Bloody Bastards Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir 3.2.4

Bloody Bastards Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir 3.2.4

Puan: 0.00 (Oylar: 0)
Bloody Bastards Apk İndir – En Son Sürüm (3.2.4) — Bloody Bastards Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Bloody Bastards Apk Hile İndir

Bloody Bastards Apk, dünya çapında beş milyondan fazla indirilen bir dövüş oyunudur. Taht için kardeşlerinize karşı savaşmanız gereken fizik tabanlı bir dövüş oyunudur. Orta çağda kullanılan hançerler, kılıçlar, baltalar, topuzlar, çekiçler ve daha fazlası gibi tüm silahları kullanarak savaş alanında onlarla rekabet etmelisiniz.

Gerçekçi 2D fizik ve ragdoll mekaniği sunar ve size hiç sahip olmadığınız bir dövüş deneyimi sunar. Ölümcül kombinasyonlar oluşturmak için kendinizi kalkan, gövde, bacak ve başlık gibi yüzlerce vücut zırhıyla donatabilirsiniz. İlgili eli ayrı ayrı kontrol etmek için cihazın her iki tarafına dokunabilir ve hareket etmek için iki kez dokunabilirsiniz.

Her grup size farklı, daha güçlü ve zorlu bir düşman sunar, rekabet edin ve becerilerinizi test edin. Pek çok seviyede ödüller ve ödüller kazanmak için diğer yerlerde rekabet etmeniz gerekiyor. Kullanabileceğiniz yüzlerce ekipman var ve bunlardan çok daha fazlası yakında ekleniyor.

Diğer oyuncularla da rekabet edebileceğiniz ve arkadaşlarınızı sizinle oynamaya davet edebileceğiniz çılgın bir çok oyunculu oyundur. Ne kadar çok maç kazanırsanız ve puan toplarsanız, en iyi oyuncu liderlik tablolarında o kadar üst sıralarda yer alırsınız. Kontroller çok esnek ve benzersizdir. Karakterin her bir elini ekranın her iki yanında herhangi bir yerde kontrol edebilirsiniz.

İki eli kontrol etmek sadece iki parmak gerektirecektir. Rakiplerin kafasını iyice karıştırmak ve sana karşı eylem planlamalarını engellemek için tüm ragdoll dövüş hareketlerini serbest bırak.

Ayrıca Britanya İmparatorluğu, Romalılar ve egemenlik için savaşan daha fazlası gibi ortaçağ döneminde var olan otantik yaşam imparatorluklarının ve medeniyetlerinin haritalarını ve savaşlarını göreceksiniz. Bu yüzden şimdi en son sürümünü indirin. Hadi ne duruyorsun? Şimdi Bloody Bastards Apk Hilesi indir ve oynamaya başla.

Not: Web sitemizde Idle Office Tycoon Apk veya Stickman Legends Hile Apk gibi başka ilginç oyunları da bulabilirsiniz .

Bloody Bastards Apk Oyun İndir

Bloody Bastards Şampiyonlar arenasında hançerler, kılıçlar, baltalar, çekiçler, topuzlar ve daha fazlası gibi ortaçağ silahlarını kullanarak taht için kardeşlerinizle savaşmanız gerekecek. Birçok ölümcül kombinasyon oluşturmak için kalkanlar, gövdeler, bacaklar ve başlıklar gibi zırhları kullanabilirsiniz. En iyi dövüş deneyimini sağlamak için arka planda çalışan gerçekçi fizik ve ragdoll mekaniğine sahip olacaksınız.

Rakibin iki elini bloke etmek ve onları bir darbe ile yenmek için elinizi kullanarak ragdoll dövüş becerilerinizi sergileyebilirsiniz. Ayrıca, silahlarınızı rakiplerinize karşı daha keskin, daha belirgin, taşınabilir ve etkili hale getirmek için yükseltebilirsiniz. Yüzlerce yeni ekipman çok yakında ekleniyor. Bloody Bastards Android Oyunu indirip oynamaya değer gibi görünüyor.

Önerilen Oyun: https://moddiot.com/app/ultimate-car-driving-simulator-apk-para-hileli-son-surum-mod-indir

Bloody Bastards Apk Para Hilesi Mod İndir

Oyunda oynayabileceğiniz çeşitli farklı konumlarda yüzlerce benzersiz seviye vardır. Size tüm silahlarınızı ve zırhlarınızı kullanarak yenmeniz gereken zorlu, daha güçlü ve baskın bir karakter sunacaklar. Adınızın en iyi oyuncuların lider tablolarında parlaması için mümkün olduğunca çok savaş kazanmalısınız. Bloody Bastards apk para hilesi indirin ve oyunu son sürüm mod olarak oynayın.

Bloody Bastards Apk Son Sürüm

Bloody Bastards oyunu sürekli olarak güncellenmektedir. Bloody Bastards Apk 3.2.4 en son sürüm versiyonudur. Bu mobil oyunun en son sürüm yeniliklerini aşağıda bulabilirsiniz:

Özellikler:

 • - Hızlı tempolu, fizik tabanlı, 2D dövüş oyunu

 • - Çeşitli konumlarda çok sayıda farklı seviye

 • - Daha fazlası gelecek yüzlerce ekipman parçası

 • - Her seviyede farklı ve zorlu düşmanlar

 • - Çılgın çok oyunculu

 • - Google Play Lider Tabloları

Bloody Bastards Apk Son Sürüm indirmeye hazır. 

Bloody Bastards Apk Hileli Mod Özellikleri

Bloody Bastards oyununda yaşanan zorluklardan dolayı bu içeriğimizde hile apk sürümünü sizlerle paylaştık. Şimdi Bloody Bastards hile apk sürümünü indirin ve oyunu modlu olarak oynayın.

 • Para hilesi

 • Reklamsız

 • Tüm bölümler açık

Bloody Bastards Nasıl İndirilir?

Moddiot Android Oyun sitemizden Apk nasıl indirilir? Apk uzantılı dosyaları sitemizden indirmek için ilgili sayfada bulunan “Şimdi İndir” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada on beş saniye beklemeniz gerekmektedir. Bloody Bastards Apk Hile Son Sürüm, Apk İndir ve Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Idle Office Tycoon Apk Nasıl Yüklenir?

 1. Daha önce yüklediyseniz, oyunun orijinal sürümünü kaldırın.

 2. Bloody Bastards Hile Apk'mızı indirin.

 3. Cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.

 4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

 5. Hazır! Bloody Bastards Apk'nın tadını çıkarın.

Ayrıca sevilen bir oyun olan Dan the Man Apk ve en iyi motor oyunlarından olan Traffic Rider Apk indirmenizi öneririm. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: Tibith
 • Dosya Boyutu: 72M
 • İndirme Sayısı: 88
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Kasım 20, 2022
Editörün Seçimi