Cargo Transport Simulator Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.15.3

Cargo Transport Simulator Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.15.3

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Cargo Transport Simulator Apk İndir – En Son Sürüm (v1.15.3) — Cargo Transport Simulator Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Cargo Transport Simulator Apk Hile İndir

Cargo Transport Simulator MOD APK - Cargo Transport Simulator (MOD, Sınırsız Para) Çeşitli kamyonlardan birinin direksiyonuna geçmeniz ve ürünleri belirli bir yere veya zamana teslim etmeye çalışmanız gereken bir sürüş simülatör oyunudur. 

Cargo Transport Simulator geliştiricileri oyunun gerçekçiliğine çok dikkat ettiler, bu nedenle izlenen kabinlere sahip çok çeşitli gerçek dünya kamyonları arasından seçim yapabileceksiniz, dinamik bir değişen hava ve günün saati gibi öne çıkan özellikler vardır. 

Cargo Transport Simulator, her oyuncunun keyif alacağı çeşitlendirilmiş bir sürüş deneyimi sunar. Birçok kişi oynanışı tamamen anlaşılır bulacaktır, ancak araçlarının kontrolüne uyum sağlamak için zamana ihtiyaçları olacaktır. 

Aynı zamanda oyunda kazandığınız paralar ile kullanabileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz çeşitli araç çeşitlerini de göz ardı edemezsiniz. Elbette oyunun gerçekçi dünyası sizi cezbedecektir. Hadi ne duruyorsun? Şimdi Cargo Transport Simulator Apk Hilesi indir ve oynamaya başla.

Cargo Transport Simulator Apk Oyun İndir

Cargo Transport Simulator oyununda bir kamyon şoförü olabilirsiniz. Oyunun Dünyası, dinamik bir gündüz-gece döngüsüne ve çok çeşitli hava koşullarına sahiptir. En alttan başlayın ve firmanızın zirvesine doğru ilerleyin.

Römork teslim ederek, kamyonunuzu yükselterek veya daha fazla güncel kamyon satın alarak para kazanın. Aralarından seçim yapabileceğiniz 38'den fazla farklı kamyon var. Tüm araçlar, gerçekçi iç ve dış görünümlerin yanı sıra serbest görünüm işleviyle tamamen modellenmiştir. Yarı kamyonlarla ilgilenmiyorsanız, bir dizi Hafif Kamyon da var. Tamamen size kalmış.

Android oyuncuları, Cargo Transport Simulator ile yük sürüş simülasyonunun otantik oyununun tadını çıkarabilecekler. Sıradan kamyon şoförünüz olarak oynayarak başlayın. Girişimlerinizi sürdürmek için para kazandıkça, iyi sonuçlarla birkaç iş yapın. 

Yeni kamyonlar satın alın, yeni sürücüler istihdam edin ve bir dizi yeni siparişle işinizi kurun ve çalıştırın. SkisoSoft'un bu harika oyununda, en büyük kamyon kralı olabilirsiniz.

Android oyuncuları, en sevdikleri kargo kamyonunun direksiyonuna geçme ve oyundaki çeşitli gerçekçi senaryolarda araba kullanma fırsatına sahip olacak. Uygun trafik ayarları ve çarpıcı manzara ile tamamlanmış gerçek hayat rotalarını keşfedin. 

Cargo Transport Simulator Apk Para Hileli Oyun İndir

Kendi kargo taşımacılığı şirketinizi oluşturun. Çok çalışmak ve paradan tasarruf etmek, kamyonlarınızı geliştirmenize, daha hızlı ve daha güvenli sürmenize olanak tanır. 

Düzinelerce araçtan oluşan geniş bir ekip oluşturduğunuzda, koleksiyonunuza ek kamyonlar da ekleyebileceksiniz. Zirveye yükselirken ve kargo kamyonu imparatorluğunuzu kurarken, sizin için çalışacak insanları işe alın.

Çeşitli tasarımlara sahip birkaç araç

Ve biz konu açılmışken, Kargo Taşıma Simülatörü oyunculara her biri kendine özgü stil ve özelliklere sahip 38 farklı araçta binme yeteneği verecek. Kendinizi gerçek oyun içi deneyimlere kaptırırken, tamamen modellenmiş kamyonları keşfetmekten ve gerçekçi iç mekanlarını keşfetmekten çekinmeyin. 

Tam boyutlu ve yarı kamyonlardan daha hafif kamyonlara kadar çeşitli kamyon türlerini ve farklı sürüş deneyimlerini deneyin. Kararları vermek size kalmış.

Gerçekçi Kamyon Kullanımı

Gerçekçi kamyon kullanımı ve kontrolü için sistem. Ve ilgilenenler için Kargo Taşıma Simülatörü artık gerçek bir kamyon elleçleme ve kontrol sistemi içeriyor. 

Tam özellikli otomobil kontrolleri ile kamyonlarınızı özgürce kontrol edebilirsiniz. Gaz veya fren pedallarına parmaklarınızla basarak yönü kontrol etmeniz yeterlidir. 

Ayrıca, hız sınırını aşmadığınızdan veya benzininizin bitmediğinden emin olmak için sürüş sırasında çeşitli önemli göstergelere dikkat edin.

Gerçek zamanlı hasar sistemi ve doğru fizik

Kargo Taşıma Simülatörü ayrıca, şehirlerde dolaşırken doğru oyun içi fizik içerir ve en sevdiğiniz kamyonları sürerken sokakları gerçekten keşfetmenize olanak tanır. Bu durumda gerçekçilik, kamyonlarınızda gerçekçi araç kullanım deneyimlerine izin vermelidir. 

Ayrıca gerçek zamanlı hasar sistemi, bir engele çarptığınızda veya boyasını çizdiğinizde otomobillerinizin görünümündeki en küçük değişiklikleri bile görmenizi sağlar.

Tüm Harika Anlarınızı Yakalayın

Dahili kamera ile tüm harika anlarınızı yakalayabilirsiniz. Dahili kamera seçeneği ile Cargo Transport Simulator, oyuncuların oyun boyunca ilerlerken, sürüş sırasında unutulmaz anları zahmetsizce yakalamalarını sağlar. 

Sürüş çekimlerinizi rahatça yakalamak için, herhangi bir anda seçeneği açmak için dokunmanız yeterlidir. Bunları cihazınızın deposunda saklayın veya internette serbestçe dağıtın.

Çevrimdışı Oyun

Oyunu istediğiniz zaman çevrimdışı oynayabilirsiniz. Cargo Transport Simulator, oyunu daha erişilebilir ve kullanışlı hale getirmek için artık Android oyuncuları için çevrimdışı oynanışı destekliyor. 

Oyunu şimdi oynamak için bir Wi-Fi bağlantısı aramanıza veya mobil verilerinizi kullanmanıza gerek yok. İlgi çekici özelliklere sahip bu çok yönlü oyunla iyi vakit geçirmekten çekinmeyin.

Belirlenmiş Alana sürün

Araçla Belirlenmiş Alana sürün. Görevi tamamladıktan sonra arabanızı belirli bir yere süreceksiniz. 

Cargo Transport Simulator para hileli sürümünün hemen fark edeceğiniz bir özelliği, yolu görüntülemek için kullanabileceğiniz bir HUD olmamasıdır, ancak bu, sürüş sırasında size herhangi bir sorun yaşatmayacaktır. 

Özellikle ekranın sol tarafında bulunan sayaçta kaç kilometre yol kat ettiğinizi görebileceksiniz. Öte yandan, sürüş sırasında göz önünde bulundurmanız gereken yön unsurları her zaman olacaktır.

Bu sürüş unsurları, çevredeki çevreye kıyasla göze çarpar. Göreviniz basit: Bir dönüş algıladığınızda, hızınızı kademeli olarak azaltın ve tam olarak dönmeye çalışın. 

Aynı zamanda, bu unsurlar mutlaktır ve itaat etmelisiniz çünkü ileride hala bir yol olduğunu algılarsanız, ancak dönerken yakalanırsanız, bölümü bitirmek için dönmek zorunda kalacaksınız. Öte yandan yolda ilerlemek sizi sıkmayacak.

Çevrenin meydan okuması ve dürüstlüğü sizi sıkılmaktan alıkoyan etkenlerdir. Oyunun sağlayabileceği ortamdaki gerçekçilik, araç sürme simülasyon oyunlarının ayırt edici bir özelliğidir.

Aracınızı sorumsuzca veya trafik kurallarına aykırı bir şekilde kullanmayacaksınız ancak ürünlerin zamanında ulaşmasını garanti altına almak için dikkat etmeniz gerekecektir. Diğer bir deyişle,

Geniş Görev Yelpazesi

Çok çeşitli görevler alabilirsiniz. Oyuncular, Cargo Transport Simulator'e ilk başlattıklarında yeteneklerine göre tamamlayacakları hedefleri seçecekler. Oyunda kat edecekleri kilometre sayısı ve oyunda kazanabilecekleri para miktarı gibi detayların yer aldığı bir görev tablosu ortaya çıkacak. 

Aynı zamanda, bu özellik oyuncuların kolaydan zorluya kadar değişen görevleri tamamlamalarına ve yeteneklerini istikrarlı bir şekilde geliştirmelerine yardımcı olacaktır.

Ayrıca, herkes oyundaki eşyaları satın almak için biraz paraya sahip olmak ister. Para kazanmak her zaman bu oyuna katılma kararınızın arkasındaki itici güç olacak ve her zaman dikkate alınması gereken önemli bir bileşen olacaktır. 

Bir dizi araç satın almanıza ve oyundaki hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, belirli bir miktar para biriktirmek için önemli miktarda zaman ayırmanız gerekecek ve bu oyunun uzun mesafe seyahat ederken gerçekçi olduğunu unutmayın; belirli noktalarda yakıt ikmali yapmanız gerekecektir.

Cargo Transport Simulator Apk Hileli Mod Özellikleri

Cargo Transport Simulator oyununda yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı bu son sürümü MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir. İşte oyunun bazı özellikleri:

 • Sınırsız para hilesi

 • Tüm kamyonların kilidi açık

 • Elmas Hilesi

 • Sınırsız Kaynak

 • Ücretsiz Alışveriş

 • Reklamsız

Cargo Transport Simulator Apk Nasıl İndirilir?

Moddiot Android Oyun sitemizden Apk nasıl indirilir? Apk uzantılı dosyaları sitemizden indirmek için ilgili sayfada bulunan “Şimdi İndir” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada on beş saniye beklemeniz gerekmektedir. Cargo Transport Simulator Apk Hile Son Sürüm, Apk İndir ve Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Cargo Transport Simulator Apk Nasıl Yüklenir?

 1. Daha önce yüklediyseniz, oyunun orijinal sürümünü kaldırın.

 2. Cargo Transport Simulator Apk'mızı indirin.

 3. Cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.

 4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

 5. Hazır! Cargo Transport Simulator Apk'nın tadını çıkarın.

Ayrıca çok indirilen motor oyunlardan olan Gerçek Bir Motor Yarışı 3D Apk ve en çok beğenilen oyunlarından olan Stumble Guys Apk indirmenizi öneririm. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: SkisoSoft
 • Dosya Boyutu: 61M
 • İndirme Sayısı: 210
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Kasım 12, 2022
Editörün Seçimi