Asphalt Nitro Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.7.5a

Asphalt Nitro Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v1.7.5a

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Asphalt Nitro Apk İndir – En Son Sürüm (v1.7.5a) — Asphalt Nitro Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Asphalt Nitro Apk Hile İndir

Asphalt Nitro Apk, çok çeşitli manzaraları gözlemleyerek yüksek hızda araba sürmeniz gereken Gameloft'un bir yarış oyunudur. Asphalt Nitro Mod Apk, en iyi yarış oyunlarından biridir. Farklı rakiplerinizle yarışmanıza izin verir. Size yarışta kullanmanız için çeşitli markalı arabalar sunar. Bu akıllara durgunluk veren oyunda 8 farklı oyun modu var. Bu oyun Asphalt 8'in lite versiyonudur.

Asphalt Nitro Apk 1.7.4a , en güzel 3D grafiklerden oluşur. Eşsiz yarış oyunu deneyimleriyle dolu, kesintisiz bir yarış oyunudur. Oyunu oynarken asla can sıkıntısı yaşamazsınız. Aksine, can sıkıntınızı bir zevke dönüştürecektir. Üstelik bu Asphalt Nitro Mod APK ile tüm premium ve VIP özelliklerine para harcamadan sahip olabilirsiniz. Hadi ne duruyorsun? Şimdi Asphalt Nitro Apk Hilesi indir ve oynamaya başla.

Asphalt Nitro Apk Oyun İndir

Asphalt Nitro gerçekten harika bir araba oyunudur. Nihai hızı deneyimleme şansına sahip olacaksınız. Burada her şey yasal. Aşırı hızlı sürüş nedeniyle hiçbir polis sizi kovalamayacak. Hız sınırı yoktur. Böylece en sevdiğiniz araba ile özgürce yarışabilir ve eğlenebilirsiniz. 

Ama bildiğiniz gibi bu bir yarış oyunu. Ve araba yarışı çok tehlikeli bir şeydir. Yani hataya yer yok. Gerçek hayatınızda biraz sürüş deneyimi biriktirdiyseniz, bunun çok yardımı olacaktır. Bu oyundaki her şeyin gerçek hayatımızdaki duruma benzer olduğu aşikar. Yani araba yarışı tutkunuysanız Asphalt Nitro'da çok keyifli bir yarış deneyimi yaşayacaksınız. 

Asphalt Nitro oynanışına gelince, kontroller çok basit. Araba otomatik olarak çalışacaktır. Ve yönü kontrol etmek için cihazınızı eğmeniz yeterlidir. Kontrol sistemi çok hassastır. Mükemmel bir yarışçı olsanız bile, dikkatsizce araba kullanamazsınız. En önemli şey bu yarış oyununda eğlenmek. Ferrari LaFerrari ve Lamborghini Veneno da dahil olmak üzere en lüks arabaları kullanmanın inanılmaz hissinin tadını çıkarmalısınız.

Belki gerçek hayatında bu tarz lüks arabaları kullanma şansın yok. Ancak bu oyunda, adını duyduğunuz tüm lüks arabaları sürme ve tüm yarış etkinliklerine katılma şansınız olacak. Bu oyunda en sevdiğiniz araba ile ileri doğru yarışırken, sanki bir roketle ileri doğru uçuyormuş gibi hissedeceksiniz. 

Bitiş çizgisine ulaştığınızda, kesinlikle kendinizle gurur duyacaksınız. Bu duygu o kadar harika ki, bu oyuna bağımlı olmanız çok kolay. Her moraliniz bozulduğunda veya kendinizi huzursuz veya sıkıcı hissettiğinizde, tüm bu kötü duygulardan kurtulmak için istemsiz Asphalt Nitro oyuna gireceksiniz. Asphalt Nitro Android Oyunu indirip oynamaya değer gibi görünüyor.

Asphalt Nitro Apk Para Hilesi İndir

Asphalt Nitro APK, Google ve Apple Mağazalarında bulunan orijinal oyunun değiştirilmiş dosyasıdır. Bu sürümle, arabanızı seçmek ve yarışlara katılmak gibi tüm temel oyun işlevlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca oyun mağazasından diğer arabaların kilidini açabilir, yükseltmeler ekleyebilir, güçlendiriciler satın alabilir ve çeşitli kitler satın alabilirsiniz.

Bu Asphalt Nitro APK'yı kullanarak temel işlevleri gerçekleştirebilir ve VIP ayrıcalıklarının kilidini ücretsiz olarak açabilirsiniz. Böylece kilitsiz ve sınırsız özelliklere parmaklarınızın ucunda sahip olabilirsiniz.

Asfalt Nitro Oynanışı

Asphalt Nitro, ünlü geliştirici Gameloft'un popüler Asphalt oyun serisinin bir parçasıdır ve rekabetçi çok oyunculu araba yarışlarını içerir. 2015 yılında piyasaya sürüldü ve dünya çapında 100 milyondan fazla indirme ile kısa sürede hayranların favorisi haline geldi. Oyun içinde ödüller kazanmak için diğer oyunculara karşı yüksek hızlı yarışlara katılmak için havalı süper arabaları ve lüks araçları kullanabilirsiniz. Ayrıca süper arabalar kullanabileceğiniz "Drag Racing Apk" ve "Extreme Car Driving Simulator Apk" oyunlarını oynamanızı öneririm.

Ayrıca, ikonik 'Nitro' seçeneği, süpersonik hızla rakiplerinizi sollamanıza ve yarış pistinde uçmanıza olanak tanır. Ayrıca, farklı çok oyunculu modlar, çeşitli yarış stillerini deneyimlemenize ve daha eğlenceli hale getirmenize olanak tanır.

Asphalt Nitro Apk Hileli Mod Özellikleri

Asphalt Nitro, araba yarışlarına girmenize ve çevrimiçi platformda arkadaşlarınıza ve rakiplerinize karşı yarışmanıza olanak tanıyan rekabetçi bir araba oyunudur. Böylece aracınızı seçebilir, güçlendirmelerle donatabilir ve muhteşem yarış pistinde hızlanabilirsiniz.

Asphalt: Nitro'nun elli milyondan fazla oyuncusu var ve bunların bir buçuk milyondan fazlası bu yarış salonu hakkında olumlu yorumlar bıraktı. Bu oyunun önce çıkan özelliklerini aşağıda açıkladık:

Seçilecek Farklı Süper Arabalar

Her şeyden önce, yarış için arabanızı seçmeniz gerekiyor. Oyunda D, C, B, A ve S gibi farklı sınıflara sahip birçok spor ve lüks araba bulunuyor. Özünde, her sınıfın stratejik olarak yarışı kazanmak için kullanabileceğiniz farklı bir güç ve hız seviyesi var.

Aracınızı Donatın ve Yükseltin

Ardından, aracınızı Araba paketleri, Ayarlama ve Araba Boyası gibi sayısız eklentiyle donatabilirsiniz. Bu nedenle, bu eşyaları dükkandan satın alabilir ve arabanın Hızlanma, En Yüksek Hız ve Yol tutuşunu değiştirebilirsiniz. Ayrıca Nitro seçeneğini kullanarak yüksek hızlı yarışlar gerçekleştirebilir ve diğer oyuncuları kolaylıkla sollayabilirsiniz.

Oyun Modları ve Görevler

Oyunun 'Quick Race' ve 'Multiplayer' versiyon yarışları olarak adlandırılan iki ana oyun modu vardır. Bu iki versiyon ile farklı oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca Klasik, Eleme, Knockdown, Versus, Gate Drift, Infected, Catch ve Escape yarışlarına da girebilirsiniz.

Çeşitli Mekanların Keyfini Çıkarın

Ayrıca, oyun, çok çeşitli yarış pistlerini canlandırmak için gerçek ülkelere ve bölgelere dayalı çeşitli yerleri tasvir eder. Yani bu konumlar İtalya, Brezilya, Çin, Nevada, Su Bariyeri, Uyuyan Kanatlar, Alpler, İzlanda ve tüm Ters konumlardır.

3D Grafikler ve Heyecan Verici Ses

Ayrıca oyun, güzel ve dinamik bir oyun oluşturmak için yüksek kaliteli 3D grafikler ve çarpıcı görsel hareketler kullanır. Ayrıca aracın enerji veren motoru ve lastik sesleri de arabayı kullanıyormuş hissi uyandırıyor. Oyun grafikleri ve görsel hareketler Petrolhead Apk yarış oyununa benzer.

Çevrimdışı / Çevrimiçi Oyun

Asphalt Nitro, genelde internet gerektirmeyen çevrimdışı bir oyundur ve istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Ancak, küresel yarışlara ve zorluklara katılmak ve eğlenmek için çevrimiçi olabilirsiniz.

Tek Oyunculu ve Çok Oyunculu Mod

Bununla birlikte oyun, tek başına ve kendi başınıza oynayabileceğiniz tek oyunculu bir modu destekliyor. Ancak, arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara karşı rekabetçi uluslararası yarışlar oynamak için kullanabileceğiniz başka bir çok oyunculu mod var.

Asfalt Nitro Mod Menüsü

Asphalt Nitro mod APK, gerçek oyun dosyasının modifiye edilmiş versiyonudur. Ancak bu sürüm, oyunun premium özelliklerini ücretsiz olarak almanıza izin veren etkinleştirilmiş tüm hile kodlarını içerir. Böylece Sınırsız para'ya erişebilirsiniz. Ayrıca Kilitsiz Arabalar, Ücretsiz Alışveriş, VIP özelliği ve Yasaklama Önleme işlevlerini kullanabilirsiniz.

