Fitness Club Tycoon Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.1000.137

Fitness Club Tycoon Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.1000.137

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Fitness Club Tycoon Apk İndir – En Son Sürüm (v1.1000.137) — Fitness Club Tycoon Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Fitness Club Tycoon Apk Hile İndir

Fitness Club Tycoon Apk, ilginç bir iş simülatör oyunudur. Bu oyunda oyuncular kendi otellerini, kafelerini veya prodüksiyonlarını geliştirmek zorunda kalmayacaklar. Bu sefer kendi spor salonunuzun sahibi olacaksınız. 

İnsanların egzersiz yapmaya geleceği küçük bir spor salonuyla başlayın ve hepsini büyük bir fitness imparatorluğuna dönüştürmeye çalışın. İşletmenize ilk gelenleri alın ve ilk parayı kazanmaya başlayın, ancak karşılığını alacağınız umuduyla gözünüze çarpan her şeyi satın almak için acele etmeyin. 

Bunun yerine, yatırımınızdan hızlı bir geri dönüş elde etmek için yetkin planlama ve fon tahsisi yapmaya başlayın. Ayrıca Idle Five Basketball Tycoon Apk ve Driving School Sim Apk indirmenizi öneririm. Hadi ne duruyorsun? Şimdi Fitness Club Tycoon Apk Hilesi indir ve oynamaya başla.

Fitness Club Tycoon Apk Oyun İndir

Fitness Club Tycoon Mod APK ile ilgili ayrıntılarla ilgileniyorsanız, incelememizi okuyun.

Kendi spor salonunu yarat

Kullanıcılar Fitness Club Tycoon'da modern bir fitness salonu açarak zenginleşebilecek. İş, küçük bir spor salonunun açılmasıyla başlar ve yavaş yavaş devasa bir boyuta genişler. 

İlk başta, sadece bazı simülatörleriniz var ve salonun genişletilmesinden sonra çok sayıda sporcuyu çekmek için ek ekipman kurmak mümkün olacak. Müşteri sayısı arttıkça iş yavaş yavaş büyüyecek. Deneyimli bir eğitmenin bir grupla çalışacağı bir aerobik sınıfı ekleyerek işinizi büyütün.

En iyi personeli işe alın

Fitness Club Tycoon'da müşteri akışını artırmak, en deneyimli eğitmenlerin işe alınmasını gerektirecektir. En iyi sporcuların yardımıyla bu fitness salonunun prestijini artırın. Oyuncu bütçesini akıllıca yönetmeli ve mevcut bölgeyi kademeli olarak genişletmelidir. 

Otel zincirinizi geliştirin

Fitness Club Tycoon, birden fazla spor salonunu yönetmenizi ve geliştirmenizi sağlar. Diğer bölgelerdeki spor salonları da zamanla açılacak ve bunların da geliştirilmesi gerekecek. 

Ayrıca sıfırdan başlayarak inanılmaz popüler olacak ve sürekli gelir getirecek güçlü bir kurum oluşturmalısınız. Sadece yeni bölgelerde – salonlar başlangıçta daha karlı ve ayrıca eski salonlar pasif modda gelir getirmeye devam edecek.

Grafikler ve ses

Fitness Club Tycoon'un grafikleri, ürünü her başlattığınızda sizi neşelendirecek havalı stil ve eğlenceli resimlerle sizi memnun edecek. Yükseltilmiş kamera, fitness imparatorluğunuzun farklı bölümlerine hızla gitmenize ve içinde olan her şeyi takip etmenize olanak tanır.

Fitness Club Tycoon Apk Son Sürüm

Fitness Club Tycoon oyunu sürekli olarak güncellenmektedir. Fitness Club Tycoon Apk 1.1000.137 en son sürüm versiyonudur. Bu mobil oyunun en son sürüm yeniliklerini aşağıda bulabilirsiniz:

 • Basit Karakter Simülasyonu oyunu

 • Spor salonunuzu bir iş adamı olmaya başlayın 

 • Spor salonunuzu yönetin ve ziyaretçilerden para kazanın 

 • Spor ekipmanlarınızı güncelleyin.

 • Çoklu seviyeler, yükseltmeler ve görevler.

 • Harika animasyon stili ile çarpıcı 3D grafik 

 • Neşeli müziklerle Etkileşimli Oynanış. 

 • Tüm hata düzeltmeleriyle %100 güvenli oyun 

 • Kompakt ve Oynanış için veriye gerek yok

Fitness Club Tycoon Apk Para Hileli Mod Özellikleri

Oyunda sınırsız para kazanmak için Fitness Club Tycoon Hile APK'sını indirmenizi öneririz. Ayrıca bu mod apk sürümünde reklamlar kaldırılmıştır.

Idle Fitness Gym'i biraz hile ve hile ile oynamak istiyorsanız, işte burada. Beklemeyin ve sınırsız para, madeni para ve değerli taşlarla Idle Fitness Gym Tycoon'u ücretsiz indirin. 

 • Sınırsız para 

 • Sınırsız para 

 • Tüm premium özelliklerin kilidi açıldı

 • Reklam yok

Fitness Club Tycoon Apk Nasıl İndirilir?

Moddiot Android Oyun sitemizden Apk nasıl indirilir? Apk uzantılı dosyaları sitemizden indirmek için ilgili sayfada bulunan “Şimdi İndir” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada on beş saniye beklemeniz gerekmektedir. Fitness Club Tycoon Apk Hile Son Sürüm, Apk İndir ve Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Fitness Club Tycoon Apk Nasıl Yüklenir?

 1. Daha önce yüklediyseniz, oyunun orijinal sürümünü kaldırın.

 2. Fitness Club Tycoon Hile Apk'mızı indirin.

 3. Cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.

 4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

 5. Hazır! Fitness Club Tycoon Apk'nın tadını çıkarın.

Ayrıca sevilen bir oyun olan Sunrise Village Apk ve en iyi oyunlarından olan Nulls Brawl indirmenizi öneririm. Unutmadan, kamyon sürme oyunu arıyorsanız Truckers of Europe 3 Apk indirebilirsiniz. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »
QR Kodu ile İndir
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: Hello Games Team
 • Dosya Boyutu: 129M
 • İndirme Sayısı: 3707
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Eylül 06, 2022
Editörün Seçimi