Asphalt 8 Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v6.4.1a

Asphalt 8 Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir v6.4.1a

Puan: 4.43 (Oylar: 25)
Asphalt 8 Apk Hile İndir – En Son Sürüm (v6.4.1a) — Asphalt 8 Apk Para Hilesini Şimdi Android Oyun Sitemizden İndirin ve Oynamaya Başlayın.

Asphalt 8 Apk Hileli İndir

Asphalt 8 Apk, mobil cihazlar için en popüler ve aksiyon dolu heyecan verici yarış oyunlarından biridir. Çarpıcı 3D grafikleri ve üç yüzün üzerinde araba ve motosikletten oluşan devasa koleksiyonu sayesinde birçok kişinin favorisi olmayı başardı.

Bu oyunun hileli mod versiyonu size sınırsız para, anti-ban, sınırsız kredi, maksimum yıldız, ücretsiz alışveriş, sonsuz nitro, tüm parkur ve yarışların kilidi açık olarak sunuyor. Kariyer modundaysanız etkinliklere, sezonlara ve hatta canlı etkinliklere katılabilirsiniz. Oyun size normal yarışlar, drift, drag yarışı ve sınırlı süreli kupa yarışları dahil olmak üzere aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli oyun modları sunuyor. Hadi ne duruyorsun? Şimdi Asphalt 8 hile apk indir ve oynamaya başla.

Asphalt 8 Apk Para Hileli Son Sürüm Mod İndir

Hiç şüphesiz, Asphalt 8 Airborne, hızlanma ve fren için ekran kontrolleri boyunca size dört farklı kontrol seçeneği sunan Android'deki en iyi yarış oyunlarından biridir. Bu oyunun kontrolleri Xtreme Drift 2 Apk ve Car Parking 3D Apk oyunlarının kontrolleri ile neredeyse aynıdır. Ayrıca, dinamik hava durumu, yükseltilmiş haritalar ve fizik, size mobil cihazlarda en gerçekçi yarış deneyimlerinden birini sunar.

Asphalt 8 apk'da her birini sınırlarının ötesine geçme yeteneğine sahip yaklaşık 190 yüksek performanslı araba ve bisiklet bulacaksınız. Araçlarınızı dilediğiniz gibi stilize etmek için devasa çıkartma koleksiyonunu kullanarak yükseltebilir ve özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, oyunda 16 heyecan verici yerden alınan kırkın üzerinde yüksek hızlı parkur var.

Ancak tüm bunlardan maksimum düzeyde yararlanabilmek için jetonlara, kredilere ve paraya sahip olmak önemlidir. Pistlerin ve yarışların da kilidinin açılması gerektiğini unutmamak gerekir, bu da bir kariyer modunda oynamanızı ve rakiplerinizle rekabet ederken hepsini kazanırken sizi yeni parkurlar, arabalar, bisikletlerle ödüllendirecek sonraki seviyelere ulaşmanızı gerektirir. jetonlar.

Tüm bunların çok zaman ve emek gerektirdiğini biliyoruz.

Ancak şimdi Asphalt 8 Airborne hileli mod apk'nın yardımıyla, bu yüksek seviyeli özelliklerin tümüne sadece bir düğmeye dokunarak erişebilirsiniz. Ücretsiz alışveriş yapabilecek, kredi, jeton ve para dahil sınırsız miktarda oyun içi paraya sahip olabileceksiniz.

Asphalt 8 mod uygulamasının en son sürümü ayrıca güçlendirici süreyi çoğaltmanıza, profilinizi maksimum seviyelere çıkarmanıza ve tüm yarışları kazanabilmeniz için size sınırsız nitro vermenize izin verecektir.

Asphalt 8 Apk Mod Özellikleri

Sınırsız Para, Kredi ve Jeton – Uygun kurulumdan sonra oyununuz başlatıldığı anda, mağazada bulunan tüm lüks arabaları satın alabilmeniz için oyunda sınırsız para, sınırsız kredi ve sınırsız jeton olacaktır.

