Shortcut Run Apk Hile İndir v1.32 (Sınırsız Para) Son Sürüm Mod

Shortcut Run Apk Hile İndir v1.32 (Sınırsız Para) Son Sürüm Mod

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Shortcut Run Apk İndir – En Son Sürüm (v1.32) — Shortcut Run Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Shortcut Run Apk Hile İndir

Shortcut Run Apk, rakiplere karşı bir yarış oyunudur. Bu oyunda yol boyunca alabileceğiniz tüm döşeme tahtalarını biriktirmeniz gerekmektedir. Shortcut Run Android oyunu kısa süre önce piyasaya sürülmesine rağmen, Shortcut Run, Google Play ve App Store'da 1 milyondan fazla yüklemeye ulaştı.

Hadi ne duruyorsun? Şimdi Shortcut Run Apk Hilesi indir ve oynamaya başla.

Shortcut Run Apk Oyun İndir

Shortcut Run'da oyuncuların farklı rakiplerle rekabet etmesi ve kazanmak istiyorlarsa ilk bitiren olmaya çalışması gerekiyor. Bu oyunda yarış hiç normal değil. Çünkü oyuncuların olabildiğince hızlı hareket edebilmeleri için kendi yollarını oluşturmaları gerekiyor.

Özellikle üstü su dolu ve çok komplike bir mekanda yarışacaksınız. Bu nedenle farklı bir kısayol oluşturmadan doğru yönde hareket ederseniz diğer rakiplerden uzaklaşmış olursunuz. Bu, kazanmak istiyorsanız yarış boyunca sürekli olarak farklı kısayollar oluşturmanız gerekeceği anlamına gelir. Shortcut Run Android Oyunu indirip oynamaya değer gibi görünüyor.

Tahta toplayın

Shortcut Run Apk oyununda yol boyunca, panolar sürekli görünecek ve oyuncunun görevi, kolayca farklı kısayollar oluşturabilmek için mümkün olduğunca çok pano toplamaktır. Bu panoların etkisi, su üzerinde bir köprü oluşturmak ve hedefe daha hızlı ulaşmak için yol sistemi ile bağlantı kurmaktır.

Yolda bulunan panolara ek olarak, Shortcut Run, her yarışa herhangi bir ek güçlendirme eklemeyecek. Bu nedenle, tahtalarınızı etkili bir şekilde kullanmak için yeterince uyanık olmanız gerekir, çünkü diğer rakipler her an sizi geçmeye hazırdır.

Oluşturulan kısayollar yarış sırasında kaybolmaz. Bu nedenle, rakiplerinizin kısayollarını kullanabilir ve diğer durumlarda kullanmak için kendi tahtanızı kaydedebilirsiniz. Genel olarak yaratıcılık, Shortcut Run hile apk oyununun galibi olmanıza yardımcı olacak en önemli faktördür.

Kontrol mekanizması

Buna inanmayabilirsiniz, ancak Shortcut Run'daki kontrol mekanizması, ana ekranda görünen herhangi bir sanal düğme içermiyor. Oyuncular, karakterin hareket yönünü ayarlamak için sola veya sağa kaydırmanız yeterlidir. Ardından, mevcut panolardan kısayollar oluşturmak için ekrana dokunun. Bu, oyuncuların bu oyunun kontrollerinde ustalaşmak için çok fazla zaman almayacağı anlamına gelir.

Kazanmak için kurallara uyun

Her yarıştaki pano sayısı birbirine benzer ve tüm oyuncular için adil olacaktır. Bu nedenle, her oyuncu kendi kısayollarını oluşturmak için yalnızca belirli sayıda tahta kullanabilir. Sahip olunan tahta sayısı ne kadar fazla olursa, oluşturduğunuz kısayol o kadar uzun olur, bu nedenle diğer rakiplerden daha hızlı hareket etmek için bunları etkili bir şekilde kullanın.

Örneğin: Kısa kısayollar oluşturmak için sahip olduğunuz panoları kullanmamalısınız. Çünkü sizi normal yoldan fazla uzaklaştırmaz. Diğer durumlarda, oyuncu hedefe gitmek için yeterince uzun bir kısayol oluşturmak için tüm tahtayı kullanabilir. Rakibinizin kısayolunuzu kullanabileceğini ve bunun tersini de unutmayın, bu nedenle kısayolunuzun yalnızca kendiniz için çalıştığından emin olun.

Grafikler

Yayıncı Voodoo'nun diğer basit oyunlarının çoğu gibi, Shortcut Run da çok telaşlı olmayan ama yine de oyunculara belirli bir güzellik veren bir grafik tasarım yöntemine sahip. Oyundaki detaylar basit bir karikatür tarzında tasvir edilmiştir. Bununla birlikte, çevredeki ortam da sezgisel olarak entegre edilmiştir. Bu kesinlikle oyunculara ilk deneyimden itibaren bir heyecan duygusu verecektir.

Dikkat çeken bir diğer nokta ise bu oyunun geçiş efektlerinin yanı sıra görüntü kalitesinin de her zaman çok düzgün olacağı garanti ediliyor. Bu nedenle, günümüzün mobil cihazlarının çoğunda oyunun tadını kararlı bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Shortcut Run Apk Sınırsız Para Hileli Android Oyun İndir

Shortcut Run, hem bir çocuğu hem de bir yetişkini uzun süre cezbedebilecek, renkli grafiklere ve fevkalade ilginç oynanışa sahip eğlenceli bir projedir. Pek çok farklı ve ilginç özellik de sizi kayıtsız bırakmayacak: tahtaları toplayın ve tüm yol için yeterli olması için onları sayın, daha kısa yollar açın ve zaferler kazanın. Oyun, birçok olumlu duygu alarak boş zamanınızı heyecan verici bir şekilde geçirmenizi sağlar.

Bu Shortcut Run para hilesi sayesinde tüm karakterleri ve kıyafetleri ücretsiz alabilirsiniz.

Shortcut Run Apk Hileli Mod Özellikleri

Shortcut Run oyununda yaşanan maddi zorluklardan dolayı bu son sürümü MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir. İşte oyunun özellikleri:

 • Para hilesi

 • Reklamsız

 • Kilitsiz görünümler

Shortcut Run Apk Mod Hilesi Nasıl İndirilir?

Moddiot Android Oyun sitemizden Apk nasıl indirilir? Apk uzantılı dosyaları sitemizden indirmek için ilgili sayfada bulunan “Şimdi İndir” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada on beş saniye beklemeniz gerekmektedir. Shortcut Run Apk Hile Son Sürüm, Apk İndir ve Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Shortcut Run Apk Nasıl Yüklenir?

 1. Daha önce yüklediyseniz, oyunun orijinal sürümünü kaldırın.

 2. Shortcut Run Apk'mızı indirin.

 3. Cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.

 4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

 5. Hazır! Shortcut Run Apk'nın tadını çıkarın.

Ayrıca sevilen bir oyun olan Decor Life Apk ve son zamanların en iyi oyunlarından olan Silent Castle Apk indirmenizi öneririm.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »
QR Kodu ile İndir
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: VOODOO
 • Dosya Boyutu: 71 MB
 • İndirme Sayısı: 1947
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Eylül 16, 2022
Editörün Seçimi