Sınırsız Para

Başlangıç ​​paketleri, yeni arabalar, yükseltmeler ve alet takımları satın almak için temel madeni paraları kullanabilirsiniz. Ancak, bu eşyaları almak için çok paraya ihtiyacınız var. Böylece, işleri kolaylaştırmak için Sınırsız Para ile Asphalt Nitro Apk oyuna sahip olabilirsiniz.

Tüm Arabaların Kilidi Açık

Daha önce de belirtildiği gibi, oyunda Lamborghini ve Ferrari gibi birçok lüks ve spor otomobil bulunuyor. Ancak, arabaların kilidini açmak için çok fazla paraya ihtiyacınız var. Bu nedenle, Asphalt Nitro Hile Apk uygulamasını kullanarak herhangi bir çaba harcamadan anında Tüm Arabaların Kilidi Açılabilir.

Kilidi Açılmış VIP Erişimi

Asphalt Nitro hileli versiyonu kullanarak, VIP arabalar ve özel güçlendirici ve jeton paketleri elde etmek için kullanabileceğiniz Engelsiz VIP ayarına ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Asfalt Nitro Anti-Ban

Bazı oyunların bölgeye, dile, ülkeye ve bazen de mobil cihaza göre belirli kısıtlamaları vardır. Bu nedenle, hile sürümü, oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanıza ve bu kısıtlamaları aşmanıza izin veren bir Yasaklama Yok işlevi sunar.

Ücretsiz alışveriş

Ayrıca oyun, çeşitli benzersiz ve çeşitli arabalar, araç kitleri, yükseltmeler, güçlendiriciler ve diğer öğeleri içeren yerleşik bir oyun mağazasına sahiptir. Bu şeyleri satın almak için çok sayıda paraya sahip olmanız gerekir. Buna karşılık, Asphalt Nitro APK, uygulama içi mağazadan istediğiniz her şeyi satın almak için kullanabileceğiniz bir Ücretsiz Alışveriş işlevine sahiptir.

Reklamsız

Genellikle ücretsiz oyunlarda çok sayıda gösterişli reklam bulunur. Bu reklamlar çok dikkat dağıtıcı ve can sıkıcıdır ve ayrıca oyuncunun odağını da bozar. Bu nedenle, mod APK, sorunu kolayca çözebilecek bir Reklam Yok işlevine sahiptir.

Asphalt Nitro Apk Son Sürüm

Asphalt Nitro oyunu sürekli olarak güncellenmektedir. Asphalt Nitro Apk 1.7.5a en son sürüm versiyonudur. Bu mobil oyunun en son sürüm yeniliklerini aşağıda bulabilirsiniz:

 • Yarışı yeni zirvelere çıkarmak için rampaları kullanın

 • Hava manevraları yaparken akıllara durgunluk veren numaralar yapın.

 • Knockdown ve Gate Drift dahil olmak üzere sekiz farklı oyun modunu üstlenebilirsiniz.

 • Eşzamanlı yarışı kazanmak için akranlarınıza karşı yarışın!

 • Dünyadaki en güzel yerlerin çoğunu keşfederken inanılmaz grafiklere hayran kalın. Brezilya'dan Çin'e, keşfedilecek koca bir dünya var.

 • Tüm Arabaların Kilidi Açık 

 • Sınırsız Para

 • Sınırsız Vip Parası

 • Yasaklama Karşıtı

Asphalt Nitro Apk Nasıl İndirilir?

Moddiot Android Oyun sitemizden Apk nasıl indirilir? Apk uzantılı dosyaları sitemizden indirmek için ilgili sayfada bulunan “Şimdi İndir” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada on beş saniye beklemeniz gerekmektedir. Asphalt Nitro Apk Hile Son Sürüm, Apk İndir ve Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Asphalt Nitro Apk Nasıl Yüklenir?

 1. Daha önce yüklediyseniz, oyunun orijinal sürümünü kaldırın.

 2. Asphalt Nitro Apk'mızı indirin.

 3. Cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.

 4. İndirilen APK dosyasının kurulumunu başlatın, işlem bitene kadar bekleyin.

 5. Hazır! Asphalt Nitro Apk'nın tadını çıkarın.

Ayrıca sevilen bir oyun olan Vegas Gangsteri Apk ve en iyi oyunlarından olan Nulls Brawl indirmenizi öneririm. Unutmadan, müzik dinlemek isterseniz Spotify Premium Apk indirebilirsiniz. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »
QR Kodu ile İndir
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: Gameloft SE
 • Dosya Boyutu: 45M
 • İndirme Sayısı: 7056
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Eylül 06, 2022
Editörün Seçimi