Kilidi Açılan Arabalar ve Bisikletler - Bisikletler ve lüks spor arabalar dahil olmak üzere 300 arabanın tümü mod aracılığıyla açılır ve satın almanız için hazırdır.

Kişiselleştirme ve Mod Arabalar - Tüm öğelerin en baştan kilidinin açıldığı ve oyun içi para birimi kullanılarak satın alınabileceği mod mağazasını kullanarak arabalarınızın yanı sıra bisikletlerinizi kişiselleştirerek ve değiştirerek daha etkileyici olabilirsiniz.

Yarış Pistleri ve Yarışlar – Yeni ve eskileri de dahil olmak üzere tüm yarış pistlerinin kilidi açılır, böylece özgürce devam edebilir ve istediğiniz yarış pistinde yarışmaya başlayabilirsiniz. Tüm yarışların kilidi de açık olduğu için hemen hemen her yarışı gerçekleştirebilir ve istediğiniz herhangi bir içeriği veya yarışmayı tamamlayabilirsiniz.

Ücretsiz Alışveriş – Yarış kitleri, gövde kitleri, arabalar, bisikletler, nitro, tekerlekler, jantlar, gövde boyası, vinil, çıkartmalar, karbon fiber kitler dahil oyun içi mağazadan istediğiniz kadar ve istediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz. Tüm öğeler ücretsiz olarak kullanılabilir.

Yasaklama Önleme Modu - Tek oyunculu modda, mod varsayılan olarak hesabınızı mod kullanımı nedeniyle yasaklanmaya karşı koruyan bir yasaklama önleme sistemi ile birlikte gelir.

Asphalt 8 Apk Son Sürüm Yenilikleri

Android için Asphalt 8 Airborne'un en yeni ve en son sürümü, oyun deneyimini tamamen yenileyen birçok yeni özellik ekliyor. Bu bölümde bu yeni eklemeleri tartıştık:

Lüks Arabalar - Mevcut oyuna tamamen yeni bir boyut kazandırmak için doksandan fazla yüksek performanslı ve lüks araba eklendi ve parçalar çok daha ilginç geliyor çünkü koleksiyona yeni eklenenler, yüksek hızlı arabalar, gelişmiş performans ve çok farklı yol tutuşu. mevcut olanlar.

Geliştirilmiş Ses – Arabalar, eskiden arabaların ürettiği ses efektlerinin birbirine benzer olduğu önceki sürüme kıyasla artık çok daha iyi ve gerçekçi ses üretiyor.

Geliştirilmiş Havada İniş İçin Yeni Rampalar – Geliştiriciler, pistlere, haritalara daha fazla rampa eklediler, böylece daha fazla havada uçuş gerçekleştirebilir ve deneyimleyebilir, rampaları kullanarak oyun içi zorlukları tamamlayabilir ve 360 ​​derecelik atlamalar gerçekleştirebilirsiniz. Oyun, arabanızda manevra yapmanıza bile izin verir, bu da size yarış sırasında ek akrobasi puanları verir.

Egzotik Mekanlar – Oyuna daha fazla ilgi katmak için Dubai, San Diego Limanı, Nevada Tatlısı, Venedik ve İzlanda'yı içeren on ikiden fazla farklı egzotik yer eklendi. Bu parkurlara kariyer modu üzerinden kolayca erişilebilir ve her parkurda birkaç kısayol bulunur.

Yeni Ek Özellikler – Dokuz mevsime yayılmış birkaç yüz olayı ve gerçekçi efekt, harika görseller ve daha gerçek bir dokunuş için yansımalar eklemek için ayrıntılı olarak ayrıntılı olarak açıklanan gelişmiş bir araba ve çevresel hasar sistemini içeren bir avuç yeni özellik eklendi. ve oyun deneyimi.

Yeni Oyun Modları – Geliştiriciler, virüslü ve drift kapısı olmak üzere iki oyun modu tanıttı. Enfekte, onları enfekte etmek için rakibin arabasına dokunmanız gereken bir yere serme gibidir. Sürüklenme kapısı modu ise, maksimum puan kazanmak için kapılardan geçerken arabanızı sürüklemeye devam etmenizi gerektirir.

