Getcontact Premium Apk Ücretsiz Son Sürüm Mod İndir v5.7.18

Getcontact Premium Apk Ücretsiz Son Sürüm Mod İndir v5.7.18

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Getcontact Premium Apk İndir – En Son Sürüm (v5.7.18) — Getcontact Premium Ücretsiz Son Sürüm Apk Sürümünü Şimdi İndirin ve Bedava Getcontact Premium Kullanmaya Başlayın!

Getcontact Premium Apk İndir

Getcontact Apk, sizi sonsuz bir spam akışından ve bilinmeyen numaralardan gelen aramalardan koruyan akıllı bir uygulamadır.

Her kullanıcının telefon numaraları genellikle İnternette satılan ve satın alınan çeşitli veritabanlarına girer. Kendinizi bu tür veritabanlarına girmekten korumak neredeyse imkansızdır, ancak kendinizi boş SMS mesajlarından ve istenmeyen aramalardan sınırlamanız oldukça mümkündür. 

Getcontact Premium böyle kullanışlı bir hizmet yaratmaya karar verdi. Zamanla, geliştiricileri, milyonlarca kullanıcıyla işbirliği nedeniyle uygulamayı birçok farklı işlevle ve genel kaliteyle destekledi. 

Bu uygulama sayesinde kendinizi her türlü spam ve reklam mesajlarından korumanıza yardımcı olacak akıllı filtreler kurabilirsiniz. Ayrıca, sizi arayan numarayı kontrol ederek arayanın adını ve arkadaşlarınızın ve iş arkadaşlarınızın telefon rehberlerindeki kayıtlarını da öğrenebilirsiniz.

Getcontact Premium Apk Ücretsiz İndir

Getcontact, sizi istenmeyen aramalardan korur ve yalnızca iletişim kurmak istediğiniz arayanlara izin verir.

Bilinmeyen bir numaranın arkasına kimin saklandığını öğrenin

Getcontact'ın odak noktası telefon numarasına göre arama özelliğidir. Örneğin, bir abone sizi periyodik olarak aradığında bir durum ortaya çıkabilir, ancak bir yabancıya cevap vermek istemezsiniz. Burada bu numarayı aramaya girebilir ve diğer kullanıcıların telefon rehberlerinde nasıl imzalandığını görebilirsiniz. 

Diğer aboneler, örneğin, bu aramanın doğasına tam olarak güvenmenizi sağlayan "Spam araması" gibi imzalayabilir. Birçok benzer durumu düşünebilirsiniz, bu nedenle böyle bir işlevin kullanışlılığını inkar etmek imkansızdır.

Arkadaşlarınızın telefon rehberlerinde adınızı öğrenin

Ayrıca Getcontact Premium apk, arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın telefon rehberlerinde adınızı bulmak için numaranızı girmenize izin vermesi de ilginç.

Arkadaşlarınızdan, akrabalarınızdan veya iş arkadaşlarınızdan biri bu uygulamayı cihaza yüklerse, bu tür bilgilerin size sunulabileceğini lütfen unutmayın. En son güncellemeler, kullanıcılara, ihtiyacınız olan aboneleri hızlı bir şekilde arayabileceğiniz etiketler yazma yeteneği sağlar. 

Sevmediğiniz aboneleri engelleyin

Getcontact'ın sizi kimin aradığını bilmenizi sağladığı için, bu numara telefon rehberinizde olmasa bile önceden bloke edebilirsiniz. Bu nedenle, konuşmak istemediğiniz kullanıcıları hariç tutabilirsiniz. 

İstenmeyen aramaları engelleyerek ve bildirerek milyonlarca diğer Getcontact kullanıcısına yardımcı olabilirsiniz. Bu yardımcı programın gücü, hedef kitlesinde yatmaktadır. İstenmeyen aramalardan Spam Korumasını açarak otomatik korumayı kullanabilirsiniz.

Getcontact Premium Apk Mod Özellikleri

Getcontact Premium, ekranı çeşitli afişler ve diğer reklam türleri ile dolup taşmaz, ancak yine de ticari videolar izlemekle uğraşmanız gerekir. Ancak, Premium mod apk sürümümü indirerek tüm reklamları uygulamadan kaldırabilirsiniz. Bu size sunduğumuz sürümdür.

Ekibimiz Getcontact'ı ve modunu reklamsız olarak kontrol etti. Artık canınızı sıkacak hiçbir videonun sizi rahatsız etmeyeceğini garanti edebiliriz. Artık rahatsız edici videolarda dikkatiniz dağılmadan uygulamayı güvenle kullanmak mümkün. 

Getcontact'ı kullanmaya başlamak için öncelikle sisteme kayıt olmanız gerekmektedir. Bunun bir eğlence programı olmadığı, kapsamlı bir bilgi tabanına ve kurnaz algoritmalara dayanan güçlü bir araç olduğu hemen anlaşılmalıdır. 

Hesap açarken telefon numaranızı girmeniz ve SMS ile size gönderilen kod ile onaylamanız gerekmektedir. Hesabınızı etkinleştirmeden önce kullanıcı sözleşmesini de okumanız gerekir.

İkinci olarak, gerekli tüm bilgileri girdikten sonra ana uygulama ekranına gidebilirsiniz. Buradaki arayüzün, insanların günlük olarak kullandığı sıradan anlık mesajlaşma programlarının görünümüne çok benzediğinden kesinlikle memnun kalacaksınız. Sadece ayrı bir sütuna yerleştirilmiş menü öğelerinin keyfini çıkarın.

Getcontact'taki tüm işlemler sizin izninize tabidir. Örneğin, bir şirket, yetkilendirmediyseniz kişisel bilgilere erişim sağlayamaz. Ancak, uygulama yine de kullanıcılar hakkında otomatik olarak standart bilgileri toplar: IP adresi, cihaz modeli, analitik, coğrafi konum verileri vb.

Hesabınızı Facebook üzerinden etkinleştirirseniz, uygulama sosyal sayfadaki bilgilere erişebilir: ad, cinsiyet, yaş ve fotoğraf. Geliştiriciler genellikle toplanan verileri geri bildirim, pazarlama araştırması ve kişiselleştirme için üçüncü taraflara açıklamadan ve yayınlamadan kullanır.

Getcontact Premium Apk Nasıl İndirilir?

Moddiot sitemizden Apk nasıl indirilir? Apk uzantılı dosyaları sitemizden indirmek için ilgili sayfada bulunan “Şimdi İndir” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada on beş saniye beklemeniz gerekmektedir. Getcontact Premium Ücretsiz Son Sürüm, Apk İndir ve Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Getcontact Premium Apk Nasıl Yüklenir?

  1. Daha önce yüklediyseniz, uygulamanın orijinal sürümünü kaldırın.

  2. Getcontact Premium Apk'mızı indirin.

  3. Cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.

  4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

  5. Hazır! Getcontact Premium Apk'nın tadını çıkarın.

Ayrıca son zamanların en trend oyunlarından olan Türk Stars Apk ve en çok indirilen oyunlarından olan Stick War Legacy Apk indirmenizi öneririm. Unutmadan, son sürüm Disney Plus Premium Apk indirin.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »