Hello Neighbor Diaries Apk Full Türkçe Son Sürüm İndir v0.1

Hello Neighbor Diaries Apk Full Türkçe Son Sürüm İndir v0.1

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hello Neighbor Diaries Apk İndir – En Son Sürüm (v0.1) — Hello Neighbor Diaries Apk Full Türkçe Olarak Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Hello Neighbor Diaries Apk İndir

Hello Neighbor Diaries Apk, bir korku oyunudur. Oyuncunun asıl görevi bodruma fark edilmeden girmektir. Ancak bu hiç de kolay olmayacak çünkü gelişmiş bir yapay zekaya karşı oynuyorsunuz.

Hello Neighbor Diaries'da arka bahçe penceresinden içeri girin, orada ayı tuzakları bekleyin, ön kapıdan geçmeyi düşünün ve bir dahaki sefere güvenlik kameraları olacak.

Bütün bunlar, aynı tür eylemleri tekrarlamanızı önemli ölçüde engeller, bu nedenle yeni yaratıcı çözümler bulmanız gerekecektir. Aksi takdirde, komşu sizi çabucak yakalayacaktır. Ayrıca başka bir korku oyunu olan Poppy Playtime Apk indirmenizi öneririz .

Hello Neighbor Diaries Apk Oyun İndir

Hello Neighbor: Diaries, tinyBuild tarafından geliştirilen bağımsız bir oyundur. Oyun, adından da anlaşılacağı gibi, komşusunun etrafındaki söylentilere cevap bulmak için komşusunun evine gireceği iki komşu etrafında dönüyor.

Oyunun Konusu

Yakın zamanda mahallede genç bir çocuğun ortadan kaybolmasına dayanarak komşunun acımasız bir katil olduğuna dair söylentiler var. Gizemli karakterinin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için komşu, gizli moddayken ipuçlarını aramak, kilitleri açmak için anahtarlar ve diğer birçok şeyi bulmak için karanlık eve girecek.

Komşu tarafından yakalanırsa, uyarı çubuğunda bir artış tetikleyecektir. Uyarı çubuğu tamamen dolduğunda, oyuncu komşu tarafından kovalanır. Oyuncu yakalandığında, her şeye yeniden başlamak zorunda kalacaklar.

Hello Neighbor Diaries Apk Özellikleri

Hello Neighbor Diaries oyununda, oyuncular giriş yaptıkları için günlük ödüller alacaklar. Ayrıca buldukları tüm ipuçlarını ve kanıtları daha fazla araştırma için bir odada saklayabilecekler. Oyun kulağa çok basit gelse de son derece iyi tasarlanmış bir gerilim oyunudur ve kesinlikle kullanıcılara adrenalin verir.

Hello Neighbor Diaries Apk harika grafiklere sahiptir ve oyun stilini desteklemek için sürükleyici ses efektlerine sahiptir. Şu an itibariyle, oyun yalnızca Android cihazlarda Singapur, Filipinler, Kanada vb. dahil olmak üzere belirli bölgelerde mevcuttur. Fakat bu Hello Neighbor Diaries Apk sayesinde oyunu Türkçe olarak oynayabileceksiniz.

Hello Neighbor Diaries Apk Nasıl İndirilir?

Moddiot Android Oyun sitemizden Apk nasıl indirilir? Apk uzantılı dosyaları sitemizden indirmek için ilgili sayfada bulunan “Şimdi İndir” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada on beş saniye beklemeniz gerekmektedir.Paylaşın Apk Son Sürüm, Apk İndir ve Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Hello Neighbor Diaries Apk Nasıl Yüklenir?

 1. Daha önce yüklediyseniz, oyunun orijinal sürümünü kaldırın.

 2. Hello Neighbor Diaries Apk'mızı indirin.

 3. Cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.

 4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

 5. Hazır! Hello Neighbor Diaries Apk'nın tadını çıkarın.

Ayrıca sevilen bir oyun olan Truckers of Europe 3 Apk ve en iyi çiftlik oyunlarından olan Fs 16 Apk indirmenizi öneririm. Unutmadan, bedava YouTube Premium kullanmak isterseniz YouTube Premium Apk indirebilirsiniz.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »
QR Kodu ile İndir
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: tinyBuild
 • Dosya Boyutu: 1GB
 • İndirme Sayısı: 8342
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Eylül 06, 2022
Editörün Seçimi