CallApp Pro APK MOD (Premium Kilitsiz) v1.946 İndir

CallApp Pro APK MOD (Premium Kilitsiz) v1.946 İndir

Puan: 4.00 (Oylar: 62)
CallApp PRO APK İndir – En Son Sürüm (v1.946) — CallApp Premium Apk Sürümü Şimdi Moddiot.com Sitemizden İndirin ve Kullanmaya Başlayın.

CallApp gibi iyi bir iletişim uygulaması bulmak zor. Mobil cihazınızda aramaları yönetmek için güçlü bir yardımcıya ihtiyacınız varsa bu uygulamayı indirin. Bu uygulamanın normalden çok daha gelişmiş özelliklere sahip Premium versiyonunu sizlere sunuyoruz. Şimdi CallApp Premium APK indirin ve kullanmaya başlayın.

CallApp Pro APK MOD İndir

CallApp Premium MOD APK , mobil cihazlarda aramalarla ilgili her şeyi yöneten bir uygulamadır. Garip numaraların sizi rahatsız etmek için sürekli aradığı veya sadece ihtiyacınız olan aramaları kaydettiği bir durumdaysanız, CallApp bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu yazıda bu harika uygulama hakkında daha fazla bilgi edinelim.

Temel olarak, varsayılan arama uygulamaları, üreticinin Android mobil cihazlarında yerleşiktir. Ancak arama, iletişim veya kişileri gösterme gibi tanıdık özelliklerin yanı sıra kullanıcılara çok fazla özellik sunmuyorlar. Bu nedenle CallApp gibi bir destek uygulamasının ortaya çıkması her şeyi çok daha optimal hale getirecektir. Genellikle arayan kimliği onayını, arama kaydını, bilinmeyen kaynaklardan gelen aramaları engellemeyi ve daha fazlasını destekler.

CallApp Caller ID, Call Recorder & Spam Blocker editörünün birçok kullanışlı özellik ile donatıldığında ürünüyle harika bir iş çıkardığı görülebilir. Bu uygulamanın, siz de dahil olmak üzere ünlü olan tüm kullanıcıların iletişim ihtiyaçlarını karşılayacağına inanıyoruz. CallApp, şimdiye kadar Google Play'de 100 milyondan fazla yükleme gerçekleştirdi ve bu sayı sürekli artmaya devam ediyor. Bu uygulamanın görünümünü kaçırmayın, aksi takdirde pişman olursunuz.

CallApp Premium APK MOD'un Özellikleri

Aşağıda, aramaları yönetmek için bu uygulamanın ana özelliklerini vurguladık, CallApp Premium APK hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, uygulamayı etkili bir şekilde kullanmak ve ondan en iyi şekilde yararlanmak için her özelliği okumanızı tavsiye ederim.

Otomatik arama kayıt fonksiyonu

CallApp'in ilk öne çıkan özelliği, bu uygulamayı cihaza indirdikten hemen sonra varsayılan arama kaydı özelliğidir. Saat, süre, arayanın veya alıcının telefon numarası vb. gibi tüm bilgiler ortak formatlar kullanılarak tam olarak kaydedilecektir. Bu nedenle, bu dosyaları Facebook, WhatsApp , Viber , SMS vb. gibi istediğiniz herhangi bir sosyal medya sitesinde paylaşmak için kolayca kullanabilirsiniz .

Daha spesifik olarak, bu kayıtların ses kalitesi çok iyi ve o görüşmedeki her şeyi duymanız için yeterince net. Genel olarak, tüm aramayı kaydetmek, talihsiz bir olay meydana geldiğinde kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamaya yardımcı olacaktır.

Talep üzerine çağrı engelleme

Çağrı engelleme özelliği günümüzde birçok mobil cihazda popüler hale geldi. Ancak bunu kullanmak için kullanıcıların birçok karmaşık işlemden geçmesi gerekiyor. CallApp ile her şey tamamen anlaşılır, hemen engellemek için iletişime geçmek istemediğiniz telefon numaralarını girmeniz yeterli. Anonim telefon numaraları kullansalar bile, uygulama yerleşik bir kimlik kimliği ile izleme önerecektir. Bu, kullanıcıların cihazlarında istenmeyen aramaları veya dolandırıcılık aramalarını engelleme konusunda tamamen güvende olmalarına yardımcı olacaktır.

Anonim aramaları kullan

Çağrılarınızı ne için kullanırsanız kullanın, anonim kalmak bilgilerinizi güvende tutmanıza yardımcı olur. Böylece, önemli bilgilerin sızmasını önlemek için aramanın optimum güvenliği. Aksine, CallApp kimlikleri tanımlayarak sizinle iletişim kurmaya çalışan bilinmeyen veya anonim telefon numaralarını da kolayca tespit edebilir. Elbette bazı durumlarda anonim çağrı işlevi beklenen etkiyi yaratmaz. Örneğin sevdiğiniz birini aradığınızda tam numarasını göremezsiniz.

Kişileri daha kolay yönetin

Uygulamadaki varsayılan kişilerden sıkıldınız mı? Her şeyi yeni yapmak için CallApp'i şimdi kullanın. Spesifik olarak, bu uygulama hala kullanıcıların kimlik, fotoğraf, ad, numara arama, numara konumu, doğum tarihi, e-posta adresi ve telefon numarası gibi önemli bilgileri görüntülemesine izin veriyor. Yukarıdaki tüm bilgiler, kullanımınız için ekranda görüntülenecektir. Çevresindeki insanlarla kolayca iletişim kurması konusunda ona güvenebilirsiniz. Ayrıca telefon numarası önerme işlevi, yalnızca birkaç temel işlemle doğru bilgileri bulmanızı sağlar.

Basit ve sezgisel arayüz

Bu uygulamanın arayüz tasarımı, sunduğu şeylerden gerçekten memnun olmamızı sağlıyor. CallApp'te oturum açın, ilk seferde kullanımı kolay, uygun konumlarda görüntülenen özellikleri göreceksiniz. Sonuç olarak uygulamadaki renk tonları, görsel bilgilerin yanı sıra baskın beyaz renkle de genel bir uyum getiriyor. Ekranın herhangi bir yerine dokunun, kullanmak istediğiniz özelliklere uygun arayüze geçecektir. Sonuç olarak, bu uygulamayı manipüle etmenin yolu, her tür kullanıcı için oldukça basit ve esnektir.

CallApp Premium APK nasıl indirilir ve yüklenir

  1. Daha önce yüklediyseniz, Google Play'in orijinal sürümünü kaldırın.

  2. CallApp Premium APK'mızı indirin

  3. Cihaz ayarlarınızdan bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin .

  4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

  5. Hazır! CallApp Premium Apk'nın keyfini çıkarın .

Daha fazla detay için "Android'de Apk Dosyaları Nasıl Kurulur?" başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Araba dışında motor oyunlarınada ilgiliniz varsa Traffic Rider Hile APK sürümünü https://moddiot.com/app/traffic-rider-apk-para-hileli-son-surum-mod-indir bu bağlantıdan indirebilirsiniz.


Ayrıca en çok indirilen oyunların arasında olan Combat Master Apk ve Nulls Brawl oyunlarını indirmenizi ve oynamanızı öneriyorum.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 62 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »