Poppy Playtime Chapter 1 Apk Full Bedava Son Sürüm İndir v1.0.6

Poppy Playtime Chapter 1 Apk Full Bedava Son Sürüm İndir v1.0.6

Puan: 4.75 (Oylar: 61)
Poppy Playtime Chapter 1 APK İndir – En Son Sürüm (v1.0.6) — Poppy Playtime Bedava Apk Sürümü Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Poppy Playtime Chapter 1 APK 2022‘yi İndirin – Yeni Güncellenmiş Sürüm. Bu oyunda kendinizi oyuncakçı, fabrika gibi oyuncakların olduğu bir yerde buluyorsunuz ve o oyuncaklardan bazıları canlanıp sizi öldürmeye çalışıyor.

İster kötü animatronik oyuncaklar, ister lanetli oyuncaklar olsun, gerçek şu ki bu oyunda onlardan kaçmak için becerilerinizi, bilginizi ve şansınızı kullanmanız gerekiyor. Hadi ne duruyorsun? Sitemizden Poppy Playtime Chapter 1 apk indir ve bu Android oyun ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşın.

Poppy Playtime Apk İndir

Poppy Playtime apk oyunununda, çılgına dönen animatroniklerden uzak dururken oyuncak fabrikasını keşfetmeniz gereken bir korku / bulmaca macerasıdır. Bu, farklı kötü oyuncaklarla sizi öldürmeye çalıştıkları ilk korkutucu macera oyunudur ve onlardan kaçınmak ve şafağa kadar hayatta kalmak için yapımcılar arasında hareket etmeniz gerekir.

Editörün İncelemesi:

Poppy Playtime Chapter 1 harika bir korku oyunudur. Bu oyunu oynarken gerçekten heyecan verici bir korku macerası yaşayacaksınız. Ama bu süreçte çok keyif alacaksınız. Asıl göreviniz hayatta kalmak. 

Hayatta kalmak için çok çaba sarf edecek. Ve intikamcı oyuncaklar tarafından meydan okunacaksınız. Ama tüm bu sinir bozucu oyuncakları yenmek için bilgeliğini kullanmalısın. Bu terk edilmiş oyuncak fabrikasında birçok beklenmedik tehlike sizi şaşırtacak. 

Ama her zaman sakin olmak için elinden gelenin en iyisini yapmalısın. Tek kelimeyle, bu gizemli ve korkunç yeri özgürce keşfedebilirsiniz. Ayrıca her türlü gizemli tesis var. Bu gizemli ve ürkütücü dünyayı keşfetmekten heyecan duyacaksınız ama asla yakalanmanıza izin veremezsiniz. 

Kendinize her zaman güvenmelisiniz çünkü bir zamanlar bu oyuncak imalat sektörünün kralıydınız. Ve kimse seni yıldıramaz. Bu yüzden bu terk edilmiş fabrikayı keşfetmeli ve tüm sırları ortaya çıkarmalısınız. 

Huggy dahil birçok tanıdık karakterle karşılaşacaksınız. Dilerseniz tüm bu eski oyuncaklara ufak bir ziyarette de bulunabilirsiniz. Bu tanıdık yüzleri görünce heyecanlanacaksınız. Ve bu oyunu oynarken dünyanın farklı yerlerinden yeni arkadaşlar da edineceksiniz. Bu yüzden bu terk edilmiş fabrikayı keşfetmeli ve tüm sırları ortaya çıkarmalısınız. 

Korku oyunları oynamayı seviyorsanız, heyecanın tadını çıkaracaksınız. Benzer korku oyunlarını oynama deneyiminiz yoksa veya hiç heyecan verici bir korku deneyimi yaşamadıysanız, bu oyunu oynadıktan sonra artık sevimli bir köpeğe aynı şekilde bakmanın gerçekten zor olduğunu fark edeceksiniz. 

Bu oyuna eski bebek fabrikasında başladığınızı göreceksiniz. Senin işin fabrikanın tüm personelinin nerede olduğunu bulmak. Böylece, süper karanlık ve gizemli fabrikayı keşfederek, sonunda çalışanların tam yerlerini keşfedeceksiniz. 

Ama her zaman sakin kalmalısın. Sürekli arkanızda biri varmış gibi hissetseniz bile, her zaman keşfetmeye ve tüm şüphelerinizi bırakmaya devam etmelisiniz. Bazen, korkutucu oyuncak bebek birdenbire dışarı fırlayacak ve seni korkutmaya çalışacak. Ama çalışmaya devam etmeli ve bu ürkütücü dünyaya dalmalısın.

Kilitli kapıya geldiğinizde öncelikle bu kapının nasıl doğru bir şekilde açılacağını veya kilidinin açılacağını öğrenmelisiniz. Doğru kombinasyonu bulmanız biraz zaman alacaktır. Ama vazgeçmen için bir sebep yok.

