCity Apk Son Sürüm İndir 2022

SimCity BuildIt, 50 milyondan fazla indirme ile çok popüler bir oyundur. Bu oyunda şehrin belediye başkanısınız ve kendi şehrinizi sıfırdan inşa etmeniz gerekiyor. Şehriniz üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Şehrinizin geleceği size bağlı. Şehrinizi akıllıca tasarlamanız, şehrinizi istikrarlı ve mutlu tutmak, vatandaşlarınız için daha iyi bir yer haline getirmek için iyi kararlar ve akıllı seçimler yapmanız gerekecek.

Bu oyun hayalperestler ve hayallerini gerçekten gerçekleştirmek isteyenler içindir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu oyunun neyle ilgili olduğu hakkında oyun hakkında bir fikir edinirsiniz. Kendi hayalinizdeki şehrin kahramanı olun, büyük binalar, gökdelenler, evler, parklar ve daha fazlasını yapın. 

Yani Simcity Buildit Mod Apk‘ta en sevdiğiniz binaları sıfırdan inşa edip yok edebilecek tek kişi sizsiniz. Kendi şehrinizi nasıl oluşturabileceğiniz, ne kadar yaratıcı olduğunuz ve diğer insanları/sakinleri şehrinize nasıl çekebileceğiniz tamamen size bağlı. 

Hayalinizdeki Şehri İnşa Edin

SimCity son sürüm apk size bir sanal şehrin belediye başkanı olma şansı veriyor! Yabani ağaçlar, çalılar ve kayalarla dolu boş bir arazi ile başlayacaksınız. Hayalinizdeki şehri inşa etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Yollar, konut binaları, hükümet binaları vb. İnşa edin… Şehrinizin geleceği, gelişimi ve tasarımı hayal gücünüze bağlıdır.

Diğer Oyuncularla Oyna

Herhangi bir Belediye Başkanı Kulübüne katılabilir ve diğer şehirlerin belediye başkanlarıyla ticarete başlayabilir, onlarla sohbet edebilir, şehrinizi birlikte kurabilir, şehirlerini gözlemleyebilir ve birlikte en iyi sanal şehri inşa etmek için stratejiler paylaşabilirsiniz.

Şehir Savaşlarının Bir Parçası Olun

SimCity apk, gerçek zamanlı bir PvP çok oyunculu özelliğine sahiptir. Belediye başkanı kulüp üyelerinizle kulüp savaşına katılabilir ve diğer şehirlere savaş ilan edebilirsiniz. Kulüp savaşını kazanmak için belediye başkanı kulüp üyelerinizle stratejiler yapın. Düşman şehrinizi çılgın felaketlerle yok edin. Şehrinizi yükseltmek için kullanılabilecek kulüp savaşlarında harika ödüller alacaksınız.

Harita Üzerindeki Çeşitli Yerlere Git

SimCity BuildIt'te Tokyo, Londra veya Paris tarzı mahalleler inşa edecek ve Eyfel Kulesi veya Özgürlük Anıtı gibi özel simge yapıların kilidini açacaksınız. Aynı zamanda spor stadyumlarında antrenman yaparken geleceğin şehri ile yeni teknolojileri keşfedin. Şehrinizi nehirler, göller ve ormanlarla daha görkemli ve abartılı olacak şekilde dekore edin ve sahil veya dağ yamaçları boyunca uzanın. Keşfetmeniz için farklı benzersiz mimari tarzlara sahip Sunny Isles veya Frosty Fiyortlar gibi yeni coğrafyaların kilidini açın. Oyun, şehri daha eşsiz ve güzel hale getirmek için her zaman yeni ve farklı bir şey yaratacaktır.

Heyecan Verici Maçlar Sizi Zafere Taşıyor

Şehri inşa etmenin yanı sıra, şehrinizi canavarlara karşı savunma veya Kulüp Savaşlarında diğer belediye başkanlarıyla rekabet etme göreviniz de var. Arkadaşlarınızla birlikte diğer şehirlere savaş planlayacak ve ilan edeceksiniz. Savaş başladığında, siz ve arkadaşlarınız, değerli ödüller kazanmak veya şehrinizi geliştirmek için rakiplerinize Disco Twister ve Plant Monster gibi çılgın felaketler yaşatacaksınız. Ayrıca, Belediye Başkanının yarışmasında diğer oyuncularla karşılaşacaksınız ve en üst İttifak saflarına tırmanabilmek için haftalık görevleri tamamlamanız gerekiyor.

SimCity BuildIt, şehrinizi inşa etmeniz için harika bir simülasyon oyunudur. Büyük bir şehir cenneti geliştirecek ve işgal etmeye niyetli ülkelere savaş ilan edeceksiniz. Aynı zamanda detaylı ve canlı 3D grafikler, oynarken size harika deneyimler yaşatacak.

Kolay Kontroller

SimCity BuildIt, size harika bir oyun deneyimi yaşatacak kolay ve sorunsuz kontrollere sahiptir. SimCity BuildIt sürükle ve bırak kontrollerini kullanır, bir binayı tutarak haritada istediğiniz yere sürükleyip bırakabilirsiniz. Bunları binaları yıkmak veya şehrinizi düzenlemek için kolayca kullanabilirsiniz.

Para Birimleri

SimCity BuildIt’in iki ana para birimi vardır; SimCash ve Simoleons. SimCash oyunun premium para birimi, Simoleons ise oyunun temel para birimidir. SimCash, premium öğeler satın almak, işleri hızlandırmak VE Simoleon satın almak için kullanılabilir, Simoleonlar ise şehri korumak, satın almak, borçları ödemek vb. için kullanılabilir. Ayrıca oyunda Anahtarlar ve NeoSimoleonlar gibi başka para birimleri de vardır.

