Farming Simulator 20 Apk Hileli Son Sürüm Fs 20 Mod İndir v0.0.0.81

Farming Simulator 20 Apk Hileli Son Sürüm Fs 20 Mod İndir v0.0.0.81

Puan: 4.45 (Oylar: 9)
Fs 20 Apk Hile İndir – En Son Sürüm (v0.0.0.81) — Farming Simulator 20 Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Fs 20 Apk Hile İndir

Farming Simulator 20 APK, piyasadaki en kapsamlı çiftçilik oyunudur. Tarlaları yönetme ve hasat etme, mısır veya buğday gibi mahsuller ekme, tavuk veya inek gibi hayvanlara bakma, ardından kâr için süt ve yumurta satma gibi şeyleri deniyimlemek için Farming Simulator 20 (Fs 20) oyununu şimdi ücretsiz APK olarak indirebilirsiniz.

Farming Simulator 20, Android ve iOS için 3 Aralık 2019’da piyasaya sürülmüş bir simülasyon oyunudur. Oyun, Google Play Store’da 60,99 TL’ye AppStore’da ise 99,99 TL’ye satılmaktadır. Oyunu bedava olarak oynamak isteyen kişiler için Fs 20 apk sürümünü sizlerle paylaşıyoruz. Şimdi Farming Simulator 20 ücretsiz indirin ve oynayın.

Fs 20 Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndirin

Farming Simulator 20, ABD ve Avrupa merkezli bir yayıncı olan Giant Software tarafından piyasaya sürüldü. Farming Simulator aynı zamanda piyasadaki en önde gelen çiftlik oyunu serisidir. Sadece Android için yayınlanmayan bu oyun, PC, Konsol, Nintendo Switch gibi diğer platformlarda da büyük başarı elde etti.

İlk versiyonu 2008 yılında piyasaya sürüldükten sonra, oyun her zaman dünya çapındaki oyuncuların dikkatini çekmiştir. Giant, her yıl oyunculara birçok yeni özellik ve grafik ve oyun kalitesinde önemli bir yükseltme içeren yeni bir sürüm getiriyor.

Hadi ne duruyorsun? Sitemizden Fs20 apk indir ve bu Android oyun ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşın.

Fs20 Apk Hile Özellikleri

Farming Simulator 20 yani Fs20 oyununun bazı öne çıkan özellikleri vardır. Oyunda en beğendiğimiz özellikleri sizler için aşağıda derledik. Bu özelliklere göre Fs20 apk oyunu hakkında fikir edinebilirsiniz.

Gerçekçi Grafikler

Gerçekçi, ayrıntılı grafikler, Farming Simulator 20 oyununun ilk farkıdır. Hay Day , Township gibi sıradan çiftlik oyunlarıyla karşılaştırıldığında , Farming Simulator 20, çizgi film tarzı grafikler yerine gerçekçi bir şekilde simüle edilmiş geniş bir gerçek dünyaya sahiptir. Manzara aynı zamanda Kuzey Amerika’daki tarlalardan ilham alıyor ve size bir çiftçi olarak uygulamalı bir deneyim sunuyor. Ağaçlar, arabalar, depolar, tarlalar gibi nesneler gerçeğe çok yakın.

Gerçek Bir Çiftçi Ol

Oyun gerçek hayattaki çiftlik işlerinden esinlenmiştir, yani çalışmak için ellerinizi kullanmak yerine çeşitli kamyon ve traktörleri kullanabilirsiniz. Fs20’de para kazanmak için çok çalışmanız, ardından çiftliğinizi genişletmeniz ve birçok yeni teknoloji satın almanız gerekiyor.

Arayüz ve Kontrol

Farming Simulator 20’nin sürüş arayüzü Otobüs Simulator Ultimate ve Truck Simulator Ultimate oyunlarındaki arayüze oldukça benzerdir. Hasat etmeniz veya ekmeniz için bazı düğmeleri vardır. Ekranın solunda istediğiniz yerlere hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olan küçük bir harita var.