Çok Oyunculu Oyun – Artık daha fazla eğlence ve aksiyon için aynı anda toplam on ikiden fazla oyuncuyla oynamanıza izin veren çok oyunculu bir modda oynayabilirsiniz.

Asenkron Yarış – Asenkron yarış, arkadaşlarınıza açıkça meydan okuma ve onları en sevdiğiniz spor arabayı kullanarak ve en sevdiğiniz pistte yan yana yarışmaya davet etme ve kimin en iyi performansı gösterdiğini görme yeteneğinin kilidini açar.

Puan Kartlarını Paylaşın – Arkadaşlarınıza tüm yarış başarılarınızı göstermek ve profesyonel bir yarışçı olduğunuzu kanıtlamak için puan kartlarınızı sosyal medyada paylaşma olanağına sahip olursunuz.

Lider Tabloları – Skor tablosuyla, puanınızı arkadaşlarınızın veya dünyanın her yerinden diğer sürücü ve oyuncuların puanlarıyla kolayca karşılaştırabilir ve bunlar arasında nerede olduğunuzu görebilirsiniz.

Extreme Arcade Tarzı Yarış - Oyun, olağanüstü grafiklerle birlikte yeni bir dizi egzotik rüya arabası aldığından, Asphalt 8 Airborne, simüle edilmiş yarış meraklıları için go-to oyunlardan biri haline geldi.

İnanılmaz Müzik Koleksiyonu - Tamamen lisanslı, hareketli ve yürek hoplatan müziğin yanı sıra The Crystal Method, Bloc Party ve Mutemath gibi sanatçıların yarış deneyimini yepyeni bir düzeye taşıyan gerçek parçalardan oluşan inanılmaz bir koleksiyon.

Özel Çok Oyunculu Mağaza – Çok oyunculu yarışların eklenmesiyle, artık rakiplerinizi yenerek kazandığınız çok oyunculu rozetlerinizi arabanız için özel oyun içi öğelerin kilidini açmak için kullanabileceğiniz özel bir çok oyunculu mağaza da eklendi. ve bisikletler.

Android için Asphalt 8 Airborne Apk Hile Modunun Temel Özellikleri

Asphalt 8 Airborne, Gameloft tarafından en yeni oyun içi öğeleri, yarış modlarını, lüks arabaları ve pistleri eklemeye devam ederken, araba yarışı meraklıları için şimdiye kadar geliştirilen en zengin özelliklere sahip oyunlardan biridir.

Oyunun temel özelliklerinden bazılarına göz atalım ve onu tam olarak neyin benzersiz kıldığını öğrenelim:

Lisanslı Arabalar ve Bisikletler

Airborne ile, tümü yüksek performanslı ve sürüşe hazır yüzlerce lisanslı lüks araba ve motosiklete erişebilirsiniz. Üst düzey otomobil modeli üreticileri arasında Bugatti, Lamborghini, Porsche ve süper otomobil üreten diğer bazı üst düzey üreticiler yer alıyor.

Spor Arabalarınızı ve Motosikletlerinizi Kişiselleştirin

Üstün A listesindeki araçlarınızı ve spor arabalarınızı benzersiz kılmak ve kişisel bir dokunuş vermek için kişiselleştirerek ve süsleyerek etkileyici olun. Modlama ve garaj mağazası, arabanızın birçok yönünü değiştirmenize ve kişiselleştirmenize olanak tanır.

Üst Düzey Araç Koleksiyonu

En üst düzey en iyi araç koleksiyonlarının tümü, stilde drift yapmak ve senaryoları, yeni dünyayı ve hatta hakkında aşağıda kısa bilgi bulabileceğiniz en yeni yarış pistlerini keşfetmek için kullanılabilir.

Yeni Dünya, Parçalar ve Senaryolar

Gameloft'un arkasındaki geliştiriciler, her güncellemede, drift yapabileceğiniz ve rakiplerinizle yarışabileceğiniz senaryoların yanı sıra ilginç parkurlar bulabileceğiniz bir sürü yeni dünya ekliyor. Her parça da yansıtılabilir. Bu, ek olanaklar sağlar ve daha hızlı rotaları da keşfedebilirsiniz!

