Dealers Life Apk Hilesiz Son Sürüm Ücretsiz İndir v1.26

Dealers Life Apk Hilesiz Son Sürüm Ücretsiz İndir v1.26

Puan: 4.50 (Oylar: 10)
Dealers Life Apk İndir – En Son Sürüm (v1.2.0) — Dealers Life Hilesiz Apk Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Dealers Life Apk Hilesiz İndir

Dealers Life Apk, Abyte Entertainment tarafından geliştirilen heyecan verici bir rehinci iş oyunudur. Yasadışı ürünleri toplayıp satarken yeni bir iş perspektifi sunar. İşin komik yanı, hiçbir destek almadan hepsini sıfırdan inşa etmeniz gerekiyor. 

Hayatınız yaptığınız işlemlere bağlıdır. Bu mağazayı başarılı bir şekilde büyütüp bölgede önemli bir imparatorluk haline getirebilir misin? Bir planı yönetme, strateji oluşturma ve geliştirme yeteneğinize güveniyorsanız, bu oyun tam size göre. Birçok heyecan verici iş dersi ve müşterilerinizi daha iyi ikna etmenin yollarını öğreneceksiniz. Gelin bu oyunun size sunduğu üstün özelliklere bir göz atalım.

Dealers Life Apk Oyun İndir

Başka kimse yok, Dealers Life'da bu rehin dükkanının ilk sahibi sizsiniz. Müşterilerle pazarlık ederek, çalışanları işe alarak ve müzayedelere katılarak kendi işinizi kuracaksınız. Müşteriler size birçok egzotik ürün getirecek ve sizden onlar için bir fiyat belirlemenizi isteyecekler. 

Mağaza içi tanımlama sistemi, eşyaların bilgilerini ve ilk fiyatlandırmayı doğrulamanıza yardımcı olacaktır. Ürünün fiyatını ve kalitesini kontrol ederken dikkatli olmanız en iyisi olacaktır.

Tüm ürünler orijinal değildir ve müşteriler tarafından sunulan fiyatlar mükemmeldir. Madenciler sizinle ticaret yapmak için sahte kullanabilirler. Yeterince uyanık değilseniz ve ustalıkla reddetme yolunuz varsa, kaybedersiniz. 

Mağazanızı büyütmek, hayatınızı artırmak gibidir. Gelişimi iyi değilse başarısız olur ve köprü altında uyumak zorunda kalırsınız. Bu nedenle mağaza geliştirmenin çıkmaza girmemesi için uygun bir iş stratejisine sahip olmalısınız.

İşi desteklemek için çalışanları işe alın

Tek başına iş yapıp bu mağazayı geliştiremezsin. Her gün birçok müşteri mağazaya farklı gereksinimlerle giriyor. Tüm istekleri aynı anda işleme koyamazsınız. Bu nedenle, daha fazla personel kiralamalı ve sorunları çözmede size yardımcı olmalarına izin vermelisiniz. Bir çalışanı işe almanın maliyeti, çalışanın deneyimine dayanacaktır.

Dealers Life, rehin dükkanınızı tamamlamanız için çeşitli personel pozisyonları sunar. İşlerden bazıları deneyimli değerleme uzmanları, profil oluşturucular, katipler, analistler vb. İçerir. İş stratejinize bağlı olarak uygun pozisyonları işe alabilirsiniz. Karar vermeden önce bütçenizi dikkatlice hesaplayın.

Farklı müşteri türleri ile pazarlık yapın

Müşterileriniz tek bir kategoride değil. Bunun yerine, Dealers Life, pazarlık yapmanız için farklı müşteri türleri ekler. Her müşterinin kendi kişiliği ve ihtiyaçları olacaktır. Bazı insanlar rahat, bazıları zor ve kötü karakterlere sahip. Satmak ve satın almak istedikleri ürünler için farklı fiyatlar sunacaklar. Müşterilerle pazarlık yapmak için uyanık kalmalı ve müzakere, psikoloji ve yönetim becerilerinizi kullanmalısınız.

Ayrıca, müzakere yeteneğinizden emin değilseniz, oyunun sağladığı gelişmiş müzakere aracını kullanın. Size iletişim örnekleri sunacak ve müşteri memnuniyetini değerlendirecektir. Müzakere yöntemine bağlı olarak, hikaye birçok farklı yöne gidecek. Bu nedenle, bir karar vermeden önce müşterileri dikkatlice gözlemleyin ve öğrenin.

Almak ve satmak için sayısız ürün

Sadece normal ürünler alıp satmazsınız. Bunun yerine, Dealers Life'da birçok eşsiz antika eşya alıp satacaksınız. Bunlar MİTTİK eldiven, demir kafatası, garip yay, ok vb. olabilir. Her eşyanın farklı bir kalitesi ve görünümü yaşı olacaktır. Bu öğelerle ilgili tüm bilgileri bilmek istiyorsanız, stok denetleyicisini kullanalım. Her bir öğenin nadirliğini, durumunu, kategorisini, tahminini ve ödemesini göreceksiniz. Bu parametrelere dayanarak, daha doğru bir değerlendirmeye sahip olacaksınız.

Ayrıca ürünlerin kalitesini de kontrol eder ve size bildirimler verir. Her zaman gerçek şeylerle ticaret yapmazsınız. Bazen dolandırıcılar size sahte ürünler satarlar. Bu sorunu kontrol etmezseniz, hızlı bir şekilde kaybedebilirsiniz.

Kaliteli ürünlere sahip olmak için açık artırmaya katılın

Açık artırmalar, kaliteli ürünlere erişmeniz ve sahip olmanız için iyi bir fırsattır. Bu müzayedelerde görünen eşyalar nadirdir ve değeri yüksektir. Dealers Life size özel müzayedelere katılmanın heyecanını veriyor. Eşyanın değerine karşılık gelen tekliflerde bulunabilirsiniz. Ayrıca, onlara sahip olmak için diğer birçok insanla rekabet etmeniz gerekiyor. Nadir eşyalar kazanmak için şanslıysanız, mağazanız daha fazla özel misafir çekecektir.

Mağazanızı yükseltin ve hayalinizdeki eve sahip olun

İşletmeniz uygun hale geldiğinde, kazandığınız parayı mağazanızı yükseltmek için kullanabilirsiniz. Yükseltme, depolama aralığının genişletilmesine, yeni ekipmanın güncellenmesine ve daha fazla müşteri çekilmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca, yeni bir ev satın alabilir veya kendiniz bir araç sahibi olabilirsiniz. Evi arka planınız ve bahçelerinizle de dekore edebilirsiniz. İşinizi büyütmek için size daha fazla ilham verecektir.

Dealers Life Apk Bedava İndir

Dealers Life oyunu Google Play Store'da 29,99 TL'ye satılmaktadır. Bu oyuna para vermeden bedava olarak indirmek istiyorsanız Dealers Life Apk dosyasını indirebilir ve oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Dealers Life Apk'nın orjinal oyun ile hiçbir farklı yoktur. Ayrıca oyuncular bu oyunu hilesiz olarak oynamak istediklerinden dolayı Dealers Life hilesiz sürümü sizlerle paylaştık.

Dealers Life Apk Nasıl İndirilir?

Moddiot Android Oyun sitemizden Apk nasıl indirilir? Apk uzantılı dosyaları sitemizden indirmek için ilgili sayfada bulunan “Şimdi İndir” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada on beş saniye beklemeniz gerekmektedir. Dealers Life Hilesiz Apk Son Sürüm, Apk İndir ve Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Dealers Life Apk Nasıl Yüklenir?

 1. Daha önce yüklediyseniz, oyunun orijinal sürümünü kaldırın.

 2. Dealers Life Hilesiz Apk'mızı indirin.

 3. Cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.

 4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

 5. Hazır! Soccer Super Star'ın tadını çıkarın.

Ayrıca sevilen bir oyun olan Soccer Super Star Apk ve tüm zamanların en popüler oyunlarından olan Minecraft Apk Ücretsiz indirmenizi öneririm. Unutmadan, bedava YouTube Premium kullanmak isterseniz YouTube Premium Apk indirebilirsiniz.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 10 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »
QR Kodu ile İndir
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: Abyte Entertainment Ltd
 • Dosya Boyutu: 57M
 • İndirme Sayısı: 3374
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Eylül 06, 2022
Editörün Seçimi