Araçların Kilidini Aç

Bu kadar büyük bir çiftlikle her şeyi kendi başınıza yapamazsınız. Sadece elle yaparsanız, işinizi bitirmeniz bir ayı bulabilir. Bu akıllıca bir plan değil. Çiftliğin ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli araçların, makinelerin ve bazı teknolojilerin kilidini açmayı düşünebilirsiniz. Örneğin bir ekim makinesi ve bir hasat makinesi tüm tarlada hızlı ve basit bir şekilde çalışmanıza yardımcı olur.

Oyunda ekim makinesi ve hasat makinesi gibi araçları satın almak oldukça pahalıdır. Tüm araçların kilidini açmak için bu hileli apk sürümünü sizlerle paylaştık. İstediğiniz herhangi bir aracın kilidini bu mod apk ile açabilirsiniz.

Kariyer Modu

Farming Simulator 20 size son derece ilginç modlar sunuyor. Kariyer modu, çiftliğinizi keşfetmek ve geliştirmek için özgür olduğunuz ana moddur. Ayrıca oyunda sizler için derinlemesine görev sistemi de bulunuyor. Çim biçme, hasat etme veya malları gerekli süre içinde teslim etme gibi bazı görevler bu oyunumuzda vardır. Görevi tamamlamak size oldukça fazla para ve kaynak sağlar. Görevi tamamladığınız süreye bağlı olarak ek bir miktar ile ödüllendirileceksiniz.

Çoklu Tarım Makinaları

Oyun, çeşitli çiftçilik teknikleri ve modern çiftlik teçhizatı içeren son derece gerçekçi bir oynanış sunmaktadır. Bu oyunda 100'den fazla tarım aracı var, bu da oynanışı büyük ölçüde geliştiriyor.

Makineler ekinleri toprağa kadar ekebilir, tohum ekebilir ve bitmiş ürünleri hasat edebilir. Makineleri hem birinci şahıs hem de üçüncü şahıs bakış açılarından görmenizi sağlar. Birinci şahıs bakış açısı, makineyi kullanıyormuşsunuz gibi görünmesini sağlar.

Hayvancılıkla İlgilenmek

Farming Simulator 20, mahsullerin bakımına ek olarak, oyuncunun çiftlik hayvanlarına da bakmasını gerektirir. Bir hayvan çiftliği varmış gibi mantıklı olduğu için bir oyuncu bu özelliğin tadını çıkarabilir. Atlar, domuzlar, inekler ve koyunlar gibi birden fazla hayvan mevcuttur.

Bunlar para kazanmak için satabileceğiniz yün, süt ve et üretebilir. Farming Simulator 20, ata binme imkanı sunar.

Bitki ve Hasat Mahsulleri

Bu oyunla, çiftlikte mahsul dikmek ve hasat etmek için günümüzün orijinal çiftçilik tekniklerini kullanıyorsunuz. Oyun çok gerçekçi ve kendinizi tamamen oyuna kaptıracaksınız. Bu tarlalarda pamuk ve buğdayın en iyi seçenek olduğu çeşitli mahsuller yetiştirebilirsiniz.

Farming Simulator 20'de pamuk en kazançlı mahsuldür. Diğer mahsuller arasında arpa, mısır, yulaf, patates, ayçiçeği ve soya fasulyesi vardır. Bu mahsulleri yetiştirmek ve tüccarlara satmak kar getirir.

Farming Simulator 20 Mod Menüsü

Farming Simulator 20 mod menüsü ile sınırsız para ve jeton elde edebilirsiniz. Ayrıca, kömür, altın, cevher, demir ve elmas dahil olmak üzere sınırsız kaynaklara da erişebilirsiniz. Bu nedenle Farming Simulator 20 hileli apk'yı edinin ve oyunun tadını çıkarın.