Rampaları Vurun ve Havaya Uçun

Yeni haritaların, yarış pistlerinin ve yeni asfaltın eklenmesiyle, bu rampalara çarpma ve arabanızı fizik sınırlarının ötesinde bir uçağa götürme şansınız daha yüksek. 360 derece atlamaların yanı sıra namlu yuvarlama yapmak gibi püf noktaları bile yapabilir veya aracı havadayken manevra yaparak ilave hareketler yapabilirsiniz.

İster spor arabada, ister spor bisiklette olun, bu akrobasi hareketleri yapılabilir ve bunlar için bonus puan kazanırsınız.

Tek Oyunculu ve Yapay Zeka Modları

Size uygun olanı, zevkinize ve ruh halinize bağlı olarak tek oyunculu mod ve AI modu arasında seçim yapabilirsiniz. AI hakkında konuşurken, geliştiriciler, gerçekçi bir dokunuş vermek için AI ve bilgisayar tabanlı rakiplerde önemli iyileştirmeler yaptı. Ayrıca, AI rakibini oyun ayarlarından daha da özelleştirebilirsiniz.

Kısayolları ve En Hızlı Rotaları Bulun

Sadece kısayolları bularak bitiş çizgisine rakiplerinizden daha hızlı ulaşın, bu da sizi rakibinizden daha hızlı bir şekilde yarışın sonuna götürür, kişisel rekorlarınızı kırmanıza yardımcı olur ve kolayca lider panosuna gidebilirsiniz.

Ekrandaki Oyun Kontrollerini Özelleştirin

Dokunmatik ekranlı cihazlar için tasarlandığından, sol ve sağ direksiyon için kontrolleri isteyip istemediğinizi veya jiroskop ve ivmeölçer kullanarak direksiyonu kullanmak isteyip istemediğinizi, fren, hızlanma, nitroz yerleşimi de dahil olmak üzere ekrandaki oyun kontrollerini özelleştirme seçeneğine sahip olursunuz. .

Sık Güncellemelerle Yeni İçerik

İster yeni bir oyuncu olun, ister oyunu bir süredir oynuyor olun, geliştiriciler, Asphalt 8 Airborne'u arada sırada yeni içerikle güncel tutmayı sağlar.

Kariyer modu

Kariyer modunda oynamayı seviyorsanız, canlı etkinliklerin yanı sıra yeni sezonların da çok sık eklendiğini fark edeceksiniz, burası hem bisikletler hem de arabalar için birçok çekici mücadele bulacağınız yer.

Sezonlar ve Ligler

Gerçek bir rakiple rekabet etmeniz gereken çok oyunculu bir kurulum için, bazı mevsimler ve ligler, rakiplerinize karşı yarışmanıza ve mücadeleyi kazanmak ve özel ödüllerin kilidini açmak için en yüksek puanları kazanmanıza izin verir. Bunların hepsi her sezon mevcuttur, ancak zaman sınırlıdır, bu nedenle bunları belirtilen süre içinde tamamlamanız gerekir.

Asphalt 8 için Android Cihaz Gereksinimleri

Oyuna gerekli depolama alanı ve ne kadar tükettiği açısından bakıyorsanız. Asphalt 8'in çok yer kaplayan bir oyun olmadığını öğrenmekten memnun olacaksınız.

Ancak ister yeni ister eski olsun, bu oyunu Android cihazında çalıştırmayı planlayanlar için, oyun için minimum ve önerilen tüm Android cihaz gereksinimlerini bulabileceğiniz bir liste hazırladık.

Minimum Android Gereksinimleri:

Tabletler ve cep telefonları da dahil olmak üzere daha yeni Android cihazların çoğu, harici SD kart desteği eskidiğinden, en az 3 GB RAM ve 64 GB'den fazla dahili depolama ile birlikte gelir. Asphalt 8'i Android'de kurmak ve çalıştırmak için minimum gereksinimler şunlardır:

İşletim sistemiAndroid 4.4 KitKat veya üzeri.Veri deposu1,5 GBDepolama alanıYaklaşık 2 GB

Önerilen Android Gereksinimleri:

Önerilen Android gereksinimleri için oyunu maksimum grafik ayarlarında oynamanızı sağlayacak gereksinimleri bulabileceğiniz ve stunt yapsanız veya nitro kullansanız bile grafiklerin veya oyunun gecikmeyeceği bir tablet oluşturduk.

