Crazy Hospital: Doctor Dash Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.0.9

Crazy Hospital: Doctor Dash Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.0.9

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crazy Hospital: Doctor Dash Apk İndir – En Son Sürüm (v1.0.9) — Crazy Hospital: Doctor Dash Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Crazy Hospital: Doctor Dash Apk Para Hileli İndir

Crazy Hospital: Doctor Dash Apk, Smart Fun Casual Games stüdyosunun basit bir uygulamasıdır. Ayrıca proje, zaman yönetimi türüne de odaklanıyor. Bu, oyuncuların zamana karşı çeşitli seviyeleri tamamlamaları gerektiği anlamına gelir.

Oyunda hastaneyi yöneteceksiniz. Hastalarınızın durumuna dikkat edin. Kaprislerini zamanında yerine getirin, çünkü gecikme sağlık için kötü olabilir.

Ayrıca, iç mekanı iyileştirmeyi, yeni araçlar, cihazlar ve ilaçlar satın almayı unutmayın. Hastalara yardım edin ve mümkün olan en kısa sürede çoğunu ayağa kaldırın. Ayrıca Crazy Crusher Apk indirin .

Crazy Hospital: Doctor Dash Apk Oyun İndir

Crazy Hospital: Doctor Dash Apk Hile ile ilgili tüm detayları incelememizden öğrenebilirsiniz.

Yüzlerce benzersiz oyun seviyesi

Proje, değişen zorluk derecelerinde birçok seviye sunuyor. Bu nedenle hastalara yardım etmeli, onları mümkün olan her şekilde tedavi etmeli ve iyileşme sürecini izlemelisiniz. Proje zaman yönetimi olduğu için tüm bu işlemleri zamanında gerçekleştirin. Aksi takdirde, seviyeyi geçemez ve hak ettiğiniz bir ödül alamazsınız. Başarılı olmak için zamanında ekrana dokunun.

Her seviyede, hastalara her türlü tıbbi bakımı sağlamanız gerekir. Yani, bir muayene yapmak, herhangi bir test yapmak, teşhis koymak ve tedaviyi reçete etmek gerekir. Genel olarak, oyun oldukça basittir ve sayısız yemek pişirme oyununa benzer. Sadece burada yemek pişirmek yerine insanların sağlığını izlemeniz gerekiyor.

Ekipmanı yükseltin, hastaneleri farklı tarzlarda tasarlayın

Crazy Hospital: Doctor Dash, oyunculara tıpkı bir hastanenin olması gerektiği gibi birçok farklı türde tıbbi ekipman da sunuyor. Geliştirmeniz ve yükseltmeniz gerekiyor. Hastanede her zaman kıt olan sıradan yataklarla bile başlamaya değer. Ardından MRI makinelerine, X ışınlarına ve ameliyat masalarına geçin. Bu arada, sadece onları satın almakla kalmaz, aynı zamanda tasarımlarını da seçebilirsiniz. Tüm bunları, görevlerin zamanında ve doğru bir şekilde tamamlanması için elde edebileceğiniz oyun içi para birimi için satın alın.

Mini oyunlara katılın

Bazen Crazy Hospital: Doctor Dash'i geçme sürecinde çeşitli mini oyunlarla karşılaşacaksınız. Çok eğlenceliler ve ana hikayeye tamamen aykırılar. Örneğin, hastane personelinden birinin kafesinden sürekli kaçan bir kobay aramanız gerekir. Daha önce de belirtildiği gibi, doktorların çeşitli faaliyetleri vardır, bu nedenle hastanenin verimliliğini artırmak için çok çalışmanız gerekir.

Grafikler ve ses

Crazy Hospital: Doctor Dash'in sıralanan tüm avantajlarına ek olarak, yüksek detay ve parlak renklere sahip görsel tasarımı da öne çıkarılabilir. Oyunda eğlenceli müzikler de bulunuyor.

Crazy Hospital: Doctor Dash Apk Hileli Mod Özellikleri

Crazy Hospital: Doctor Dash hikayesinde ilerlemek için çok paraya ihtiyacınız olacak. Görevleri tamamlamak için para elde etmek mümkün ancak sınırsız para için mod APK'yı indirip tüm sorunları tek seferde çözebilirsiniz.

Mod Testi

Genel olarak, Crazy Hospital: Doctor Dash oyununun tamamı çok basittir, ancak oyun olanaklarının sayısı tek kelimeyle şaşırtıcıdır. Bazen acemi oyuncuların tüm oyun olanaklarını anlaması çok zordur ve bu nedenle oyun geliştiricileri bir eğitim oluşturmaya karar verdiler. İlk eğitim seviyeleri, kontrollerin ve oyunun kendisinin tüm inceliklerinde ustalaşmanıza yardımcı olacaktır. Bu yüzden eğitim aşamasını ihmal etmemelisiniz, böylece gelecekte herhangi bir zorluk olmayacaktır.

Daha önce de belirtildiği gibi, her seviyenin merkezinde hastalarına her türlü yardımın sağlanması olacaktır. İnsanlar hastane bölümüne geldiklerinde, başlarının üzerinde ihtiyaç duyduklarını gösteren özel bir simge bulacaksınız. Bu tür simgeler sayesinde hastayla ne yapacağınızı anlayabilirsiniz. Hastalarınızı daha konforlu hale getirmek için hastaneyi yükseltmeyi unutmayın.

Ek olarak, en genç veya deneyimsiz kullanıcıların bile idare edebileceği net bir arayüz ve kolay bir kontrol sistemi vardır. Bu proje sadece boş zamanlarında seviye ve bulmaca çözerken eğlenmeni değil, aynı zamanda birçok tıbbi terimi öğrenmeni ve doktorların hayatına dalmanı sağlayacak.

Crazy Hospital: Doctor Dash Apk Nasıl İndirilir?

Moddiot.com Hileli Android Oyun sitemizden Apk nasıl indirilir? Apk uzantılı dosyaları sitemizden indirmek için ilgili sayfada bulunan “Şimdi İndir” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada on beş saniye beklemeniz gerekmektedir. Crazy Hospital: Doctor Dash Apk Hile Son Sürüm, Apk İndir ve Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Crazy Hospital: Doctor Dash Apk Nasıl Yüklenir?

 1. Daha önce yüklediyseniz, oyunun orijinal sürümünü kaldırın.

 2. Crazy Hospital: Doctor Dash Hile Apk'mızı indirin.

 3. Cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.

 4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

 5. Hazır!Crazy Hospital: Doctor Dash Apk'nın tadını çıkarın.

Ayrıca sevilen bir oyun olan Fnaf 1 Apk ve Brawl Stars oyununun hileli sürümü olan Nulls Brawl'ı indirebilirsiniz. Ayrıca WhatsApp uygulamasında daha fazla özellik istiyorsanız "WhatsApp Aero" ve "WhatsApp Plus" indirebilirsiniz. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: Smart Fun Casual Games
 • Dosya Boyutu: 151M
 • İndirme Sayısı: 552
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Eylül 06, 2022
Editörün Seçimi