Galaxy Attack Alien Shooting Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v40.1

Galaxy Attack Alien Shooting Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v40.1

Puan: 0.00 (Oylar: 0)
Galaxy Attack Alien Shooting Apk İndir – En Son Sürüm (v40.1) — Galaxy Attack Alien Shooting Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Galaxy Attack Alien Shooter Apk, oyuncular uzayda çeşitli düşmanlarla yüzleşebildiğinde ilgi çekici bir oynanışa sahip bir arcade oyunudur. Düşman hava gemileri, patron hava gemileri ve hatta göksel zorluklar olabilir. Aynı zamanda oyuncular, gemiyi daha güçlü hale getirmek için yükseltilmiş özelliklerin kilidini açabilir ve duruma bağlı olarak şeklini ve saldırı yöntemini değiştirebilir.

ARKADE SEVİYELERİ OYUNCULARI ÇEKİYOR

Bir uzay gemisini kontrol ettiğinizi ve uzayda düşmanları yok ettiğinizi hissettiyseniz, Galaxy Attack: Alien Shooter'ı görmezden gelmemelisiniz. Bu oyun, oyunculara nostaljik duygular getiriyor, ancak fethetmeye devam edecekleri daha az zorlayıcı değil. Aynı zamanda, farklı turlardan geçmek için kontrol yeteneklerini de gösterecekler ve kesinlikle kimse uzay gemilerinin patlamasını istemiyor.

Kontroller ekranı kaydırmaya odaklanmıştır, böylece saldırıların ortaya çıkmasını ve onlardan kaçmasını izleyeceksiniz. Ardından karşınıza çıkan düşmanları öldürmek için zamanı seçin ve onlardan sürekli düşecek eşyalara sahip olun. Bunlar, uzay aracının gücünün daha güçlü hale gelmesine ve daha iyi hayatta kalmasına yardımcı olan destekleyici ve yükseltici faktörlerdir. Karşılaştığınız düşman sayısı her zaman fazla olacak ve işinizi zorlaştıracaktır.

YÜKSELTME ELEMANLARI KULLANIN

Oyuncunun kontrol ettiği uzay aracının gücünde ve şeklinde yükseltmeler olan Galaxy Attack: Alien Shooter'da farklı yükseltmeler var. Saldırıdaki artış birçok oyun için gereklidir çünkü oyuncu daha fazla düşmanı yok edebilir ve sürekli ortaya çıkan yeni düşmanlarla savaşabilir. Ek olarak, oyuncular başka bir tür uzay gemisine dönüşürken deneyimlerini tamamen değiştirebilirler.

Oyunun ilk aşamalarında dönüşüm, oyuncunun düşmana saldırma stratejisini optimize etmesine yardımcı olur. Bu taktikler, dönüşüm boyunca kullandığınız uçağın özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda, saldırı yörüngeleri de tamamen farklıdır, bu nedenle meteorlar, size çarpmaya çalışan uzay gemileri ve diğerleri gibi farklı tehlikeli hedefleri yok etmek uygun olacaktır.

YENMENİZ GEREKEN BOSSLAR

Bir seviyenin turlarındaki sayısız düşmanın yanı sıra, patron savaşlarında da kendinize meydan okuyabilirsiniz. Genellikle normal uzay gemilerinden daha yüksek bir direnç seviyesine sahip olacaklar ve elbette oyuncu için hücum saldırıları yaratacaklar. Pilotluk yaptıkları uzay gemisinin yeteneklerini ve gücünü kullanacaklar ve bu oyun, göz ardı edemeyecekleri güçlü atışlara sahip uzay gemileri sunuyor.

Ayrıca tüm zamanların en popüler mobil oyunu Minecraft Apk ve Supercell'in en çok sevilen oyununun hilesi Nulls Brawl'ı indirmenizi öneririm. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: ONESOFT
  • Dosya Boyutu: 111 MB
  • İndirme Sayısı: 143
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Kasım 16, 2022
Editörün Seçimi