Hitmasters Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.6.5

Hitmasters Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.6.5

Puan: 0.00 (Oylar: 0)
Hitmasters Apk İndir – En Son Sürüm (v1.6.5) — Hitmasters Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Hitmasters Apk, oyuncunun düşmanları yok etmek için mermi fırlatabilen tamamen silahlı bir karakteri kontrol ettiği bir bulmaca oyunudur. Her seviye oyuncunun silahı doğru kullanmasını gerektiren bir cümledir ve tabii ki oyuncu farklı seviyeleri tamamladıkça yeni mekanikler de bulmaktadır. Etkileyici ödüllerin kilidi açıldı ve heyecan verici modları deneyimlemeyi unutmayın.

BULMACA SEVİYELERİNİ GEÇ

Hitmasters'da oyuncular zorlu seviyelere gidecekler ve başarmaları gereken tek amaç önceden tanımlanmış hedefleri yok etmek. Bazı mermileri fırlatabilen belirli bir silahla donatılacaksınız ve oradan bölümü en iyi şekilde tamamlamak zorunda kalıyorlar. Ayrıca karakter bu oyunun ortamında tamamen hareket edemez ve yalnızca pençeleriyle ateşin yönünü kontrol edebilir.

Oyuncu, karakterin ateş yönünü kontrol etmek için kaydırırken, oyuncu kesik bir çizgi görecek ve bu, fırlatabileceğiniz merminin yolu. Bu nedenle, doğrudan bu hedeflere ateş ederek bir karakteri öldürmenin birçok yolu vardır, bu da onların düşmesine veya büyük bir nesne tarafından saldırıya uğramasına neden olur. Oyuncular zamanla sürekli ortaya çıkan saldırı mekaniklerine yaklaşacaklar.

DÜŞMANLARI YOK ETMEK İÇİN YENİ MEKANİKLERİ KULLAN

Hitmasters'da oyuncular karakteri kontrol edecek ve sürekli olarak birçok farklı seviyeden geçecek ve elbette bu seviyelerin tamamen yeni mekanikleri olacak. Özellikle oyuncular, düşmanları hızla havaya uçurabilecek patlayıcı varilleri veya büyük hasar verebilecek devasa nesneleri görebilecekler. Karakterlerin düşebileceği tehlikeli alanlar, bir solucan deliği veya asitle dolu bir kap kadar çeşitlidir.

Oyuncular, yeni mekaniklerin kilidini açmanın yanı sıra, kaç seviye geçtiklerine bağlı olarak tamamen güçlü silahlar bulabilirler. Özellikle oyuncular, her modla ilişkili farklı efektlere sahip güçlü silahlar bulacaklar. Oyuncular, yerçekimini manipüle edebilen ve bir nesnenin düşmanlara doğru uçmasına neden olan bir silahı kontrol ettikleri bir sonraki av tüfeği modunun, yerçekimi modunun kilidini açabilirler.

MUHTEŞEM GÖRÜNÜMLERİN VE SİLAHLARIN KİLİDİNİ AÇIN

Oyuncular bu oyunda kullanılan iki tür silah bulacaklar: her moda karşılık gelen silahlar ve ilk türe benzer özelliklere sahip silahlar. Böylece oyuncular, sahip oldukları parayla ikinci türün kilidini açmak için zaman harcayacaklar. Her seviyeden sonra, oyuncu gizemli bir gölgeye sahip bir ilerleme çubuğu görecek ve oyuncu ilerleme çubuğunu doldurursa gölge görünecektir. Bunlar kullanabileceğiniz skinlerdir.

Ayrıca sevilen bir oyun olan Candy Crush Saga Apk ve son zamanların en popüler oyunlarından olan Fs 16 Apk indirmenizi öneririm. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: CASUAL AZUR GAMES
  • Dosya Boyutu: 116M
  • İndirme Sayısı: 132
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Kasım 12, 2022
Editörün Seçimi