Dr Parking 4 Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.27

Dr Parking 4 Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.27

Puan: 0.00 (Oylar: 0)
Dr Parking 4 Apk İndir – En Son Sürüm (v1.27) — Dr Parking 4 Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Dr Parking 4 Apk Hile İndir

Dr. Parking 4 Apk, oyuncunun belirli bir alana bir aracı park ettiği bir sürüş oyunudur. Farklı seviyelerde farklı türde zorluklar bulacaksınız ve çevre de değişecek. Aynı zamanda, çeşitli seviyelerde üstesinden gelmeniz gereken birçok farklı gereksinim bulacaksınız. Elbette onları geçmeniz birçok farklı aracın kilidini açmanız için bir şart.

Dr. Parking 4'te bulduğunuz oynanış, park etme isteklerini hiçbir hata yapmadan yerine getirmeye çalışacağınız tamamen anlaşılır. Doğru yeri bulmak için uzun mesafeler kat etmeniz gerekmeyecek; bir okla gösterilecek ve sarı renkle özetlenecektir. Böylece alanın içinde hareket edecek ve park etmek için o yeri bulacaksınız. Elbette, karşılaştığınız çevresel zorluklarla hedefinize ulaşmada sorun her zaman ortaya çıkacaktır.

Arabanızı kontrol ettiğinizde, temel bakış açınız yukarıdan aşağıya bir görünümdür, doğru açıdır, böylece çevredeki öğeleri onlara çarpmamak için kolayca gözlemleyebilirsiniz.

Aynı zamanda diğer simülasyon oyunlarına benzer şekilde bakış açınızı da değiştirebiliyorsunuz ve arabanızın etrafında ayna gibi görünen kareler olacak. Böylece manevralarınız sırasında hassas ve dikkatli bir şekilde gözlem yapabileceksiniz. Hadi ne duruyorsun? Şimdi Dr Parking 4 Apk Hilesi indir ve oynamaya başla.

Oyun Önerisi: https://moddiot.com/app/transit-king-tycoon-apk-para-hileli-son-surum-mod-indir

Dr Parking 4 Apk Oyun İndir

Dr. Parking 4'ün kontrol yöntemine sadece bir direksiyon butonu, gaz ve fren pedalları ve vites kolu olduğu için hızlıca alışabilirsiniz. Tamamen sürükleyici bir deneyim sunar ve aracınızı farklı ortamlarda manuel olarak kontrol etmenizi sağlar. Aynı zamanda, bu oyundaki ortamın nispeten dar olduğunu ve bazen park etmiş bazı arabaların park alanınızı küçülteceğini de fark ediyorsunuz.

Sizi başarısız kılabilecek birçok unsur bulacaksınız ve bunların amacı, alan dar olduğu için bir şeye çarpmanıza neden olmaktır. Bu yüzden çoğu zaman, farklı nesnelerden kaçınmak için son derece dikkatli bir şekilde araba kullanacaksınız ve yol da zamanla daha virajlı hale geliyor. Elbette çok hızlı gidemezsiniz, ancak çevrenizi düşünün ve bakış açınızı değiştirmek bazen etrafınızda ne olduğunu tam olarak bilmenize yardımcı olur.

Seviye sayınız tamamen çeşitlidir ve üstesinden gelmek zaman alacaktır. Her birinin bir amacı vardır, ancak çevresi sürekli olarak değişecektir. Yani oyuncunun ihtiyacı olan tek şey etkileyici bir kontrol becerisidir ve ihtiyaç duyduğunuz alan sayısı zamanla artacaktır. Yani daha önce olduğu gibi dikdörtgen bir kutuya park etmek yerine yeni geldiğiniz siteden çıkıp başka bir yere devam etmeniz gerekecek.

Dr. Parking 4'te birçok farklı araç bulacaksınız ve bunların istatistiklerini kolayca bulabilirsiniz. Onları daha yüksek seviyelere ayarlamak için paranızı kullanabilirsiniz ve bu, sürüşünüzde yardımcı olacaktır. Aynı zamanda farklı modellere sahip birçok araç sizleri bekliyor ve her araç türü farklı türde kaynakları tüketecek. Yani istediğiniz parayı kazanmak için birçok farklı seviyeyi geçmeniz gerekecek. Dr Parking 4 Android Oyunu indirip oynamaya değer gibi görünüyor.

Dr Parking 4 Apk Hileli Mod Özellikleri

Dr Parking 4 oyununda yaşanan maddi zorluklardan dolayı bu son sürümü MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir. İşte oyunun özellikleri:

  • Sınırsız para hilesi

  • Tüm arabaların kilidi açık

  • Sınırsız jeton

Ayrıca sevilen bir oyun olan Stick Hero Tower Defense Apk ve popüler oyunlarından olan Roblox Apk indirmenizi öneririm. Unutmadan, kamyon sürme oyunu arıyorsanız Truckers of Europe 3 Apk indirebilirsiniz. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: SUD Inc.
  • Dosya Boyutu: 17 MB
  • İndirme Sayısı: 114
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Kasım 09, 2022
Editörün Seçimi