Sadece çok düşünmeniz ve tüm detayları gözlemlemeniz gerekiyor. Geliştiricinin bakış açısından başlayabilir ve geliştiricilerin bu bulmacayı nasıl çözmenizi istediğini düşünebilirsiniz. Ve zemini asla görmezden gelmemelisin, çünkü cevabın her zaman üzerinde yürüdüğün zeminle bir ilgisi vardır.

İlk odaya girdiğinizde, üzerinde büyük bir mavi el olan bu cihazla uğraşmalısınız. Bu el ile ileri geri kayabilirsiniz. İlk başta, sadece bu mavi eliniz var. Bu mavi eli etrafta yatan birçok şeyi kapmak için kullanabilirsiniz. Bir süre sonra, ayrıca kırmızı bir el alacaksınız. Böylece eşyaları ve diğer değerli eşyaları iki elinizle aynı anda almayı başarabilirsiniz. Bu çift el, fabrika çevresinde çeşitli kilitli kapıların kilidini açmak için de kullanılabilir.

Sağ eli aldıktan sonra, sonunda Wuggy ile tanışacaksınız. Wuggy'nin devasa boyutu sizi korkutacak çünkü orada öylece duruyor, huzurlu ve hareketsiz. Ancak bulmacaları başarıyla çözdükten sonra, size şok vereceğini ve hareketsiz kalmayı reddedeceğini fark edeceksiniz. 

Aksine bu terkedilmiş fabrikada sizin peşinize düşmeye çalışacaktır. Bu grotesk kukla gerçekten ciddi. Ve onun kocaman gülümsemesine asla aldanmamalısın. Şanssızsanız veya bu mavi canavara yakalanırsanız, göreceğiniz son şey canavarın derin ağzıdır. 

Bu, çok hızlı tepki vermeniz gerektiği anlamına gelir. Ve asla bu canavar tarafından yakalanamazsın. Benzer oyunlar oynadıysanız, tam olarak ne anlama geldiğini bilirsiniz. Bu canavar tarafından yakalanırsan, ölürsün. 

Ancak Poppy'yi başarılı bir şekilde bulabilirseniz, görevinizi tamamlamış olursunuz. Ayrıca, grafikler harika. Ve bütün atmosfer çok ürkütücü. Bu terk edilmiş fabrikada egzotik korku maceranızın keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Bu terk edilmiş fabrikada her şeyin harap olduğunu göreceksiniz. Karanlık köşelerde büyük kan lekeleri ve kırık kapılar göreceksiniz.

Daha iyi oyun deneyimi için kulaklıklarınızı takabilirsiniz. Bazı köşelerde, görevinizi tamamlamanız için çok karanlık. Ancak böyle bir durum olursa, ışıkları açmanız yeterli. Aksi takdirde, doğru anahtarları bulmanız gerçekten zor. 

Aslında sabırlı olmalısınız çünkü etraftaki her şey çok karanlık olduğu için anahtarların tam yerlerini bulmanız oldukça zor olabilir. Ancak müthiş ses efektlerinin varlığından dolayı tüm atmosfer harika.

 Bu terk edilmiş fabrikada gerçekten korkutucu bir deneyim yaşayacaksınız. Görevi tamamlamak çok fazla zamanınızı almayacaktır. Ancak sizin için büyük bir meydan okuma olacak çünkü tüm yaratıcı bulmacaları çözmeniz gerekiyor. 


Peki hala ne bekliyorsun? Bu terk edilmiş oyuncak fabrikasına girmenin ve VHS kasetleri aracılığıyla tüm gizli sırları ortaya çıkarmanın zamanı geldi. Mekaniğe ve tüm o ürkütücü oyuncaklara aşık olacaksınız. 

Poppy Playtime Apk Bedava Oyun İndir

Poppy PlayTime eğlenceli ve ilgi çekici bir oyundur. Korku oyunlarını tercih ediyorsanız, bu oyundan çok keyif alacaksınız. Bu harika bir oyun ve oynamaya başladığınızda bağımlısı olacaksınız. Size daha önce hiç yaşamadığınız yepyeni bir korku hissi sağlayacaktır. Bu oyun sadece bir oyun değil; aynı zamanda asla unutamayacağınız ürkütücü bir deneyim. Bu oyun, aileler ve çocuklar dahil olmak üzere korku oyunlarını seven herkes içindir. Şimdi Poppy Playtime Chapter 1 apk indir ve oyna.

Poppy Playtime Apk hem ilginç hem de eğlenceli bir Android oyunudur. İlk olarak 2021 yılının Ekim ayında piyasaya sürüldü. Bu, hikayesi olan bir korku oyunudur. Birçok benzersiz özelliğe sahip büyüleyici bir oyundur. Bu oyun hem Android telefonunuzda hem de PC’nizde oynanabilir. Bu oyunu ücretsiz almak istiyorsanız, yukarıda verilen bağlantıya gidin ve mevcut sürümü indirin.

Poppy Playtime Apk Son Sürüm

Moddiot sitemizden indirdiğiniz Poppy Playtime Apk 3.0 en son sürüm versiyonudur. Güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar için bizi twitter ve facebook hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. 

 • Gizem ve macera

 • Çeşitli arama işlevleri mevcuttur

 • Kolay kullanım için parmak ucuyla gezinme

 • Avatarlar, 3D grafikler ve oynanış

 • Ücretsiz indir

 • Ayarları özelleştirmek mümkündür

 • Ücretsiz indirin ve oynayın.

 • Eğlenceyi geliştirmek için en iyi platform

 • Kurulumu ve İndirmesi Kolay

 • Ücretsiz Oyun

 • Kolay kontrol.

Poppy Playtime Chapter 1 oyununda hile kullanabilmeniz için Poppy Playtime oyununu modlu apk olarak paylaşıyoruz modlanmış bu apk sayesinde hile yapabilir ve mod özelliklerini kullanabilirsiniz.

Yenilikler

Poppy Playtime Apk oyunu sürekli olarak güncellenmektedir. Poppy Playtime Apk 1.0.6 en son sürüm versiyonudur. Bu mobil oyunun en son sürüm yeniliklerini aşağıda bulabilirsiniz:

v1.0.6

 • Atmosferik sis eklendi.

 • Artık ayarlar menüsünden grafik ayarlarını değiştirebilirsiniz.

 • Oyun, cihazınızı otomatik olarak algılayacak ve grafikleri buna göre ayarlayacaktır, ancak daha iyi bir performans yerine daha yüksek bir kalite istiyorsanız, bunu grafik menüsünden değiştirebilirsiniz.

Poppy Playtime APK’nin Özellikleri Nelerdir?

Poppy Playtime Apk, orjinal oyunun değiştirilmiş bir mod versiyonudur. Poppy Playtime Chapter 1 Apk sürümünün tüm özelliklerini aşağıda listeledik.

 • Poppy Playtime APK indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

 • Kolayca anlayabileceğiniz kullanıcı dostu bir arayüz ile birlikte gelir.

 • Poppy Playtime geliştiricileri, oyundaki mevcut seviyenize göre yardım kalavuzlarını iyi bir şekilde kategorize ettiler.

 • Doğru talimatlar, gizemleri ve bulmacaları çözmenizi sağlar.

 • Kayıt gerekli değildir.

 • Android cihazda kullanmaktan zarar gelmez.

 • Tüm android sürümlerini destekler.

 • Kolay kurulum.

Poppy Playtime Apk Nasıl İndirilir?

Poppy Playtime Android APK‘sını ücretsiz indirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Poppy Playtime Apk indirmek için butonuna tıklayınız.

 2. Açmadan önce indirme işleminin bitmesini bekleyin.

 3. Oyunu yüklemeden önce bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.

 4. Ardından Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.

 5. Kurulumu tamamlamak için ‘’Yükle’’ butonuna tıklayın.

Daha fazla detay için "Android'de Apk Dosyaları Nasıl Kurulur?" başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıca Brawl Stars’ın hileli sürümü olan Nulls Brawl oyununu indirmek için https://moddiot.com/app/nulls-brawl-apk-elmas-hileli-son-sueruem-mod-indir bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.


Futbol oyunlarını seviyorsanız Dls 22 Hile Apk ve en çok indirilen simülasyon oyunlarından olan SimCity Apk sürümünü indirmenizi öneriyorum.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 61 Oylar ve 4 Yorumlar
5 Yıldız
4
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Poppy playtime kaç GB Android?"

Ahmet

3 ay önce

Oyunu indireceğim ama kaç gb olduğunu göremedim. Hocam Android için Poppy playtime kaç GB ?

"Poppy Playtime Mobile"

Miraç

3 ay önce

Bu oyunu telefonda oynayabilir miyim?

"Poppy Playtime ücretsiz"

Berat

3 ay önce

Hocam Poppy Playtime play store'da paralı bu sitede ücretsiz mi

"Poppy Playtime Chapter 2 APK"

Mehmet

3 ay önce

Poppy Playtime Chapter 2 apk çıktıysa paylaşır mısınız

Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: MOB Games Studio
 • Dosya Boyutu: 611M
 • İndirme Sayısı: 1471
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Kasım 07, 2022
Editörün Seçimi