Bridge Race Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v3.9.1

Bridge Race Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v3.9.1

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bridge Race Apk İndir – En Son Sürüm (v3.9.1) — Bridge Race Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Bridge Race Apk Hile İndir

Bridge Race Hile APK (Sınırsız Para) , kendi köprünüzü inşa etmeniz ve diğer oyuncularla bloklar için rekabet etmeniz gereken sıradan bir oyundur.

Bridge Race, yüz milyondan fazla indirme ile popüler bir gündelik oyundur. Bu oyunun amacı tüm materyallere ve bloklara erişmek için diğer oyuncularla rekabet ederken kendi köprünüzü inşa etmektir. Merdivenler, asansörler, kaydırıcılar, trambolinler, zip-line ve daha fazlası gibi onlarca farklı mekanizma ile binlerce seviyeyi tamamlamanız gerekiyor. Ayrıca köprünüzün rengini seçmeli ve buna göre inşa etmelisiniz.

Ayrıca köprünüzle birlikte karakterinizin rengini de özelleştirebilirsiniz. Seksenden fazla farklı yüzey türü ve otuzdan fazla renge sahip otuzdan fazla blok var.

Karakterler, bloklar ve benzersiz animasyonlu karakterler içeren birçok paket alabilirsiniz. Daha iyi sonuçlar almak için aynı seviyeleri tekrar tekrar oynayabileceğiniz bir yol haritanız da var.

İçinde köprüler kurabileceğiniz birçok farklı şehir var. Skor tablolarına tırmanmak için daha fazla yıldız toplayın. Tüm kilitli olmayan ve daha fazla özelliği ücretsiz olarak sağladık. Hadi ne duruyorsun? Şimdi Bridge Race Apk Hilesi indir ve oynamaya başla.

Bridge Race Apk Oyun İndir

Köprü yapmadan önce merdiven yapmayı öğrenmelisin. Bridge Race MOD APK'da köprüyü inşa etmek için tahta bloklar ve daha fazla eşya toplamak için birçok görev alacaksınız. Ödül almak için zorlukları da tamamlayan birçok düşmanla tanışacaksınız.

Sınırlı bir sürede en iyi köprüleri inşa etmek için zekanızı ve esnekliğinizi kullanırken uçakta her yere blok dağıtmanız ve sınırlarınızı öğrenmeniz gerekiyor. Ayrıca hiç reklamınız yok, böylece köprüler kurmaya odaklanabilir ve dikkatiniz dağılmaz. Bridge Race Android Oyunu indirip oynamaya değer gibi görünüyor.

Diğer Oyuncularla Yarışın

Köprü yarışında toplamanız ve bir merdiven inşa ederken size rehberlik edecek bir harita yapmanız gereken birçok tahta blok var. Bazen blokları sizden koparmaya çalışacakları için diğer oyuncularla da savaşmanız gerekebilir.

Biri bloklarınızı almaya çalışırsa her zaman savaşmaya hazır olmalısınız çünkü kaybedersiniz. Bir an önce merdivenleri yaptırırsanız içinde sınırsız para kazanma şansınız olabilir. Ayrıca, gerçek zamanlı olarak oyuncularla rekabet etmek zorunda olmadığınız çevrimdışı olarak da oynayabilirsiniz.

Lider Olun

Bridge Race hile apk, kazanmanız ve birçok ödül almanız gereken rekabetçi bir oyundur. Her yarışın sonunda, eğer kazanırsanız, sınırsız para ve çok daha fazlası gibi birçok harika oyun alacaksınız, bu da oyununuzu çok daha kolay hale getirecek.

Tüm zorlukları kabul etmeye ve oyuncularla küresel çapta rekabet etmeye hazır olsaydınız bu yardımcı olurdu.

Bridge Race Apk Son Sürüm

Bridge Race oyunu sürekli olarak güncellenmektedir. Bridge Race Apk 3.9.1  en son sürüm versiyonudur. Bu mobil oyunun en son sürüm yeniliklerini aşağıda bulabilirsiniz:

Oyunun ana özellikleri şunlardır:

● Karakterin ve Blokların Rengini Kişiselleştirin: 80'den fazla farklı karakter türüyle oynayabilir, 30'dan fazla blok ve 30'dan fazla renk seçebilirsiniz! Karakter görünümlerinizi değil, aynı zamanda karakterin rengini de özelleştirin!

● Paketler: Heyecan verici karakterler, bloklar ve benzersiz karakter animasyonları içeren paketler de alabilirsiniz!

● Yol Haritası: Daha iyi sonuçlar, hatta mükemmellik elde etmek için yol haritanızı görebilir ve aynı seviyeye geri dönebilirsiniz! Dünyanın her yerinde farklı şehirlerde oynayabilirsiniz!

● Lider Tablosu: Daha hızlı olun, daha fazla toplayın ve skor tablosunda yükselmek için daha fazla yıldız kazanın!

Bridge Race Apk Hileli Mod Özellikleri

Bridge Race oyununda yaşanan maddi zorluklardan dolayı bu son sürümü MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir. İşte oyunun özellikleri:

 • Sınırsız para

 • Reklamsız

 • Hepsi açıldı

 • Mod menü

 • Hileli oyun

 • Mod apk

Bridge Race Apk Nasıl İndirilir?

Moddiot Android Oyun sitemizden Apk nasıl indirilir? Apk uzantılı dosyaları sitemizden indirmek için ilgili sayfada bulunan “Şimdi İndir” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada on beş saniye beklemeniz gerekmektedir. Bridge Race Apk Mod Hileli Sürüm, Apk İndir ve Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Bridge Race Apk Nasıl Yüklenir?

 1. Daha önce yüklediyseniz, oyunun orijinal sürümünü kaldırın.

 2. Bridge Race Hile Apk'mızı indirin.

 3. Cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.

 4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

 5. Hazır! Bridge Race'in tadını çıkarın.

Ayrıca sevilen bir oyun olan Steering Wheel Evolution Apk ve popüler oyunlarından olan Roblox Apk indirmenizi öneririm. Unutmadan, normalde ücretli olan Minecraft oyununu bedava olarak yüklemek istiyorsanız Minecraft Apk Son Sürüm indirebilirsiniz. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: Supersonic Studios LTD
 • Dosya Boyutu: 180 MB
 • İndirme Sayısı: 114
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Kasım 09, 2022
Editörün Seçimi