Farming Simulator 16 Apk Para Hileli Son Sürüm Fs 16 Mod İndir v1.1.2.6

Farming Simulator 16 Apk Para Hileli Son Sürüm Fs 16 Mod İndir v1.1.2.6

Puan: 4.30 (Oylar: 10)
Fs 16 Apk Hile İndir – En Son Sürüm (v1.1.2.6) — Farming Simulator 16 Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Fs 16 Apk Hile İndir

Farming Simulator 16 Apk, ekin yetiştirmek ve bunları pazarda satmak için geniş bir alana sahip olduğunuz eğlenceli bir çiftlik oyundur. Ürünü satmanın amacı daha fazla para kazanmak ve bu parayı tarlalarınızı genişletmek ve çiftliğinize çeşitlilik katmak için kullanmaktır.

Fs 16 Apk'da ekinleri hasat etmek için ekrandaki kontroller yardımıyla çalıştırabileceğiniz bir harman makineniz var. Onu hareket ettirebilir ve ekinleri hasat edebilirsiniz; bu, elle yapmaktan daha fazla zaman kazandırır. Kurallara hakim olmak kolaydır ve tarlalarda sürüşün keyfini çıkarmanızı sağlar. Hasat işlemini tamamladığınızda, buğdayı sizin için ekinleri taşıyacak bir kamyona yükleyebilirsiniz.

Bu oyunda alanlarınızda kullanabileceğiniz çok çeşitli araçlara sahip olabilir ve kazanacağınız ödüller ile yenilerini alarak koleksiyona ekleyebilirsiniz. Fs 16 apk hile grafiklerine gelirsek, daha fazla keyif alabilmeniz için oyun kaiteli ses efektlerine ve gerçekçi 3D grafiklere sahiptir. Farming Simulator hilesi, oyundan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Hadi ne duruyorsun? Şimdi Fs 16 Apk indir ve oynamaya başla.

Farming Simulator 16 Rehberi ve Oynanış

Oyunda, çeşitli bir tarım imparatorluğu kurmaya çalışan maceracı bir çiftçinin rolünü üstleneceksiniz. Eğer çiftçilikle son derece ilgileniyorsanız, bölgenizi kendi başınıza kontrol edebilirsiniz. Ancak, rahat kalmak istiyorsanız, çiftliğinizin kontrolünü yapay zekaya verebilir ve kontrol edebilirsiniz. Çiftliğinizle iş yaparsanız kolayca ekstra kazanç elde edebilirsiniz. İşinize herhangi bir şeyle başlayabilirsiniz; örneğin ekin, meyve, hayvan vb. satabilirsiniz.

Farming Simulator 16 İpuçları ve Püf Noktaları

Farming Simulator 16 oyununda size yardımcı olacak bazı kolay ipuçları ve püf noktaları aşağıdadır:


 • Oyun kontrollerinde ustalaşın ve kiralama asistanı, ayırma aracı vb. gibi her simgenin kullanımını öğrenin.

 • Traktörünüze kültivatör (düz yeşil öğe) ve ekim makinesi (kırmızı öğe) gibi farklı öğeler takın.

 • Başlangıç ​​parası kazanmak ve bir traktör satın almak için giriş mahsullerinizi satın.

 • Zamandan tasarruf etmek için iki adede kadar AI kontrollü asistanı ucuz fiyatlarla kiralayın.

 • Asistan almak istemiyorsanız, araçlarınızı hareket ettirmek için “Cruise Control”ü deneyin.

 • Ürünlerinizi satmadan önce araştırın ve hasat makinesinin kapasitesinin farkında olun.

 • Oyunda gelişmiş tarım ekipmanları satın almak için para biriktirmeye çalışın.

Farming Simulator 16 Apk Hileli Son Sürüm Mod Özellikleri

İnanılmaz 3D Grafikler

Oyuncuların dikkatini çeken ilk ve en önemli şey oyunun grafik kalitesidir. Kötü ve gecikmeli oyun görüntüleri, oyuncuların dikkatini başka yöne çevirerek onları çok ilgisiz hale getiriyor. Bu nedenle Farming Simulator 16, Google Play'de bu kadar çok sayıda indirmenin arkasındaki temel neden olan harika 3D grafikler sunar.

Yeşil çimenler ve mevcut traktör makineleri, her şey kesinlikle doğal ve hiper gerçekçi, oyuncunun ilgisini daha da yoğunlaştırıyor. Ayrıca, ekilmesi gereken tohumlar ve mevsimlerin değişimi, Farming Simulator 16'yı çok sevilen ve eğlenceli kılan renkli grafikler kullanılarak çok iyi tasvir edilmiştir.

Gerçekçi Tarım Deneyimi

İnternetteki birden fazla oyun gerçekçi çiftçilik deneyimi sağladığını iddia ediyor, ancak belirli senaryolar altında doğru olarak kabul edilmeyebilir. Asıl soru ortaya çıkıyor, diğer tüm oyunlar, çiftçiliğin en önemli faktörlerinden biri olan hava koşullarını ve mevsim değişikliklerini hesaba katıyor mu? 

En küçük detayından en büyük detayına kadar her şey akılda tutuluyor ve içinde her şey oldukça gerçekçi göründüğü için bir an oyun oynuyormuş gibi hissetmiyorsunuz. Yemyeşil çimenler ve ekilmesi gereken mahsuller oldukça doğal görünüyor ve mevsimlerin değişmesi buna katkıda bulunuyor.

Oyuncu, oyunda ilerlemek için adım adım önlemler almak zorunda kalacak ve onu internetteki en gerçekçi çiftçilikle ilgili oyunlardan biri haline getirecek.

Bu oyunda çiftliğinizi yönetirken Clash of Clans oyununda ise kendi savaş köyünüzü oluşturabilirsiniz. Bu oyunu sevdiyseniz Clash of Clans Apk indirmenizi öneririm.

Tarım Makinalarının Kullanımı

Oyunda, ekinleri dikme ve hasat etmede oyuncuya yardımcı olmak ve yetiştirme sürecini hızlandırmak için çiftçilikle ilgili birçok araç ve makine bulunmaktadır. Bu geniş makine yelpazesi, biçerdöverler, traktörler, kültivatörler, ekiciler, damperler, gübre serpme makineleri, diğer çayır ekipmanları, nakliye araçları vb. İçerir. Oyuncu, malzemeyi bir yerden diğerine aktarmak için nakliyeyi kullanabilir.

Ayrıca, mahsulleri hasat etmek için biçerdöverler ve çiftçilerin gübreleri hızlı ve eşit bir şekilde yaymalarına yardımcı olmayı amaçlayan gübre serpme makineleri bulunmaktadır. Tüm bu prosedürleri elden yapmak çok zahmetli ve meşakkatli olabilir ve bu nedenle oyun geliştiricileri tüm bu makineleri sağladı. 

Mahsulleri Seç, Hasat Et ve Sat

Bu oyunda, ekmeyi seçebileceğiniz çok çeşitli mahsuller var. Mahsul yetiştirmeyi bilmiyorsanız, yetiştirme yöntemini kontrol edin ve mahsullere dikkat edin. Mahsul hasadı ve satış seçenekleri genellikle neredeyse tüm çiftçilik oyunlarında bulunur.

Bu oyunun avantajı, hasattan sonra ekinleri saklayabilmenizdir. Ve bu mahsullerin fiyatı piyasada yükseldiğinde, onları daha fazla kârla satabilirsiniz.

Makineleri Çalıştırın ve Hayvancılık Yapın

Çiftliğinizde daha iyi hasat ve verim için güçlü makineler kullanın. Farklı verimli makine türleri arasından seçim yapın ve bunları kullanmaya başlayın. FS 16 Apk, hayvancılık için alanlar sunar. Onları yetiştirebilir, büyütebilir ve onlardan faydalanabilirsiniz.