Sınırsız Para

Farming Simulator 20 hile apk size sınırsız para, puan ve premium özellikler verir. Teknolojinizi, makinelerinizi ve tarım araçlarınızı parayla yükseltebilirsiniz. Ayrıca yeni tarım alanları açabilir ve üst düzey seviyelerin kilidini açabilirsiniz.

Bu nedenle, para için çalışmaktan başka şeyler yapmak daha eğlencelidir. Yeterince para kazanırsanız, araba ve makine gibi sevdiğiniz şeyleri satın alabilirsiniz. Aldığınız paranın süresi asla dolmaz, böylece mümkün olduğunca kullanabilirsiniz.

Yeni 3D Grafikler


Farm Simulator 20'nin yeni grafik tasarımı, Kuzey Amerika'dan son derece hassas ortamlar ve makineler sunuyor. Oyun deneyiminizde gerçekçiliği hissedin. Arayüzler ve grafikler, ilgi çekici bir oyunun önemli unsurlarıdır. Öyleyse, gerçek hayattaki çiftçiliği deneyimlemek için bu oyunu oynayın.

Farming Simulator 20 Para Hileli Son Sürüm Apk

Fs20 hile oyununun en son sürümü v0.0.0.89’dır. Oyunun bu APK sürümünde bazı değiştirilmiş mod özellikleri bulunmaktadır.

 • En büyük tarım makinesi üreticilerinden 100’den fazla gerçekçi araç ve alet kullanın

 • Çeşitli ekinler ekin ve hasat edin: Buğday, arpa, yulaf, kanola, ayçiçeği, soya fasulyesi, mısır, patates, şeker pancarı ve pamuk

 • Süt ve yün üretip satmak için inek ve koyunlarınızı besleyin

 • Atlarınıza ilgilenin ve onlara binerek çiftliğinizin etrafındaki dünyayı özgürce keşfedin

 • Yeni 3 Boyutlu grafikler, makineleriniz ve Kuzey Amerika çevresi hakkında daha fazla ayrıntı gösteriyor

 • Kokpit görünümü, araçlarınızda eskisinden daha gerçekçi bir sürüş yapmanızı sağlar”

 • Kurulumu ve İndirmesi Kolay

 • Ücretsiz Oyun

Apk oyun indir sitemizden indirebileceğiniz Farming Simulator 20 gibi tüm oyunların son sürümlerinden haberdar olmak için bizi twitter ve facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Veya oyun ve uygulamaları kaçırmamak için sitemizi günde en az 1 kez ziyaret edebilirsiniz.

Farming Simulator 20 Apk Nasıl İndirilir?

Moddiot.com sitemizde bulunan tüm Fs20 hile apk gibi Android oyun ve uygulamaların Apk sürümlerini indirmek için ilgili sayfada bulunan ‘’Şimdi İndir’’ butonuna tıklamanız yeterlidir. Butona tıkladıktan sonra indirme işleminiz 15 saniye içerisinde otomatik başlayacaktır.

Fs20 Para Hileli Apk Nasıl Yüklenir?

Farming Simulator 20 Para Hilesi APK‘sını ücretsiz indirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Farming Simulator 20 Apk indirmek için butonuna tıklayınız.

 2. Açmadan önce indirme işleminin bitmesini bekleyin.

 3. Oyunu yüklemeden önce bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.

 4. Ardından Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.

 5. Kurulumu tamamlamak için ‘’Yükle’’ butonuna tıklayın.

Daha fazla detay için "Android'de Apk Dosyaları Nasıl Kurulur?" başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Diğer Farming Simulator oyunlarını APK olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

Ayrıca sevilen bir oyun olan Gta Sa Apk ve en iyi oyunlarından olan Nulls Brawl indirmenizi öneririm. Unutmadan, ücretsiz müzik dinlemek isterseniz Spotify Premium Apk indirmenizi öneririm.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 9 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »
QR Kodu ile İndir
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: GIANTS Software
 • Dosya Boyutu: 699M
 • İndirme Sayısı: 6694
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Eylül 06, 2022
Editörün Seçimi