İşte oyunun cihazınızda sorunsuz çalıştığından emin olmak için gereken özellikler:

İşletim sistemiAndroid 5.0 Lollipop veya üzeri.Veri deposu2 GBDepolama alanıEn az 2,5 GBİşlemci1.8 GHz Sekiz ÇekirdekliGPUAdreno 506

Oyun ilk olarak Ağustos 2013'te piyasaya sürülmesine ve bugüne kadar beş oyun modu, yüzlerce araba ve bisiklet ve her sezon yeni içeriklerle geldiği için yarış oyunu tutkunları arasında en popüler oyunlardan biri oldu.

Android'de Asphalt 8 Mod ve OBB Data Nasıl Kurulur?

Bu bölümde, uygulamayı Android akıllı telefon veya tablet cihazlarınıza nasıl indireceğiniz, kuracağınız ve kuracağınızla ilgili prosedürde size rehberlik edeceğiz. Yeni başlayanlar için bile uygun mükemmel bir rehber.

Asphalt 8 mod apk'nın indirme ve kurulum sürecini takip etmesi kolay ve basittir. Android ve apk kurulum süreci hakkında ne kadar bilgili olursanız olun, kılavuz, uygulamayı sizin için basit ve kolay hale getirmek için tasarlanmıştır.

Not: Apk'yi cihazınıza yükleyebilmek/yükleyebilmek için Android güvenlik menüsü aracılığıyla bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesini etkinleştirmeniz gerekebilir .

Bunun Asphalt 8 Airborne'un ücretli ve modifiye edilmiş bir sürümü olduğunu burada not etmek önemlidir, bu nedenle bu uygulamanın mevcut herhangi bir sürümünü cihazınızdan kaldırdığınızdan emin olun, aksi takdirde uygulama yüklenmez ve bir hata gösterebilir.

GÜNCELLEME: Daha yeni sürüm, OBB veri dosyasını indirmenizi gerektirmez, indirmeniz ve yüklemeniz gereken tek şey APK dosyasıdır ve oyunun İnternet'ten veri indirmesine izin verir. Ancak, kimliğinizin Gameloft tarafından yasaklanmasını önlemek için oyunu oynarken İnternet bağlantısını kapatmanız gerekecektir.

 1. İlk olarak, Android cihazınızdan Asphalt 8 Airborne'un önceki sürümlerini kaldırmanız gerekir.

 2. Asphalt 8 mod apk ve OBB data dosyasını bu yazıdaki indirme linkinden indirin.

 3. İndirdikten sonra, uygulamanın sunucuya bağlanmasını durdurmak için Android cihazınızda WiFi ve Verileri kapatın.

 4. APK dosyasını kullanarak oyunu yükleyin.

 5. OBB veri zip dosyasını çıkarın ve “com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM” klasörünü Android'inizdeki şu konuma kopyalayın: SDCard/Android/data/

 6. WiFi'yi açın ve oyunu başlatın. Verileri kontrol edecek ve sunucudan doğrulayacaktır. Bunun ilk çalıştırmada yapılması gerekir.

 7. Daha sonra yukarıda belirtilen tüm modlar ve hilelerle oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıca sevilen bir oyun olan Bridge Constructor Apk ve en iyi oyunlarından olan Fs 16 Apk indirmenizi öneririm. Unutmadan, ücretsiz müzik dinlemek isterseniz Spotify Premium Apk indirmenizi öneririm.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 25 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Daha Fazla Haber »
Kategorideki Diğer Uygulamalar
Daha Fazla »
QR Kodu ile İndir
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Android
 • Yayıncı: Gameloft SE
 • Dosya Boyutu: 177M
 • İndirme Sayısı: 4822
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Eylül 26, 2022
Editörün Seçimi