My Perfect Hotel Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir 1.0.14

My Perfect Hotel Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir 1.0.14

Puan: 0.00 (Oylar: 0)
My Perfect Hotel Apk İndir – En Son Sürüm (1.0.14) — My Perfect Hotel Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

My Perfect Hotel Apk Hile İndir

My Perfect Hotel APK, SayGames Limited tarafından geliştirilen bir iş simülasyon oyunudur. Birinci sınıf bir oteli yönetme hayalinizi yaşamanıza yardımcı olur.

Ancak 5 yıldızlı bir otelle başlamazsınız. Bunun yerine, sadece bir avuç odası olan küçük bir pansiyondan yukarı çıkmanız gerekecek.

Oyun basit. Yeni odalar eklemeniz, döşemeniz ve konukları çekmeniz gerekecek. Çalışan maaşları, pazarlama kampanyaları ve araştırma ve geliştirme dahil olmak üzere otel yönetiminin diğer yönleriyle de ilgilenmelisiniz. Hadi ne duruyorsun? Şimdi My Perfect Hotel Apk Hilesi indir ve oynamaya başla.

My Perfect Hotel , bir oteli yönetmenin tüm zorluklarını ve sorumluluklarını birinci elden deneyimlemenizi sağlar. Otelcilik sektöründe çalışmak isteyenler için mükemmel bir oyundur.

Daha en başından, misafirlerinize en iyi deneyimi sunmak için baskı altında olacaksınız. Sınırlı kaynaklarla hokkabazlık yapmanız ve yine de birinci sınıf hizmet sağlamanız gerekecek.

Her odayı mükemmel bir şekilde tasarlamanız gerektiğinden, yaratıcılığınızı ortaya çıkarır. Oyun aynı zamanda iş zekanızı da test ediyor, çünkü otelinizi kazanabilecek veya yıkabilecek zor kararlar vermeniz gerekiyor. My Perfect Hotel Android Oyunu indirip oynamaya değer gibi görünüyor.

My Perfect Hotel'deki grafikler oldukça basit. Ancak, sürükleyici bir deneyim sağlayacak kadar gerçekçidirler.

Otelinizi farklı açılardan görebilecek ve gerçek hayattaki bir mülkü yönetmenin nasıl bir şey olduğunu hissedebileceksiniz. Odalar da iyi tasarlanmış ve çok davetkar görünüyor.

Orijinal oyunda, daha hızlı ilerlemenize yardımcı olabilecek uygulama içi satın alımlar bulunur. Hiç para harcamak istemiyorsanız My Perfect Hotel MOD APK 2022'yi indirebilirsiniz.

My Perfect Hotel Hile APK sınırsız para, otelinizi kısıtlama olmaksızın yükseltebilmenizi sağlar. Ek olarak, oyunun tüm özelliklerine en baştan erişebileceksiniz.

My Perfect Hotel Apk Son Sürüm

My Perfect Hotel oyunu sürekli olarak güncellenmektedir. My Perfect Hotel Apk 1.0.14 en son sürüm versiyonudur. Bu mobil oyunun en son sürüm yeniliklerini aşağıda bulabilirsiniz:

  • Yeni görevler

  • Yeni haritalar

  • Yeni eşyalar

My Perfect Hotel Apk Son Sürüm indirmeye hazır. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: SayGames Ltd
  • Dosya Boyutu: 139MB
  • İndirme Sayısı: 128
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Kasım 17, 2022
Editörün Seçimi