Orman Oluşturun

Bu oyunda farklı ağaç türleri de sunulmaktadır. Bunlardan herhangi birini seçip büyüterek bir orman oluşturabilirsiniz. Ormanınızda sadece bir tür ağaç olması gereksizdir. Ormanınızda çeşitli türlerde ağaçlar yetiştirebilirsiniz.

Diğer Asistanları İşe Alın

Üzerinizde daha fazla iş varsa, yardımcıları da işe alabilirsiniz. Bu yardımcılar, hayvancılıkla ilgilenebilecekleri gibi işinizde size yardımcı olabilir. Doğru kişiyi doğru amaç için işe aldığınızdan emin olun. FS 16 Hile, asistan veya sahip olarak çalışma seçeneğine sahiptir.

Farming Simulator 16 Mod Menüsü

Farming Simulator 16 Apk Hile, sınırsız para ve ücretsiz alışveriş içeren özel bir Mod Menüsüne sahiptir. Artık herhangi bir kısıtlama olmaksızın süt, gübre ve canlı hayvan satın alabilirsiniz. Her şey paraya ve alışverişe bağlı, bu yüzden kesinlikle faydalı bulacaksınız. Sınırsız her şeyle FS 16'nın eksiksiz dünyasını keşfedin.

Sınırsız Para


FS mod apk'de her şeyi kolayca satın almak için bu özellikten yararlanın. Makine ve mahsul satın almak çok maliyetlidir. Bu oyunun modlu versiyonundan elde ettiğiniz sınırsız para ile marketten kolayca satın alabilirsiniz.

Fs 16 Apk Para Hilesi Mod Özellikleri

Farming Simulator 16 oyununda yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı bu son sürümü MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede Fs 16 oyununun keyfini sonuna kadar çıkarabilir.

 • Para hilesi.

 • Tüm araçlar açık.

 • 3D grafikler ve gerçekçi ses efektleri.

 • Kolay kurulum.

 • Olayları her açıdan deneyimlemek için kameranın yönünü değiştirin.

 • Mahsullerini pazarda sat ve iki kat daha fazla para kazan.

 • Arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayın ve oyuna eğlence katın.

 • Kanola, buğday, şeker pancarı, patates ve daha fazlası gibi çeşitli mahsuller yetiştirin.

 • Oyunda Android TV desteği bulunmaktadır.

 • Gerçekçi tarım yaşam tarzını deneyimleyin ve gerçek hayatta işlerin nasıl yürüdüğünü görün.

Orjinal oyuna göre değiştirilmiş Fs16 hile apk sürümünde birçok özellikler var. Farming Simulator 16 son sürüm apk ile oyunu para hileli olarak oynayabilirsiniz.

Farming Simulator 16 Apk Mod Hilesi Nasıl İndirilir?

Android Oyun sitemizden Apk nasıl indirilir? Apk uzantılı dosyaları sitemizden indirmek için ilgili sayfada bulunan “Şimdi İndir” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada on beş saniye beklemeniz gerekmektedir. Fs16 Apk Hileli Sürüm, Apk İndir ve Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Fs16 Hile Apk Nasıl Yüklenir?

 1. Daha önce yüklediyseniz, oyunun orijinal sürümünü kaldırın.

 2. Fs 16 Mod APK'mızı indirin.

 3. Cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.

 4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

 5. Hazır! Hileli Farming Simulator 16'nın tadını çıkarın.

Daha fazla detay için "Android'de Apk Dosyaları Nasıl Kurulur?" başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Diğer Farming Simulator oyunlarını APK olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

Ayrıca sevilen bir oyun olan Dls 22 Apk ve en iyi oyunlarından olan Nulls Brawl indirmenizi öneririm. Unutmadan, ücretsiz müzik dinlemek isterseniz Spotify Premium Apk indirmenizi öneririm.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 10 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »
QR Kodu ile İndir
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: GIANTS Software
 • Dosya Boyutu: 17M
 • İndirme Sayısı: 3807
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Eylül 06, 2022
Editörün Seçimi