Grafik ve Ses

Geliştiriciler SimCity BuildIt grafiklerine özel önem verdiler. Pek çok eleştirmen grafik tasarımına en iyi şekilde yorum yapmasa da gerçek oyuncuların yorumları, oyundaki grafiklerin harika olduğunu gösteriyor. Genel tasarım, parlak ve ayrıntılı olduğu için bir tatil izlenimi veriyor. İyi bir motor kullanmak, oyuncuların binaları döndürmesine, görüş açısını değiştirmesine ve haritanın her parçasını her ayrıntısıyla incelemesine olanak tanır.


SimCity BuildIt'te ses hayal kırıklığına uğratmadı - her şey aynı zamanda en üst düzeyde. Ses tasarımı rahatsız edici değil. İnşaat süreçlerini taklit eden tüm sesler oldukça organiktir ve oyuncunun her bir görevi tamamlamaya konsantre olmasını engellemez.

SimCity Buildit Apk Para Hilesi İndir

SimCity BuildIt mikro-işlemleri olan bir F2P oyunudur, SimCash oyunun premium para birimidir ve satın almak, yükseltmek, işleri hızlandırmak için kullanılabilir. onları gerçek parayla satın alabilirsiniz. Ayrıca SimCity BuildIt gerçek zamanlı bir bina oyunudur, bu nedenle işlerin tamamlanması günler alır.

Her şeyi sınırsız almak için SimCity apk sürümünü kullanabilirsiniz. Bu hile ile oyunda kolayca ilerleyebilir, premium şeyler satın alabilir, işleri hızlandırabilirsiniz. Artık bir şeyler inşa etmek için günlerce beklemek zorunda değilsiniz.

SimCity BuildIt Mod Apk Özellikleri

SimCity BuildIt'te sayısız işlemi tamamlamak için beklemek istemiyorsanız size para modumuzu sunabiliriz. Onun yardımıyla, herhangi bir oyun sürecini hızlandırabilir ve hayallerinizdeki eşsiz, güzel bir şehri çok daha hızlı inşa edebilirsiniz!


SimCity BuildIt ve sınırsız para seçeneğini inceledik. Test sonuçlarına dayanarak, modun düzgün çalıştığını onaylayabiliriz. Artık inşaat sürecini önemli ölçüde hızlandırabilir ve şehrinizi diğerlerinden farklı kılan benzersiz yeni binalara erişebilirsiniz.

Sınırsız Simoleon

Simoleonlar oyunun temel para birimidir. onları birçok şey satın almak için kullanabilirsiniz. SimCity BuildIt Modumuzda Sınırsız Simoleon alacaksınız.

Sınırsız SimCash

SimCash, oyunun premium ve en önemli para birimidir. premium şeyler satın almak ve yükseltmek, işleri hızlandırmak, oyunun diğer para birimlerini satın almak, eksik malzemeleri satın almak vb. için kullanılırlar.

SimCash’i kazanmak zordur ve daha fazlasını elde etmek için para harcamanız gerekir. Ama merak etme. SimCity hile apk sürümünde Sınırsız miktarda SimCash var! Satın almak zorunda kalmadan sadece bir tıklamayla sınırsız SimCash alabilirsiniz.

Sınırsız NeoSimoleon

SimCity BuildIt Modumuz Sınırsız NeoSimoleon’a sahiptir. NeoSimoleons, bir OMEGA para birimidir. Birçok şeyi satın almak için kullanılabilirler.

Sınırsız Anahtar

Sınırsız Anahtar Alın! Her İki Anahtar; SimCity BuildIt Modumuzda Altın ve Platin Anahtarlar sınırsızdır! Anahtarlar, okullar, parklar, önemli yerler vb. gibi premium nadir şeyleri satın almak için kullanılabilir.

SimCity Apk Nasıl İndirilir?

Apk indir sitemizde bulunan tüm SimCity gibi tüm Android oyun ve uygulamaların Apk sürümlerini indirmek için ilgili sayfada bulunan ‘’Şimdi İndir’’ butonuna tıklamanız yeterlidir. Butona tıkladıktan sonra indirme işleminiz 7 saniye içerisinde otomatik başlayacaktır.

SimCity Hileli Apk Nasıl Yüklenir?

SimCity Mod APK‘sını ücretsiz indirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

 • SimCity Apk indirmek için butonuna tıklayınız.

 • Açmadan önce indirme işleminin bitmesini bekleyin.

 • Oyunu yüklemeden önce bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.

 • Ardından Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.

 • Kurulumu tamamlamak için ‘’Yükle’’ butonuna tıklayın.

Daha fazla detay için "Android'de Apk Dosyaları Nasıl Kurulur?" başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıca güzel bir motosiklet oyunu olan Traffic Rider Apk ve son zamanların en heyecanlı oyunlarından Stick War Legacy Apk sürümünü indirebilir ve hileli olarak oynayabilirsiniz. Bu oyunlar haricinde Nulls Brawl Apk indirmek isterseniz https://moddiot.com/app/nulls-brawl-apk-elmas-hileli-son-sueruem-mod-indir sayamıza göz atabilirsiniz.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 21 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »
QR Kodu ile İndir
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: ELECTRONIC ARTS
 • Dosya Boyutu: 148M
 • İndirme Sayısı: 139
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Eylül 26, 2022
Editörün Seçimi