Hoard Master Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v0.7.5

Hoard Master Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v0.7.5

Puan: 4.00 (Oylar: 2)
Hoard Master Apk İndir – En Son Sürüm (v0.7.5) — Hoard Master Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Hoard Master APK, Rollic Games'in sıradan bir oyunudur. Oldukça iddiasız, zaman geçirmek için ideal. Mekaniği basittir ve bir sonraki hareketiniz için çok düşünmenize gerek yoktur.

Oyunun kontrolleri zahmetsizdir. Öğretici her şeyi açıklamak için oldukça iyi bir iş çıkardığı için bunları anlamakta zorlanmayacaksınız.

Grafikler basit ve oyunun genel estetiği renkli ve hoş. Bu oyunu oynarken sakinleştirici ve tatmin edici bir deneyim bekleyebilirsiniz.

Hoard Master Apk Hile İndir

Hoard Master APK'nın oynanışı bir kara deliğinkine benzer. Önünüze ne çıkarsa onu yemeli ve paraya çevirmelisiniz. Oyun, mümkün olduğu kadar çok para toplamakla ilgilidir.

Hiçbir şey sizden güvende değil, binalar bile. Yeterince büyükseniz, onları yok edebilir ve çok miktarda para kazanabilirsiniz. Ne kadar çok paran varsa o kadar iyi.

Oyun oynamak için basittir. Kontroller zahmetsizdir ve hiçbir şey karmaşık değildir. Sadece ekrana dokunun ve karakteriniz görünürdeki her şeyi yemeye başlayacak.

Deliğinizi Yükseltmeye Devam Edin

Oynamaya ve para kazanmaya devam ettikçe, bu parayı kara deliğinizi yükseltmek için kullanabilirsiniz. Oyunda ilerlemek istiyorsanız yükseltmeler çok önemlidir.

Kara deliğinizin boyutunu artırarak daha fazla şey yemenizi sağlayabilirsiniz. Bu, yiyebildiğiniz kadar çok yemek yeme kapasitenizi artıracaktır.

Kara deliğiniz ne kadar büyükse, o kadar çok para kazanabileceğinizi asla unutmayın. Oyun ayrıca ilerledikçe daha da zorlaşacaktır. Sadece yükseltmeye devam edin, iyi olacaksınız.

Hoard Master'ın Özellikleri

Oyununuzu Seviyelendirin. Yeme kapasitesi, hareket hızı ve istifleme kapasitesi de dahil olmak üzere iyileştirilecek çok şey var. Her zaman yükseltmeleri takip edin ve oyunda hızlı bir şekilde ilerleyeceksiniz.

Basit Grafikler. Oyunun sıradan doğası, grafiklerine de yansıyor. Zorlayıcı değildir ve düşük kaliteli cihazlar bile sorunsuz çalıştırabilir. Bu basitlik, gecikmeler ve ara belleğe alma ile zaman kaybetmemenizi sağlar.

Yapabileceğiniz Tüm Eşyaları İstifleyin. Oyunun temel amacı, mümkün olduğu kadar çok eşyayı istiflemektir. Bencil olmalısın ve başkasının istediğin şeylere ulaşmasına izin verme. Sadece avlanmaya ve koleksiyonunuzu genişletmeye devam edin. Bu, çok para kazanmanın en kesin yoludur.

Az, Yıkıcı Olmayan Reklamlar. Bu oyun ücretsizdir, yani reklamlar olacaktır. Ancak bunlar çok fazla değildir ve oyununuzu bozmazlar. İsterseniz birkaç dolar harcayarak da onlardan kurtulabilirsiniz. Uygulama içi satın alımlar, öğe başına 2,99 - 4,99 ABD Doları arasındadır. 

Basit Oyun Mekaniği. Oynanışı anlamak kolaydır ve kontroller kolaydır. Sadece ekrana dokunun ve oynamaya başlayacaksınız. Karmaşık düğme düzenleriyle uğraşmanıza gerek yok. 

Renkli Ortamlar. Bu oyunla ilgili en iyi şeylerden biri, parlak renkli ortamıdır. Aşamalar farklıdır ve onlara bakmaktan asla sıkılmayacaksınız. 

Hoard Master Apk Para Hileli Mod Özellikleri

Bu oyun ücretsiz olsa da, isterseniz bazı uygulama içi satın alımlar yapabilirsiniz. Bunlar oyunda ilerlemek için gerekli değildir ancak ilerlemenizi hızlandırmanıza yardımcı olacaktır.

Alternatif olarak, tüm özelliklere ve öğelere para harcamadan erişmenizi sağlayan Hoard Master MOD APK Android'i de indirebilirsiniz. İşte diğer özellikleri:

Hoard Master MOD APK Sınırsız Para. Daha önce belirtildiği gibi, bu oyun mümkün olduğu kadar çok para biriktirmekle ilgilidir. MOD size kara deliğinizi hızlı bir şekilde yükseltmek için kullanabileceğiniz sonsuz bir nakit kaynağı sağlayacaktır.

Tüm Seviyelerin Kilidi Açıldı. Oldukça yönetilebilir oldukları için erken seviyelerden geçmek zorunda değilsiniz. MOD, istediğiniz herhangi bir seviyeden başlamanıza izin verecektir.

Reklamsız. Orijinal oyunda, ara sıra açılan reklamlar var. Bunlar, özellikle oyunun ortasındaysanız can sıkıcı olabilir. Hoard Master Hile APK 2022, bunları ortadan kaldırarak %100 sürükleyici bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Hoard Master Apk Son Sürüm

Hoard Master oyunu sürekli olarak güncellenmektedir. Hoard Master Apk v0.7.5 en son sürüm versiyonudur. Bu mobil oyunun en son sürüm yeniliklerini aşağıda bulabilirsiniz:

Yeni Seviyeler, Yeni Görünümler, Yeni Ortamlar, Performans iyileştirmeleri.

Hoard Master Apk Nasıl İndirilir?

Moddiot Android Oyun sitemizden Apk nasıl indirilir? Apk uzantılı dosyaları sitemizden indirmek için ilgili sayfada bulunan “Şimdi İndir” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada on beş saniye beklemeniz gerekmektedir. Hoard Master Apk Hile Son Sürüm, Apk İndir ve Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Hoard Master Apk Nasıl Yüklenir?

 1. Daha önce yüklediyseniz, oyunun orijinal sürümünü kaldırın.

 2. Hoard Master Apk'mızı indirin.

 3. Cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.

 4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

 5. Hazır! Hoard Master Apk'nın tadını çıkarın.

Ayrıca sevilen bir araba oyunu olan GT Car Stunt Master 3D Apk ve en çok beğenilen otobüs oyunlarından olan Coach Bus Simulator Apk  indirmenizi öneririm. Unutmadan, hileli YouTube kullanmak isterseniz YouTube Vanced Apk indirebilirsiniz. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: Rollic Games
 • Dosya Boyutu: 119 Mb
 • İndirme Sayısı: 1322
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Eylül 06, 2022
Editörün Seçimi