Global City Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v0.4.6553

Global City Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v0.4.6553

Puan: 0.00 (Oylar: 0)
Global City Apk İndir – En Son Sürüm (v0.4.6553) — Global City Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Global City Apk Hile İndir

Global City Apk, hayal edebileceğiniz herhangi bir şehri yaratmanıza izin veren bir şehir kurma ve yönetim simülasyon oyunudur. Bu şehir başka bir şehir değil çünkü benzersiz bir problem ve tamamen eğlenceli bir çözümle geliyor.

Oyuncu, yeniden yapılanma sürecinden geçen bir şehri yönetmekle görevlendirildi. Şehri yeniden inşa etmek için oyuncunun çok çaba sarf etmesi gerekiyor. Neyse ki, oyuncunun emrinde, bunu kolayca yapmasına izin veren kaynaklar var.

Oyuncunun sadece sıfırdan bir şehir inşa etmesi değil, aynı zamanda şehrin sakinlerini yönetmesi de bekleniyor. Tamamen benzersiz bir şehir yaratmak istiyorsanız Global City tam size göre bir oyun. Hadi ne duruyorsun? Şimdi Global City Apk Hilesi indir ve oynamaya başla.

Global City Apk Oyun İndir

Global City’de kendi şehrini inşa et. Şehrinizi sıfırdan inşa edin ve vizyonunuzu yansıtmasını sağlayın. Kendi kuralları, düzenlemeleri ve kendi vergilendirme sistemi ile kendi şehrinizi tasarlayın. Hayallerinizdeki şehir olduğundan emin olun. Ve kendi şehrinizi yapmak istemiyorsanız, diğer oyuncularla sandbox modumuzda oynayın.

Şehrinizi olabildiğince büyük yapmak için harita düzenleyiciyi kullanın. Küçük bir sektörle başlayabilir ve istediğiniz kadar büyütebilirsiniz. Harita editörü ile şehriniz ile yapmak istediğiniz her şeyi yapabileceksiniz. Belediye binası, kale, liman, demiryolu, havaalanı, hayvanat bahçesi, alışveriş merkezi, yerleşim bölgesi, iş alanı ve daha fazlasını ekleyin. Global City Android Oyunu indirip oynamaya değer gibi görünüyor.

Önerilen Oyun: https://moddiot.com/app/minecraft-apk-indir

ŞEHRİNİZİ GELİŞTİRİN

Oyun ilerledikçe, binalar çeşitli araziler üzerine inşa edilir. Şehrinizi geliştirmeli ve karlı olduğundan emin olmalısınız. Oyun üç bölüme ayrılmıştır. İlk bölüm şehir yönetimi, ikincisi işletme ve üçüncüsü çok oyunculu şehir.

KAYNAKLARI GELİŞTİRİN VE KONTROL EDİN

Kaynak geliştirme, başarılı bir şehir inşa etmenin en önemli yönlerinden biridir. Karlı ve insanlarla dolu bir şehir yapmak için, insanlara iş sağlayacak uygun kaynakları geliştirmek önemlidir. Şehrin büyümesi için gerekli olan kaynakları sağlamak da önemlidir. Global City, yüksek kaliteli grafikleri ile benzerlerinden ayrılan bir şehir kurma simülatörüdür.

Oyuncuların kendi şehirlerini inşa etmelerini ve kontrol etmelerini sağlayan açık uçlu bir oyundur. Oyunda liman, demiryolu, alışveriş merkezleri ve idari binalar gibi kendi kaynaklarınızı geliştirip kontrol edebiliyorsunuz. Şehri karlı ve insanlarla dolu hale getirmek için kaynakları geliştirmeniz gerekiyor. Farklı çeşitlerde gelen ve farklı şeyler isteyen turistlerle de ilgilenebilirsiniz.

GÖREVLERİ TAMAMLA

Oyuna başladığınızda, bir eğitimden geçeceksiniz. Toplamda altı görev var. Verilen görevi tamamladığınızda her görev tamamlanır ve yeni bir görev alırsınız. Eğitimde, iki kişilik bir nüfusla başlayan bir şehir oynayarak oyuna tanıtılacaksınız.

Öğretici size nasıl inşa edeceğinizi ve nasıl oynayacağınızı öğretir. Bir binanın nasıl oluşturulacağını ve nasıl kullanılacağını öğreneceksiniz. Ayrıca şehrinizi nasıl kuracağınızı da öğreneceksiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var, ancak bir seferde yalnızca birini seçebilirsiniz. İnşa etmek istediğiniz bina türünü seçtikten sonra, görevi tamamladığınızda tamamlanacak yeni bir görev verilecektir.

NÜFUS VE VERGİ ARTIŞI

Şehrinizi yönetmenin ilk adımı nüfusu artırmaktır. Nüfusu artırmanın yollarını bulmak önemlidir çünkü nüfustan gelen vergi geliri şehrinizi korumanıza ve büyütmenize yardımcı olacaktır. Bunu yeni işler ve iş fırsatları aracılığıyla yapabilirsiniz. Ayrıca pazarlama ve reklam yoluyla insanları şehrinize çekebilirsiniz.

Global City Apk Son Sürüm

Global City oyunu sürekli olarak güncellenmektedir. Global City Apk 0.4.6553 en son sürüm versiyonudur. Bu mobil oyunun en son sürüm yeniliklerini aşağıda bulabilirsiniz:

 • Bir güncelleme daha!

 • Birkaç küçük iyileştirme yaptık.

 • Birçok teknik sorun düzeltildi ve arayüz iyileştirildi. Artık daha da güzel görünüyor!

 • Yakında Global City'de görüşmek üzere!

Global City Apk Son Sürüm indirmeye hazır.

Global City Apk Hileli Mod Özellikleri

Parasız kalmaktan ya da oyunda sonsuza kadar beklemekten bıktıysanız, Global City Apk Hile 2022'yi denemek isteyebilirsiniz. Global City Son Sürüm Apk size oyun içinde sınırsız para verir. Ayrıca reklamlardan kurtulabilir ve seviyeleri atlayabilirsiniz. Global City Hile Apk'nin kurulumu ve kullanımı kolaydır. Tek yapmanız gereken apk'yı çalıştırmak ve ardından yükle düğmesine basmak. Global City Mod Apk'ı da burada bulabilirsiniz.

 • Sınırsız para hilesi

 • Reklamsız

 • Her şey kilitsiz

 • Mod menüsü

Hungry Shark World Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rbx.city.android&gl=TR

Global City Apk Nasıl İndirilir?

Moddiot Android Oyun sitemizden Apk nasıl indirilir? Apk uzantılı dosyaları sitemizden indirmek için ilgili sayfada bulunan “Şimdi İndir” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada on beş saniye beklemeniz gerekmektedir. Global City Apk Mod Hileli Sürüm, Android Oyun İndir ve Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Global City Apk Nasıl Yüklenir?

 1. Daha önce yüklediyseniz, oyunun orijinal sürümünü kaldırın.

 2. Global City Hile Apk'mızı indirin.

 3. Cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.

 4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

 5. Hazır! Global City'nin tadını çıkarın.

Ayrıca son zamanların en popüler mobil oyunu Soccer Manager 2023 Apk ve en çok beğenilen oyunlarından olan Vegas Gangsteri Apk indirmenizi öneririm.

Kaynak: Moddiot.com Hileli Apk İndir


YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: UPWAKE.ME
 • Dosya Boyutu: 140 MB
 • İndirme Sayısı: 173
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Kasım 09, 2022
Editörün Seçimi